Gabinety anpaTu

Gabinety anpaTu

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Rolna 17, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Gabinety anpaTu
Gabinety anpaTu
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 137 wizyt na profilu

Gabinety anpaTu to salon kosmetyczny i medycyny estetycznej, znajdujący się w Katowicach. anpatTu prowadzi również sklep, w którym dostępne są specjalistyczne i trudno dostępne produkty w specjalnych cenach, a także kosmetyki i akcesoria najlepszych polskich marek. anpaTu prowadzi szeroką działalność w mediach społecznościowych takich jak Facebook i Instagram, gdzie dowiesz się wielu nowych rzeczy o tematyce beauty.

Gabinety anpaTu oferują pełen wachlarz zabiegów z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej, które pozwolą zadbać nie tylko o wygląd twarzy i ciała, ale także zapewnią chwilę relaksu.

Wśród zabiegów na twarz warto wymienić: mikrodermabrazję korundową, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego, botoksu, peeling chemiczny i kawitacyjny oraz różne rodzaje mezoterapii, które pozwalają przywrócić skórze blask, spłycić zmarszczki i usunąć drobne niedoskonałości. Zabiegi na ciało oferowane przez gabinety umożliwiają w sposób nieinwazyjny wymodelować sylwetkę i zredukować cellulit oraz nadmiar miejscowej tkanki tłuszczowej, a znajdują się wśród nich między innymi kriolipoliza, zabiegi z wykorzystaniem fali uderzeniowej Storz, innowacyjny zabieg głębokiego masażu podciśnieniowego Icoone czy karboksyterapia.

Pacjenci cierpiący na bruksizm i nadpotliwość mogą z kolei zdecydować się na zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej typu A. Do anpaTu można się również udać na depilację cukrową i makijaż permanentny.

Misją zespołu anpaTu jest łączenie zaawansowanych i sprawdzonych technologii z przyjazną, relaksująca atomsferą, czyli coś dla ciała i coś dla duszy. W anpaTu przykładamy również ogromną wagę do obsługi klienta.

Kadra anpaTu dba o ty, by w salonie panowała przyjazna atmosfera, a pacjenci mieli dostęp do szerokiej gamy najbardziej innowacyjnych i sprawdzonych zabiegów. W anpaTu szczególnie ważny jest kontakt z pacjentem, poznanie jego potrzeb i zadbanie o niego nie tylko podczas wizyty, ale także przekazywnie wiedzy, jak dbać o siebie na co dzień. Maksymą gabinetu jest: tu jest twoje ciało | tu jest twoje miejsce | tu wracasz | tu i teraz. Gabinet oferuje zabiegi zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

W anpaTu zadbasz nie tylko o swoje ciało, ale też duszę – w gabinecie możesz napić się dobrej kawy lub herbaty, a specjaliści służący radą i pomocą, chętnie Cię wysłuchają.

W gabinetach anpaTu panuje przyjazna atmosfera – także między pracownikami.

W skład zespołu anpaTu wchodzą wysoko wykwalifikowani kosmetologowie, dla których praca jest prawdziwą pasją i którzy stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i szkolenie się w nowych technikach kosmetologicznych. Zespół gabinetu na bieżąco śledzi trendy w medycynie estetycznej i sektorze beauty. Ponadto anpaTu zatrudnia lekarzy specjalistów medycyny estetycznej:

  • dr Darka Świdzińskiego - laryngologa, chirurga głowy i szyi, lekarza medycyny estetycznej.
  • dr Beniamina Raucha - otolaryngologa, lekarza medycyny estetycznej

Założcielkami anpaTu są absolwentki kosmetologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym – Ania Smolińska i Patrycja Kurpik – które założyły salon z pasji do kosmetologii. Ich celem było stworzenie miejsca, do którego same pragnęłyby się udać, a którego brakowało im na mapie Katowic.

Na konsultacje możecie umawiać się przez formularz internetowy na stronie, telefonicznie lub przez media społecznościowe.

Ukończone specjalizacje:

  • Medycyna Estetyczna
  • Medycyna Estetyczna

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Super miejsce, polecam z czystym sumieniem. Zabiegi na ciało na najwyższym poziomie.

Gabinety anpaTu udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (3)

Gabinety anpaTu udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!