Szpital Św. Rafała

Szpital Św. Rafała

Brak opinii
Dodaj opinię
Bochenka 12, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Szpital Św. Rafała
Szpital Św. Rafała
Brak opinii

Informacje

  • 827 wizyty na profilu

Szpital Św. Rafała znajduje się w Krakowie i jest innowacyjną, komfortową placówką medyczną, należącą do Grupy Scanmed. Zapewnia swoim pacjentom kompleksowe usługi z zakresu leczenia szpitalnego, poradni specjalistycznych czy oddziału chirurgii jednego dnia. Szczególny nacisk kładzie między innymi na chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną, a także na chirurgię barku i ręki.

Szpital Św. Rafała to placówka, oferująca szeroki wachlarz usług medycznych. Specjalizuje się w ortopedii, chirurgii i traumatologii ruchu, dzięki czemu może zagwarantować swoim pacjentom między innymi zabiegi chirurgiczne barku i ręki. Dzięki nim odzyskiwana jest nie tylko sprawność górnej kończyny, ale również poprawia się jej estetyka.

Specjaliści ze Szpitala Św. Rafała proponują między innymi operacyjne leczenie przykurczów czy przeszczepy skóry wraz z usunięciem blizn pooperacyjnych. Jest to szczególnie istotny zabieg dla osób, które uległy wypadkom i ich ręce wyglądają w sposób, który ich nie satysfakcjonuje. W zakresie ich usług znajduje się także rekonstrukcja ręki oraz operacyjne leczenie wad wrodzonych.

Oddział chirurgii plastycznej szpitala proponuje ponadto rekonstrukcje i poprawę wyglądu innych partii ciała, w tym rekonstrukcję piersi po ich usunięciu. Mężczyźni borykający się z ginekomastią mogą z kolei zdecydować się tutaj na jej leczenie operacyjne. Dostępna jest również korekcja i redukcja blizn.

Szpital Św. Rafała oferuje swoim pacjentom również możliwość zdiagnozowania i terapii chorób oczu, między innymi zeza. Pozwala to pacjentom na uzyskanie lepszego wzroku, a jednocześnie poprawia estetykę ich twarzy.

W placówce prowadzone są także konsultacje flebologiczne, wraz z diagnostyką metodą USG Doppler oraz z terapią (usuwaniem) żylaków.

Szpital Św. Rafała powstał, aby zapewnić pacjentom kompleksowe, stojące na najwyższym poziomie usługi z zakresu chirurgii, ortopedii, okulistyki i wielu innych. Nacisk kładziony jest tutaj na wysoką jakość usług i bezpieczeństwo pacjentów, a także ich szybki powrót do zdrowia i normalnego funkcjonowania.

Szpital Św. Rafała to wyjątkowa, nowoczesna placówka medyczna w Krakowie, która poszczycić może się najnowszej generacji sprzętem oraz 5 doskonale wyposażonymi salami operacyjnymi. Dwa bloki operacyjne i 150 łóżek dla pacjentów gwarantują, iż każdy może zostać tutaj szybko i bez problemu przyjęty.

Szpital Św. Rafała należy do grupy Scanmed, świadczącej usługi medyczne dla mieszkańców największych miast Polski, takich jak Kraków czy Warszawa. Powstał w 2009 roku. W szpitalu pracuje obecnie ponad 200 lekarzy i 150 osób, stanowiących personel pomocniczy.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (7)

Szpital Św. Rafała udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!