Artmed

Artmed

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Barska 63/1, Nowy Sącz, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Artmed
Artmed
Brak opinii

Informacje

  • 225 wizyt na profilu

Przychodnia Artmed zrzesza lekarzy specjalizujących się w dziedzinach takich jak rehabilitacja, neurologia oraz chirurgia. Specjaliści w Artmed zajmują się również medycyną estetyczną i ginekologią. Do dyspozycji pacjentów są także lekarze seksuolodzy. Na miejscu funkcjonuje punkt pobrań. Centrum medyczne Artmed znajduje się w Nowym Sączu i działa jako samodzielna jednostka od ponad 10 lat. Pacjenci mogą liczyć tam na pełen profesjonalizm ze strony lekarzy oraz na to, że będą traktowani w indywidualny sposób.

Centrum medyczne Artmed specjalizuje się w prowadzeniu rehabilitacji z użyciem najskuteczniejszych technologii takich jak fala uderzeniowa SWT (najlepszy sposób do zwalczania przewlekłych dolegliwości bólowych w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego), głęboka stymulacja elektromagnetyczna specjalistycznym aparatem Salus-Talent, oraz masaż BOA — pobudzający krążenie limfy.

Wśród zabiegów, które pacjenci Artmed wybierają najczęściej, należy również wymienić Vanqish (likwidowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, nawet tej położonej bardzo głęboko), zabiegi wykonywane laserem HIL ESTHE (fotoodmładzanie skóry, szczególnie przydatne w okresie leczenia silnego trądziku lub jako element terapii przeciwdziałającej powstawaniu zmarszczek), a także EAT SkinShok (terapia elektro-akustyczna, która ujędrnia skórę).

Do dyspozycji pacjentów Artmed jest też bieżnia antygrawitacyjna. Szczególnie poleca się ją osobom, które cierpią w wyniku odniesionych kontuzji lub urazów. Wykonywanie ćwiczeń z częściowym odciążeniem jest bardzo ważnym elementem dla rehabilitacji, ponieważ pozwala na odzyskanie zdrowego wzorca chodu i zwiększa zakres ruchu pacjenta.

Przychodnia Artmed znajduje się w Nowym Sączu. Zatrudnieni tam specjaliści pozostają do dyspozycji pacjentów od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00. Usługi są świadczone również w soboty, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Cena konsultacji zależy od specyfiki problemu, z którym boryka się pacjent. Z Artmed można skontaktować się dzwoniąc bezpośrednio na numer telefonu, podany na stronie internetowej przychodni.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Artmed udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!