DER-MED Kraków

(4) 100 % poleca
Kraków
Cena od 140 zł
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (makijaż permamentny Katowice)

NZOZ Euroklinika

(10) 100 % poleca
Katowice
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (mikropigmentacja skóry głowy Katowice)

Gabinety anpaTu

Brak opinii
Katowice
Cena od 450 zł do 1.000 zł
Gabinety anpaTu to salon kosmetyczny i medycyny estetycznej, znajdujący się w Katowicach. anpatTu prowadzi również sklep, w którym dostępne są specjalistyczne i trudno dostępne produkty w specjalnych cenach, a także kosmetyki i akcesoria najlepszych polskich marek. anpaTu prowadzi szeroką działalność w mediach społecznościowych takich jak Facebook i Instagram, gdzie dowiesz się wielu nowych rzeczy o tematyce beauty. Gabinety anpaTu oferują... (mikropigmentacja skóry głowy Katowice)

Raciborskie Centrum Medyczne

(5) 100 % poleca
Katowice
Cena od 400 zł do 1.100 zł
Raciborskie Centrum Medyczne jest nowoczesną placówką medyczną, która oferuje swoim pacjentom najwyższej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kardiologii, chirurgii naczyniowej oraz radiologii. Dowodem na wysoką jakość usług świadczonych przez RCM jest certyfikat ISO 9001. Klinika szczyci się udziałem w ogólnopolskim programie telemedycyny ratunkowej Lifenet. Lekarze w Raciborskim Centrum Medycznym wykonują... (makijaż permamentny brwi Katowice)

Body Care Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

(25) 100 % poleca
Katowice
Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic znajduje się w Katowicach. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających twarzy i ciała. To także miejsce, w którym możesz poddać się zabiegom kosmetologicznym albo skorzystać z porady dietetyka. Chcecie poprawić swój wygląd bez sięgania po metody chirurgiczne? Body Care Clinic spełni Wasze oczekiwania. W ofercie kliniki znajdziecie szeroki wachlarz małoinwazyjnych... (mikropigmentacja skóry głowy Katowice)

dr Grażyna Walkowicz

Brak opinii
Katowice
Lek. med. Grażyna Walkowicz jest lekarzem chorób wewnętrznych i specjalistą medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL). Pracuje we własnym Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med-Beauty w Katowicach. Doświadczona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów anti-aging. W swojej... (makijaż permamentny Katowice)

Klinika Beauty Medica Katowice

(4) 100 % poleca
Katowice
Cena od 400 zł do 700 zł
Klinika kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii Beauty Medica w Katowicach oferuje zabiegi pielęgnacyjne z dziedziny kosmetologii, ale jest również miejscem, w którym można poddać się małoinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej na twarz i ciało. Placówka specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz leczeniu zmian związanych z upływem czasu. W ofercie kliniki Beauty Medica możecie znaleźć duży wybór małoinwazyjnych... (mikropigmentacja skóry głowy Katowice)

Angelius Medycyna Estetyczna

Brak opinii
Katowice
Angelius Medycyna Estetyczna należ do Centrum Medycznego Angelius. Specjalizuje się ona w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób skóry, a także zabiegach medycyny estetycznej. Ta mieszcząca się w Katowicach placówka oferuje również usługi kosmetologiczne oraz konsultacje z dietetykiem. Centrum Medycyny Estetycznej Angelius przygotowało także specjalną ofertę dla mężczyzn. Angelius Medycyna Estetyczna proponuje szeroki pakiet zabiegów dla kobiet... (makijaż permamentny brwi Katowice)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

maxlodz

O zabiegu pigmentacji włosów myślałem już od 2015 roku ale ciągle coś odciągało mnie od tej myśli bo efekty żadnej kliniki nie były przekonujące. Dopiero po spotkaniu jednego z klientów kliniki w Krakowskiej galerii handlowej uświadomiłem sobie że to jest rozwiązanie dla mnie. Wyglądało to świetnie pozwoliłem sobie nawet porozmawiać z tym Panem w kawiarni i nie miałem żadnych wątpliwości że zrobię sobie ten zabieg. Osoba Pana Krzysztofa już od wejścia przekonała mnie do siebie swoją wiedzą na temat łysienia i mikropigmneracji. Zabieg mało przyjemny ale godziny spędzamy w komfortowych warunkach. Przerwy robione kiedy tego chcemy a z Krzysztofem temat łysienia przestudiowaliśmy od deski do deski. Zadziwiające jest że moi znajomi mówi mi że wyglądam świetnie a nikt z nich nie zauważył ani nie komentował zmiany mojego wyglądu. Zabieg wart każdej złotówki.Polecam z całego serca

marco

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić klinikę Scalpmann i Pana Krzysztofa!!! Profesjonalne podejście, wiedza oraz umiejętności dają gwarancję super efektu. Długo się zastanawiałem nad tym zabiegiem, ale po rozmowie z Panem Krzysztofem decyzja zapadał błyskawicznie i była to jedna z najlepszych decyzji jaką podjąłem. Efekt jest rewelacyjny. Polecam niezdecydowanym Pana Krzysztofa!!!

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (6)