Dr Joanna Wojciula - SonoFem Centrum Medyczne

Dr Joanna Wojciula - SonoFem Centrum Medyczne

(4 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Ateńska 10, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Godziny pracy: 8.00-21.00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1881643
Dr Joanna Wojciula - SonoFem Centrum Medyczne
Dr Joanna Wojciula - SonoFem Centrum Medyczne
(4 Opinie) ·100% poleca

Informacje

 • 599 wizyty na profilu

SonoFem Centrum Medyczne znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Saska Kępa. To nowoczesny ośrodek medyczny, oferujący usługi z zakresu ginekologii, w tym estetycznej, oraz położnictwa, a także powiązanych z nią dziedzin takich jak endokrynologia, andrologia, diabetologia oraz fizjoterapia. W ramach SonoFem działa również poradnia laktacyjna.

Specjalizacje

Głównym obszarem działalności SonoFem są ginekologia i położnictwo: centrum oferuje pełną opiekę ginekologiczną, prowadzenie ciąży, badania diagnostyczne takie jak USG itp. Ważną część oferty stanowią zabiegi ginekologii estetycznej. SonoFem oferuje ich pełen wachlarz, skupiając się na metodzie laserowej. W centrum wykonywane są takie zabiegi jak laserowa labioplastyka, laserowa rewitalizacja pochwy, laserowe obkurczanie pochwy, laserowe leczenie nietrzymania moczu, laseroterapia sromu i inne. Wśród metod bardziej inwazyjnych znajdziemy plastykę krocza. Oferowane są także zabiegi odtworzenia (hymenoplastyki) oraz nacięcia błony dziewiczej (hymenotomii). Ponadto dostępne są nowoczesne zabiegi mezoterapii okolic intymnych oraz powiększania punktu G. Pacjentki, szukające zabiegu rozjaśniania skóry okolic intymnych znajdą także ten zabieg w ofercie, a kobiety po cesarskim cięciu mogą wykonać korektę blizny pooperacyjnej.

Zespół

Zespół SonoFem to lekarze, mogący się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w zawodzie oraz dokonaniami naukowymi. Centrum za cel objęło zapewnienie pacjentom profesjonalnej opieki medycznej i maksymalnego komfortu. SonoFem to placówka, w której dba się o wysoki standard usług. Kadra ma dostęp do wysokiej klasy nowoczesnego sprzętu medycznego. Stosowane są nowoczesne techniki diagnostyczne i terapeutyczne.

Zabiegi medycyny estetycznej wykonuje dr Joanna Wojciula, będąca specjalistą ginekologiem i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej.

Lokalizacja

SonoFem znajduje się w okolicach centrum Warszawy, w dzielnicy Saska Kępa. Rejestracja możliwa jest drogą telefoniczną, a także online. Centrum oferuje moduł płatności online.

Rodzaj działalności

 • Centrum Medyczne o profilu ginekologicznym
 • Inne

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • 11-20 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Przychodnia

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • 8.00-21.00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 300 zł

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Waginoplastyka

Zabieg plastyki pochwy polega na zwężeniu lub poszerzeniu wejścia do pochwy, rekonstrukcji jej budowy anatomicznej oraz przywróceniu jej prawidłowego funkcjonowania.
Od: 3.000 zł

Laserowe usuwanie blizn

Wykonujemy zabiegi laseroterapii blizny po cięciu cesarskim i nacięciu krocza. Zabieg ten polega na naświetlaniu blizny wiązką lasera, przez co tworzą się mikrouszkodzenia tkanki. Tkanka blizny przebudowuje się, powstają nowe włókna kolagenowe, co prowadzi do rozjaśnienia, wygładzenia i zmniejszenia widoczności blizny.
Od: 600 zł

Brodawki

Przeprowadzamy zabieg laserowego usuwania kłykcin z okolic intymnych przy użyciu kolposkopu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym u kobiet (w tym ciężarnych i karmiących piersią) oraz u mężczyzn. Oglądanie kłykcin w powiększeniu za pomocą urządzenia optycznego, jakim jest kolposkop pozwala na precyzyjne usunięcie laserem nawet bardzo małych zmian, niewidocznych gołym okiem.
Od: 900 zł

Opinie (4)

5.0
średnia ocen
100% poleca

U dr Wojciuli wykonywałam zabieg plastyki krocza po porodzie. Miałam dużo pytań odnośnie zabiegu, dr wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Zabieg odbył się w znieczuleniu miejscowym. Jestem zadowolona z efektów, partner też. Polecam 😊

Do dr Wojciuli skierował mnie z polecenia ginekolog prowadzący na zabieg labioplastyki. W trakcie pierwszej wizyty ustaliłyśmy zakres zabiegu, pani doktor wysłuchała z uwagą moim wątpliwości i pytań. Zabieg przebiegł sprawnie, w znieczuleniu miejscow...Czytaj więcej

Po prawie rocznych zmaganiach z kłykcinami trafiłam do doktor Joanny Wojciuli. Miałam dwa zabiegi laserowe w znieczuleniu, drugi już krótki też był konieczny. Przy obu doktor korzystała z kolposkopu. Zabiegi wykonane z dużą precyzją. Od ponad roku ma...Czytaj więcej

Mialam zabieg labioplastyki u dr Wojciuli ponad trzy miesiące temu. Od samego początku podejście Pani doktor było bardzo profesjonalne. Do niczego nie nakłaniała ani nie naciskała. Pozwoliła i nawet sugerowała, żeby na spokojnie się zastanowić i dać...Czytaj więcej

Dr Joanna Wojciula - SonoFem Centrum Medyczne udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Odpowiedzi na pytania (2)

Usuwanie brodawek laserem w okolicach odbytu
Odpowiedź specjalisty · 28 lut 2021

Po tygodniu stosowania zaleceń bol i dyskomfort powinien niemalże ustąpić. Z dnia na dzień powinno być coraz lepiej. Jeśli dolegliwości będą się nasilać należy skontaktować się z lekarzem. Prosze pamiętać zeby rana wciąz byla sucha i czysta,

Czytaj więcej
Dr Joanna Wojciula - SonoFem Centrum Medyczne udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników