dr n. med. Daniel Maliszewski

(1) 100 % poleca
Znaleźliśmy 3 specjalistów w rejonie Pomorskie
Dr n. med. Daniel Maliszewski jest chirurgiem ogólnym specjalizującym się w operacjach plastycznych oraz rekonstrukcyjnych piersi. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz American Society of Breast Surgeons (pol. Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Piersi). Pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku, na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Szpitala... (plastyka brzucha Gdańsk)

dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(12) 100 % poleca
Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem estetycznej chirurgii plastycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający... (operacja powłok brzucha Gdańsk)

PERFECT MEDICA

(10) 100 % poleca
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA, jest istniejącą od 1998 roku lat kliniką zdrowia, położoną w Starej Oliwie - jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej oraz okulistycznej. Swoje usługi wykonujemy nie tylko komercyjnie, ale również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego... (plastyka brzucha Gdańsk)

Dr hab. n. med. Jerzy Jankau

(4) 100 % poleca
Gdańsk
Cena od: 10.000 zł do 14.000 zł
Dr hab.n.med. Jerzy Jankau jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem. Doktor Jerzy jankau wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W tym operacje w zakresie piersi (powiększanie, redukcja, modelowanie), operacje w zakresie twarzy i głowy (korekcja odstających uszu, plastyka powiek, plastyka nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu z podbródka), operacje... (operacja powłok brzucha Gdańsk)

dr n. med. Karolina Kondej

(2) 100 % poleca
Gdańsk
Doktor Karolina Kondej jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) Wydziału Lekarskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Naczelnej Izby Lekarskiej... (operacja powłok brzucha Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

joanna_katarzy791968

Jestem w miarę szczupłą osobą, niestety po ciążach, mój brzuch nie wygląda dobrze, a po latach zebrała się na nim również tkanka tłuszczowa. Poważnie zastanawiam się nad plastyką brzucha, bo raczej sama liposukcja nie pomoże. Jakie macie doświadczenia w rym temacie, co radzicie? Będę wdzięczna za każdą opinie, radę.

ewazaba

Jestem mamą dwójki dzieci . Po porodach strasznie wisi mi skóra na brzuch tyłek nogi i ręce oraz twarz ok . Nam również duże rozstępy potrzebuje pomocy ponieważ nie mogę na siebie patrzeć . Proszę pisać cenę plastyki brzucha . W tej chwil nam wagę 68 kg . Proszę o kontakt

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Gdzie w Trójmieście mogę wykonać plastykę brzucha? Aglomerację trójmiejską stanowią trzy połączone miasta: Gdańsk, Gdynia i Sopot. Kliniki i specjalistów oferujących zabieg abdominoplastyki znajdziesz we wszystkich ośrodkach, np. w Gdyni możesz udać się do Centrum Medyczne Bieńkowski, w Gdańsku do dr Pawła Szychty, a w Sopocie do dr Muraszko-Kuźmy.
  • Jestem z województwa pomorskiego. Jakiego chirurga plastycznego od plastyki brzucha polecacie w pomorskim? Województwo pomorskie położone jest na polskim wybrzeżu, dlatego też przyciąga turystów polskich i zagranicznych. Wśród chirurgów plastycznych z województwa pomorskiego, oferujących plastykę brzucha, użytkownicy Estheticon najwyższe oceny wystawili dr Darii Dobczewskiej, drowi Wiesławowi Bieńkowskiemu i klinice Perfect Medica.
  • Plastyka brzucha Bydgoszcz. Do kogo udać się na plastykę brzucha w Bydgoszczy? Bydgoszcz położona jest w województwie kujawsko-pomorskim, o około 2 godziny drogi od Trójmiasta. Plastykę brzucha w Bydgoszczy możesz wykonać m.in. u dra Michała Chalcarza.