Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

11 sie 2020

Korekta nosa czy warto

Warto
Średnia cena: 15.000 zł

O lekarzu

Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Od jakiegoś czasu zastanawiłam sie nad korekta nosa poniewaz mój nos od dawna mi przeszkadzał czułam sie z nim poprostu zle. Jako ze obecnie na rynku jest wiele klinik ktore oferują zabiegi z dziedziny chirurgi plastycznej zanim zdecydowłam sie na oddanie swojego nosa w rece odpowiedniej osoby postanowiłam zrobic research w Internecie. Po wielogodzinnym szukaniu oraz przeczytniu nieskonczonej ilosci opinii zdecydowółam sie zaufac klinice Allestetis oraz wybitnemu specjaliscie dr Dominik Boligłowa. Klinika oraz chirurga znalazłam poprzez strone

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Operacja nosa u dr. Leszczyńskiego w Lubinie
Doktor Leszek Leszczynski to urodzony chirurg plastyczny. W styczniu 2015r miałam przeprowadzoną plastykę nosa w Lubinie. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję doktorowi jak i całemu personelowi za fachową opiekę.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.