dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(12) 100 % poleca
Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem estetycznej chirurgii plastycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający... (lifting piersi Gdańsk)

dr n. med. Daniel Maliszewski

(1) 100 % poleca
Znaleźliśmy 3 specjalistów w rejonie Pomorskie
Dr n. med. Daniel Maliszewski jest chirurgiem ogólnym specjalizującym się w operacjach plastycznych oraz rekonstrukcyjnych piersi. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz American Society of Breast Surgeons (pol. Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Piersi). Pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku, na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Szpitala... (lifting piersi Gdańsk)

PERFECT MEDICA

(10) 100 % poleca
Gdańsk
Cena od: 8.000 zł
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA, jest istniejącą od 1998 roku lat kliniką zdrowia, położoną w Starej Oliwie - jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej oraz okulistycznej. Swoje usługi wykonujemy nie tylko komercyjnie, ale również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego... (modelowanie piersi Gdańsk)

Dr hab. n. med. Jerzy Jankau

(4) 100 % poleca
Gdańsk
Cena od: 10.000 zł do 15.000 zł
Dr hab.n.med. Jerzy Jankau jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem.Doktor Jerzy jankau wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W tym operacje w zakresie piersi (powiększanie, redukcja, modelowanie), operacje w zakresie twarzy i głowy (korekcja odstających uszu, plastyka powiek, plastyka nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu z podbródka), operacje w... (lifting piersi Gdańsk)

dr n. med. Karolina Kondej

(2) 100 % poleca
Gdańsk
Doktor Karolina Kondej jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) Wydziału Lekarskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Naczelnej Izby Lekarskiej... (modelowanie piersi Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Aktualnie jestem 8 tygodni po zabiegu. Wiele lat życia we wstydzie i brak nadziei, że uda się naprawić naturę. Poszukiwałam lekarza z dobrych 7 lat aż trafiłam na profesora Szychtę. Ogromna wiedza i doświadczenie w tego rodzaju operacjach utwierdziła mnie w przekonaniu, że tylko Profesor może mi pomóc. Nie sztuką jest wstawić implanty, ale dopiero podniesienie z powiększeniem cewkowatych piersi z asymetrią i przerostem otoczek brodawkowych jest wyznacznikiem mistrzostwa w swoim fachu. Zwiotczałe, w rozstępach piersi nabrały pięknego kształtu i nastał w końcu dla mnie nowy czas. Profesor dał mi nowe życie, kiedy inni lekarze zbywali mnie, że nie mam szans na zadowalające efekty. Wręcz wróżyli że będę jeszcze gorzej wyglądała w bliznach, ponieważ moja skóra nie lubi tego rodzaju ingerencji. Przesympatyczny i troskliwy człowiek.

Interesuje mnie przeszczep własnej tkanki tłuszczowej na twarz. Do tej pory miałam różne zabiegi na twarz: nici Barb, volumetrię,hifu itp. Mam 55 lat.Ogólnie jestem szczupłą osobą ale wychowałam sobie oponki w okolicach brzucha. Natomiast twarz jest smukła bez wyraźnych kości policzkowych. Interesuje mnie też ten sam zabieg na piersi.Dziękuje

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje

Ostatnie zapytania

Dzien dobry. Chcialabym dowiedziec sie jaka jest orientacyjna cena zabiegu mastopeksji piersi bez powiększania wkładkami (tylko podniesienie) za to z pomniejszeniem brodawek sutkowych? · 10 lis 2020