33 4

dr Dawid Serafin Serafin Clinic

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

(5.0) 100% poleca
Dodaj opinię
3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...
Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 32 godzin
Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2328122
Zobacz telefon
Gabinet online: wideokonsultacje
dr Dawid Serafin Serafin Clinic
(5.0) 100% poleca

Opinie (102)

5.0
ogólna ocena
100% poleca
Napisz opinię
Generalnie wszystko jest ok i wygląd zmienił się o 180 stopni na plus, jedyne co jest na minus, to lekka asymetria warg mniejszych, ale mój problem był naprawdę znaczny. Po 2 miesiącach od zabiegu szwy są jeszcze wyczuwalne i bywa dyskomfort przy współżyciu.
Pan Doktor Dawid Serafin to absolutnie najwspanialszy specjalista w swoim fachu! Serdeczny, ciepły, pełen empatii. Nigdzie nie czułam się tak dobrze. Atmosfera cudowna, a to ważne. Pan Doktor wie, z jakimi problemami zmagają się kobiety, i jak im pomóc. Robiłam zabieg labioplastyki, Pan Doktor Dawid Serafin spełnił moje marzenie!!! ❣️Jestem tak szczęśliwa, że nie sposób opisać tego słowami. Zrobił dla mnie więcej, niż oczekiwałam. Efekty pracy są wspaniale! Kiedy wczoraj wyszłam z ostatniej wizyty, gorące łzy radości i szczęścia spływały mi po twarzy. Jeśli chcecie spełniać swoje marzenia, to tylko tam! Nie znajdziecie nikogo lepszego. Gwarantuję! ❤️❤️❤️. Będę chciała korzystać z usług Pana Doktora i zostaje tam całym sercem. Pani Ewa, która asystowała z Panem Doktorem, również wspaniała i troskliwa. Pozostańcie tacy. Potrzebujemy Was. Pozdrawiam cały team. Ewelina.
Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad zabiegiem labioplastyki. Przeszukując strony klinik oraz opinie trafiłam na Serafin Clinic. Przyszłam do Pana doktora z problemem przerostu warg mniejszych. Podczas wizyty zostało wszystko dokładnie wytłumaczone. Zdecydowałam się na zabieg, który wykonano w marcu 2021r. Wykonano u mnie zabieg labioplastyki oraz korekcję napletka łechtaczki. W trakcie zabiegu jedynym nieprzyjemnym momentem było znieczulenie miejscowe. Dalej wszystko już było dobrze. Nic nie bolało. Pan doktor dopytywał o odczucia i czy wszystko w porządku. Zabieg trwał 1-1,5h. Bardzo miła Pani położna, która później opiekowała się mną po zabiegu. Po miesiącu wróciłam do pełnej sprawności. Z całego serca polecam zabieg u Pana dr Serafina. Warto się wybrać i zaufać, ponieważ zabieg został wykonany profesjonalnie. A efekt przerósł najśmielsze oczekiwania! Jestem ogromnie zadowolona z rezultatu. Była to najlepsza podjęta decyzja.
Kierując się opiniami zarówno na tym portalu jak i innych, postanowiłam udać się na wizytę do Pana doktora. Po rozmowie i omówieniu problemów i możliwości zabiegu, wiedziałam, że trafiłam do profesjonalisty. Wszystkie opinie, które można tutaj przeczytać, to w 100 % prawda. Właściwie pozostaje mi tylko powielić to wszystko, co piszą inne pacjentki, Pan Doktor jest lekarzem artystą, naprawdę wie, co robi, zabieg udany w stu procentach, rzeczywistość przerasta nawet oczekiwania pacjenta. Zabieg przeszłam w maju 2020 r., także myślę, że mogę śmiało oceniać efekt końcowy. Warto jechać do Pana Doktora, nawet z drugiego końca Polski. Reasumując: przyjazna atmosfera, profesjonalna opieka, wspaniałe Panie, i końcowo cudowne efekty zabiegu. Jedna z lepszych decyzji w życiu.
Poproś dr Dawid Serafin Serafin Clinic o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Historie (85)

Labioplastyka metodą laserową
Labioplastyka

W marcu przeszłam zabieg labioplastyki u dr Dawida Serafina w Serafin Clinic z powodu przerostu warg sromowych mniejszych. Konsultacja do zabiegu została przeprowadzona zdalnie, wszelką dokumentację dotyczącą...

czytaj więcej

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Poniedziałek 14/06 Wtorek 15/06 Środa 16/06 Czwartek 17/06 Piątek 18/06

Zdjęcia (33)


Filmy (4)

Poproś dr Dawid Serafin Serafin Clinic o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (38)

Problem z oddawaniem moczu po labioplastyce
Odpowiedź specjalisty · 4 cze 2021

Szanowna Pani Aby móc ustosunkować się do Pani problemu potrzeba jest większej ilości informacji. Pracuję również w Warszawie w Klinice Dr Szczyt/Charytonowicz. Aby Pani pomoc proszę o kontakt w wiadomości bezpośredn... czytaj więcej

Niepokojące gojenie po labioplastyce
Odpowiedź specjalisty · 20 kwi 2021

Dzień dobry. Szanowna Pani, z opisu trudno wyczytać cło się dzieję, jeżeli ma Pani taką możliwość - proszę o kontakt w wiadomości bezpośredniej na portalu, postaram się Pani pomóc. Z wyrazami szacunku ——— Dawi... czytaj więcej

Poproś dr Dawid Serafin Serafin Clinic o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!
dr Dawid Serafin Serafin Clinic
(5.0) 102 opinie
- Dodaj opinię