Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

1 post · Podsumowanie historii:

Miałam problem z powiekami a właściwie ze zmarszczkami

Warto

O lekarzu

Viva Derm
Warszawa
Ocena:
Miałam problem z powiekami a właściwie ze zmarszczkami
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Miałam problem z powiekami a właściwie ze zmarszczkami które ładnie się nazywa mimicznymi ale wyglądają brzydko a przede wszystkim staro. Poddałam się w klinice Viva Derm zabiegowi Plexr i jestem bardzo zadowolona. Różnica jest ogromna a co najciekawsze efekt było widać od razu po zabiegu a nie po jakimś czasie jak zazwyczaj mówią lekarze.

1

Komentarz (1)

Witaj Natijago!<br>
Fajnie, że piszesz, bo o tym Plexerze robi się głośno. Ze ponoć świetny do korekcji powiek i efekt też od razu widoczny! Ciekawa jestm, skąd się o zabiegu Plexr dowiedziałaś. Czy przyszłaś do lekarza ze zmarszczkami wokół oczu i zapytałaś, co się z tym da zrobić, czy już wiedziałaś, że Plexr istnieje i szukałaś gabinetu, który go ma i lekarza, który potrafi na tym sprzęcie pracować. Który lekarz/lekarka Ci robił zabieg? Jak to w ogóle wygląda? Bo słyszałam, że to takie przypalanie nadmiaru skóry. Może wgrasz zdjęcia? Chociażby samej powieki, nie musi być całej twarzy. I cena też rewelacyjna! Czy to za calość? <br>
Zuza
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.