Szpital Św. Rafała

Szpital Św. Rafała

Brak opinii
Dodaj opinię
Bochenka 12, Kraków, Małopolskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Szpital Św. Rafała
Szpital Św. Rafała
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Szpital Św. Rafała znajduje się w Krakowie i jest innowacyjną, komfortową placówką medyczną, należącą do Grupy Scanmed. Zapewnia swoim pacjentom kompleksowe usługi z zakresu leczenia szpitalnego, poradni specjalistycznych czy oddziału chirurgii jednego dnia. Szczególny nacisk kładzie między innymi na chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną, a także na chirurgię barku i ręki. Szpital Św. Rafała to wyjątkowa, nowoczesna placówka medyczna w Krakowie, która poszczycić może się najnowszej generacji sprzętem oraz 5 doskonale wyposażonymi salami operacyjnymi. Dwa bloki operacyjne i 150 łóżek dla pacjentów gwarantują, iż każdy może zostać tutaj szybko i bez problemu przyjęty. Szpital Św. Rafała należy do grupy Scanmed, świadczącej usługi medyczne dla mieszkańców największych miast Polski, takich jak Kraków czy Warszawa. Powstał w 2009 roku.

Zespół

Specjaliści ze Szpitala Św. Rafała proponują między innymi operacyjne leczenie przykurczów czy przeszczepy skóry wraz z usunięciem blizn pooperacyjnych. Jest to szczególnie istotny zabieg dla osób, które uległy wypadkom i ich ręce wyglądają w sposób, który ich nie satysfakcjonuje. W zakresie ich usług znajduje się także rekonstrukcja ręki oraz operacyjne leczenie wad wrodzonych. W szpitalu pracuje obecnie ponad 200 lekarzy i 150 osób, stanowiących personel pomocniczy.

Specjalizacje 

Szpital Św. Rafała to placówka, oferująca szeroki wachlarz usług medycznych. Specjalizuje się w ortopedii, chirurgii i traumatologii ruchu, dzięki czemu może zagwarantować swoim pacjentom między innymi zabiegi chirurgiczne barku i ręki. Dzięki nim odzyskiwana jest nie tylko sprawność górnej kończyny, ale również poprawia się jej estetyka. Oddział chirurgii plastycznej szpitala proponuje ponadto rekonstrukcje i poprawę wyglądu innych partii ciała, w tym rekonstrukcję piersi po ich usunięciu. Mężczyźni borykający się z ginekomastią mogą z kolei zdecydować się tutaj na jej leczenie operacyjne. Dostępna jest również korekcja i redukcja blizn. Szpital Św. Rafała oferuje swoim pacjentom również możliwość zdiagnozowania i terapii chorób oczu, między innymi zeza. Pozwala to pacjentom na uzyskanie lepszego wzroku, a jednocześnie poprawia estetykę ich twarzy. W placówce prowadzone są także konsultacje flebologiczne wraz z terapią (usuwaniem) żylaków. Szpital Św. Rafała powstał, aby zapewnić pacjentom kompleksowe, stojące na najwyższym poziomie usługi z zakresu chirurgii, ortopedii, okulistyki i wielu innych. Nacisk kładziony jest tutaj na wysoką jakość usług i bezpieczeństwo pacjentów, a także ich szybki powrót do zdrowia i normalnego funkcjonowania.

Lokalizacja

Szpitala Św. Rafała mieści się w Krakowie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.