dr Agnieszka Keller

dr Agnieszka Keller

Brak opinii
Dodaj opinię
Figowa 2 - 4, Toruń, Kujawsko-pomorskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr Agnieszka Keller
dr Agnieszka Keller
Brak opinii

Informacje

  • 1808 wizyt na profilu

Lek. dent. Agnieszka Keller to lekarz stomatolog, specjalistka periodontologii oraz implantologii, a także lekarz medycyny estetycznej. Zawodowo związana z Toruniem.

Ukończyła stomatologię na Akademii Medycznej w Łodzi. Tytuł uzyskała w 2001 roku. Kształciła się w dziedzinie implantologii we Frankfurcie nad Menem, gdzie w 2013 roku uzyskała tytuł implantologa. Zakres jej działalności to leczenie chorób przyzębia, protetyka, zabiegi chirurgiczne z dziedziny periodontologii i sterowana regeneracja tkanek. Jej drugą pasją jest medycyna estetyczna.

W Toruniu prowadzi Keller Clinic, które jest nowoczesną placówką świadczącą usługi stomatologiczne i medycyny estetycznej. Keller Clinic wyróżnia profesjonalne podejście do pacjenta oraz nowoczesne wyposażenie. Centrum prezentuje szeroką ofertę usług, a specjaliści do każdego pacjenta podchodzą w sposób indywidualny.

W ramach medycyny estetycznej Keller Clinic oferuje takie zabiegi jak ostrzykiwanie toksyną botulinową w celu zredukowania zmarszczek mimicznych, mezoterapię igłową z wykorzystaniem produktów Filorga, która pozwala nawilżyć, zrewitalizować i odmłodzić skórę, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (powiększanie ust, mdelowanie nosa i owalu twarzy, wypełnianie zmarszczek) oraz zabiegi laserowe (resurfacicng, endolifting, fotoodmładzanie). Zabiegi wykonywane są jedynie przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i produktów renomowanych, certyfikowanych marek.

Oferta stomatologiczna Keller Clinic jest bardzo szeroka i obejmuje zabiegi z zakresu periodontologii, implantologii, higieny stomatologicznej, zabiegów laserowych, diagnostyki stomatologicznej oraz stomatologii dziecięcej. Ponadto centrum świadczy usługi z dziedziny stomatologii estetycznej, takie jak wybielanie zębów, implantacja koron i implantów.

Dr Agnieszka Keller pacjentów przyjmuje również w klinice Efektia Dental Beauty Engineering, gdzie przyjmuje pacjentów z Torunia, Bydgoszczy i okolic.

Rejestracja jest możliwa telefonicznie lub drogą mejlową oraz za pośrednictwem portalu.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

dr Agnieszka Keller udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!