dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska VIVA-DERM

dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska VIVA-DERM

(13 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Pustułeczki 36, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska VIVA-DERM
dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska VIVA-DERM
(13 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 777 wizyt na profilu

Dr  Barbara Walkiewicz-Cyrańska, specjalista dermatologii i wenerologii, założycielka i właścicielka  VIVA-DERM. W swojej karierze lekarskiej poświęciła się rozwojowi medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Konsekwentnie realizuje wizję holistycznej opieki nad pacjentem, zapraszając do współpracy lekarzy innych specjalizacji.  Viva-Derm świadczy usługi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ginekologii plastycznej, jak również chirurgii naczyniowej, urologii i endokrynologii.

Specjaliści z Viva-Derm dbają o to, aby pacjent jak najdłużej utrzymał młodość i sprawność, zachowując jednocześnie równowagę pomiędzy możliwościami ciała a oczekiwaniami psychiki. W ofercie znajdują się zabiegi nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Wieloletnie doświadczenie lekarzy pozwalają skomponować terapię slow age w celu osiągnięcia najlepszych możliwych efektów dostosowanych do indywidualnych dyspozycji pacjenta.

Viva Derm, która istnieje od ponad 25 lat, mieści się w nowej siedzibie w Warszawie, gdzie działa również Galeria Viva-Derm oraz akademia edukacji medycznej dla lekarzy Off Label. Celem akademii Off Label jest renesans w estetyce lekarskiej: holistyczne podejście do pacjenta oraz wartościowa i użyteczna wiedza.Dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska jest absolwentką wrocławskiej Akademii Medycznej oraz studiów podyplomowych w dziedzinie kosmetologii. Wielokrotnie uczestniczyła w zagranicznych stażach m.in.: we Frankfurcie, Paryżu, Los Angeles, Barcelonie i Istambule. Wykładała na kongresach w Polsce i za granicą. Od roku 1991 prowadzi prywatną praktykę lekarską wyspecjalizowaną w zakresie dermatologii estetycznej. Należy do Amerykańskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii oraz Rady Programowej czasopisma naukowego "Journal of Cosmetic Dermatology" wydawnictwa Blackwell. Należy do redakcji czasopism Ekspert oraz Derma News. Jest współorganizatorką największych wydarzeń poświęconych medycynie estetycznej w Polsce m.in.: Konferencji naukowych Off Label.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (13)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Mezoteriapia kolagenem - nie znam lekarza, który robiłby to tak dokładnie, estetycznie i delikatnie.

Darzę Panią Doktor pełnym zaufaniem. Podczas zabiegów czuję się bezpiecznie. Regularnie korzystam z biostymulatorów, Pani doktor jest bardzo delikatna, a do tego miła. Przed zabiegami wykluczono u mnie wszelkie przeciwwskazania. Udało się wykryć infe...Czytaj więcej

Pani doktor to jedna z najbardziej doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Dlatego zdecydowałam się na biostymulatory w klinice Viva Derm, w której Pani doktor pracuje.

Osocze bogatopłytkowe, moje odkrycie. Zabieg w 100% poprawia wygląd okolic oczu, niweluje cienie. Doceniam ten zabieg za to, że wykorzystuje bardzo naturalny czynnik aktywujący, tworzony z własnej krwi.

Zobacz więcej opinii
dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska VIVA-DERM udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (4)

Laserowa epilacja

Zabiegi tego typu robiłam od lat w różnych gabinetach kosmetycznych z takim raczej średnim skutkiem i myślałam że tak musi byc i tak już zostanie . Od koleżanki dowiedziałam się o Viva Dermie i epilacji laserowej i zdecydowałam się na ten zabieg...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (2)

dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska VIVA-DERM udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (2)

dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska VIVA-DERM udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!