dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(9) 100% poleca
Gdańsk
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem chirurgii estetycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej.Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający się do profesora... (plastyka brzucha Gdańsk)

Dr hab. n. med. Jerzy Jankau

(4) 100% poleca
Gdańsk
Cena od: 10.000 zł do 14.000 zł
Dr hab.n.med. Jerzy Jankau jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem.Doktor Jerzy jankau wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W tym operacje w zakresie piersi (powiększanie, redukcja, modelowanie), operacje w zakresie twarzy i głowy (korekcja odstających uszu, plastyka powiek, plastyka nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu z podbródka), operacje w... (operacja plastyczna brzucha Gdańsk)

PERFECT MEDICA

(10) 100% poleca
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA, jest istniejącą od 1998 roku lat kliniką zdrowia, położoną w Starej Oliwie - jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej oraz okulistycznej. Swoje usługi wykonujemy nie tylko komercyjnie, ale również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego... (plastyka brzucha Gdańsk)

dr n. med. Karolina Kondej

(2) 100% poleca
Gdańsk
Doktor Karolina Kondej jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) Wydziału Lekarskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Naczelnej Izby Lekarskiej... (plastyka brzucha Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jestem mamą dwójki dzieci . Po porodach strasznie wisi mi skóra na brzuch tyłek nogi i ręce oraz twarz ok . Nam również duże rozstępy potrzebuje pomocy ponieważ nie mogę na siebie patrzeć . Proszę pisać cenę plastyki brzucha . W tej chwil nam wagę 68 kg . Proszę o kontakt

Miałam wykonywaną w listopadzie 2015 abdominoplastykę brzucha wraz z odsysaniem tłuszczu. Jestem zachwycona, bo po dwóch ciążach nie udało mi się zadnymi innymi metodami zmienić wyglądu mojego brzucha. Zdecydowałam się na ten zabieg po bardzo wnikliwej konsultacji z panią doktor. Pani doktor wyjaśniła mi wszystkie aspekty tego zabiegu, dzieki czemu czułam się bardzo bezpiecznie i wiedziałam, ze wszystko będzie dobrze. POLECAM z całego serca panią doktor, bo to wspaniała kobieta i najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Wzięła pod uwagę wszystkie moje watpliwości i obawy. Po zabiegu szybko wracałam do codziennych obowiązkow, bo pani doktor dodatkowo zaleciła masaże u pani Sylwii, która w klinice zajmuje sie masażami pooperacyjnymi. Teraz mam piekny brzuch i czuje sie znow bardzo atrakcyjna! DZiekuje i polecam dziewczyny:)

Filtry
Z ofertą (0)
Z rekomendacjami (4)