Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

30 sty 2018 · Zaktualizowano: 14 lut 2020

Miesiąc po plastyce brzucha byłam na plaży w dwuczęściowym stroju

Warto
81113
81111
81112
81110

O lekarzu

flag 4 ośrodki w Moravskoslezský kraj
Ocena:
Miesiąc po plastyce brzucha byłam na plaży w dwuczęściowym stroju
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Szczerze polecam jestem już pół roku po operacji, szybko doszłam do siebie (lepiej niż po cesarce) opieka w klinice świetnia, bardzo mili ludzie, nie ma problemu z dogadaniem się. Na cene nie ma zabardzo co patrzeć, jest ona podana w zł (płaciłam w koronach ) ale tak poglądowo. w cenę tą już wliczony pobyt w klinice (wolałam zostać dłużej) oraz liposukcja. POLECAM. Była tragedia teraz i lżej na psychice, a już miesiąc po operacji byłam na plaży w dwuczęściowym stroju. (na zdjęciach jeszcze z opuchlizną- 2 tyg po)

5

Komentarzy (5)

Witam właśnie jestem na etapie szukania kliniki aby zrobić operację brzucha proszę o podpowiedź i nazwę klinik w Czechach do którego lekarza się udać
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Komplikacje po abdominoplastyce

Witajcie. Jestem 15 miesięcy po zabiegu abdominoplastyki. Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o płaskim brzuchu bez potu i ćwiczeń. Lekarza wybrałam z polecenia dr. Andrzej Ilkow z Koszalina. Planem operacji było cięcie poziome. Chwilę przed operacją...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.