Dr Dominik K. Boliglowa

Dr Dominik K. Boliglowa Premium

(153 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Krakowska 39, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2581320
Dr Dominik K. Boliglowa Premium
(153 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Dr Dominik K. Boligłowa to specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, zawodowo związany z województwem małopolskim – przyjmuje pacjentów w Krakowie i Nowym Targu, oferując zarówno zabiegi stacjonarne, jak i ambulatoryjne. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC – Die Deutsche Gesellschaft der Plastischen, Rekonstruktiven und Ästhetischen Chirurgen).

W 2008 roku ukończył studia na prestiżowym Katolickim Uniwersytecie Najświętszego Serca z polikliniką „Gemelli” (Università Cattolica del Sacro Cuore) w Rzymie. Następnie rozpoczął specjalizację z dziedziny chirurgii plastycznej w Szwajcarii, którą ukończył w Niemczech w 2018 roku. W trakcie trwania specjalizacji wykonał samodzielnie 1788 operacji.

Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w stażach i szkoleniach z dziedziny chirurgii estetycznej, rekonstrukcyjnej i intymnej, a także chirurgii ręki i mikrochirurgii w Polsce i za granicą. Odbył staże u takich wybitnych specjalistów jak na przykład dr Maurizio Nava w Mediolanie, prof. Joerg Gruenert w St. Gallen, dr Carlos del Pino Roxo w Rio de Janeiro, dr Michael Bromba w Essen czy dr Jose Luis Martin del Yerro Coca w Madrycie. Rocznie wykonuje około 500 zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Dr Dominik K. Boligłowa jest także autorem artykułów i wystąpień konferencyjnych.

Dr Dominik K. Boligłowa specjalizuje się w chirurgii plastycznej twarzy, a w szczególności liftingu twarzy, korekcie nosa, powiek i uszu, a także chirurgii estetycznej ciała, a konkretnie operacjach plastycznych piersi, powiększania pośladków (w tym również metodą brazylijskiego liftingu) i modelowania sylwetki; co więcej, jest także specjalistą w dziedzinie chirurgicznego powiększania penisa oraz chirurgii onkologicznej.

Dr Dominik K. Boligłowa spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny, oferując swoim pacjentom spersonalizowane metody leczenia. Zdrowie i satysfakcję pacjentów stawia na pierwszym miejscu. Z tego względu współpracuje jedynie z klinikami, które są w stanie zapewnić wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości.

Biegle posługuje się językami polskim, angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Prywatnie interesuje się teatrem i sztuką – studiował na wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej w Krakowie, a także okazjonalnie występował na scenie.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2018

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Inne:
 • DGPRÄC – Die Deutsche Gesellschaft der Plastischen, Rekonstruktiven und Ästhetischen Chirurgen

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski
 • rosyjski
 • niemiecki
 • hiszpański
 • włoski

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Opinie (153)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Daję tyle gwiazdek za wyjątkową opiekę jaką zostałam otoczona przed w trakcie oraz po operacji. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało się osiągnąć. Piersi, które wykonał Pan doktor wyglądają bardzo naturalnie, a blizna tak jak obiecał jest nie...Czytaj więcej

Czuję ogromną wdzięczność za tak piękny efekt wykonanego zabiegu powiększenia piersi, jak i za całą cudowną atmosferę przed w trakcie i po zabiegu. Polecam bardzo gorąco tego wspaniałego lekarza i człowieka 😊 😍

Miałam operację piersi i jestem zadowolona, super fachowiec. Poleciłam znajomym i tutaj też rekomenduję. Pozdrawiam

Dr Boligłowa w Krakowie to rewelacyjny lekarz. Doktor wykonał u mnie plastyka samego czubka nosa. Wyszedł piękny i zgrabny nosek. Sam zabieg w porządku, doszłam do siebie bardzo szybko. Polecam z całego serca :) Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze :)

Zobacz więcej opinii
Dr Dominik K. Boliglowa udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (29)

Zobacz więcej historii

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 27/06 Wtorek 28/06 Środa 29/06 Czwartek 30/06 Piątek 01/07

Skontaktuj się z nami

Zdjęcia (52)

Dr Dominik K. Boliglowa udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!