La Beauté Clinique

La Beauté Clinique

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Al. 3 maja 5B, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
La Beauté Clinique
La Beauté Clinique
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 699 wizyty na profilu

La Beaute Clinique to sieć klinik medycyny estetycznej znajdujących się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi. Placówki specjalizują się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz laseroterapii.

Główne miejsce w ofercie sieci La Beaute Clinique zajmują małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wykwalifikowani specjaliści stosują przede wszystkim kwas hialuronowy, przeprowadzając z jego użyciem terapie redukcji zmarszczek, wolumetrię, niechirurgiczną korekcję kształtu nosa czy powiększanie ust. Stosują także inne wypełniacze: botoks oraz osocze bogatopłytkowe. W klinice możecie poddać się zabiegom mezoterapii igłowej albo wykonać lifting twarzy nićmi PDO.

La Beaute Clinique dysponuje nowoczesnymi laserami posiadającymi stosowne atesty. W klinice przeprowadza się zabiegi odmładzające twarzy z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2. To także miejsce, w którym wykonacie laserowy peeling węglowy lub poddacie się depilacji. Lasery są też stosowane w terapii niedoskonałości skórnych – blizn, rozstępów, przebarwień i rozszerzonych naczynek oraz w usuwaniu tatuaży.

W klinice możecie wykonać rozmaite zabiegi kosmetologiczne, w tym mezoterapię igłową oraz karboksyterapię. Znakomici specjaliści przeprowadzają także kompleksową terapię łysienia. Z kolei eksperci z zakresu stomatologii wybielają zęby, korzystając z nowoczesnej lampy Beyond. Wszystko po to, abyście w jednym miejscu mogli kompleksowo zadbać o swój wygląd.

Sieć klinik La Beaute Clinique dysponuje nowoczesnym i zaawansowanym sprzętem pozwalającym bezpiecznie przeprowadzać wszystkie zabiegi i osiągać doskonałe rezultaty estetyczne. Podczas terapii są stosowane wyłącznie certyfikowane preparaty renomowanych firm, zapewniające długotrwałe efekty.

W klinice możecie liczyć nie tylko na pełen profesjonalizm lekarzy i kosmetologów, ale i na wyjątkową atmosferę. Specjaliści skrupulatnie wytłumaczą Wam plan leczenia i dopasują terapię w taki sposób, aby jak najlepiej spełnić Wasze oczekiwania. Zarówno w czasie konsultacji, jak i zabiegów będziecie mogli odprężyć się i pozbyć stresu, a także liczyć na pełną dyskrecję.

Pierwsza klinika La Beaute Clinique powstała w 2011 roku. Od tego czasu sieć zdobyła sympatię tysięcy pacjentów. Za sukcesem placówki stoi przede wszystkim wykwalifikowany i starannie dobrany personel. To nie tylko znakomicie wykształceni lekarze i kosmetolodzy, ale prawdziwi pasjonaci, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności i poszerzają wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. Kilkadziesiąt razy w roku uczestniczą w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych organizowanych w kraju i za granicą. Dzięki temu na bieżąco śledzą trendy w medycynie estetycznej i mogą proponować pacjentom najnowocześniejsze metody terapii.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Usługi

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Chirurgia plastyczna

Stomatologia

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Bardzo dziękuje za fachową obsługę

Serdecznie polecam zabieg laserem formacyjnym i botox

Mega efekty po zabiegu Liposonix

La Beauté Clinique udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (10)

La Beauté Clinique udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!