Dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Dr n. med. Ahmed Elsaftawy

(8 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Królewiecka 161/17, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 18 godzin
Dr n. med. Ahmed Elsaftawy
Dr n. med. Ahmed Elsaftawy
(8 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 6188 wizyt na profilu

Doktor Ahmed Elsaftawy to chirurg ogólny, specjalizuje się w chirurgii ręki, wykonuje również zabiegi medycyny estetycznej.

Główną pasją doktora Ahmeda Elsaftawy jest chirurgia ręki oraz chirurgia estetyczna i rekonstrukcyjna. Jest również pasjonatem medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi pobariatryczne takie jak np. plastyka powłok brzusznych. Jest szkoleniowcem w zakresie medycyny estetycznej oraz liposukcji Vaser Lipo.

Do najcześciej prze niego wykonywanych zabiegów należą: powiększanie piersi własnym tłuszczem i wkładkami silikonowymi, lifting i modelowanie piersi, powiekszanie penisa, przeszczep tłuszczu, mezoterapia igłowa z wykorzystaniem kolagenu.

Doktor Ahmed Elsaftawy ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu), tytuł lekarza medycyny otrzymał w roku 2000. Następnie odbywał staż podyplomowy (w latach 2000-2002) w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu. W roku 2002 rozpoczął specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej w Katedrze i Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Rok później podjął studia doktoranckie. Od roku 2004 do roku 2006 obejmował stanowisko wykładowcy chirurgii ogólnej dla studentów anglojęzycznych wrocławskiej Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich. W 2006 roku rozpoczął współpracę ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym oraz Oddziałem Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Replantacji Kończyn, Chirurgii Ręki i Mikrochirurgii Szpitala im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, gdzie pracuje do chwili obecnej. W 2009 obronił na Akademii Medycznej we Wrocławiu tytuł doktora nauk medycznych. Ponadto w latach 2009-2012 wykładał w Legnicy na Wyższej Szkole Medycznej. Aktualnie prowadzi we Wrocławiu również własny gabinet Chiroplastica.

Doktor przyjmuje pacjentów na konsultacje w swoim gabinecie Chiroplastica we Wrocławiu, od poniedziałku do piatku oraz w wybrane soboty, na wizytę można umówić się drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia ręki
  • Chirurgie ruky

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Ręki
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Ręki

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Opinie (8)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Dzień dobry! Chciałabym podzielić się opinią, która na pewno będzie miała wpływ przy wyborze kliniki innych pacjentów 💘 Jestem juz prawie rok po operacji pośladków. Miałam również wykonywaną korektę piersi własnym tłuszczem, ponieważ miałam igromnà...Czytaj więcej

Zabieg liftingu piersi wykonany przez dr Kamila Gabryszuka był najlepszą decyzją w moim życiu! Polecam specjalistę i klinikę Chiroplastica prowadzoną przez dr Ahmeda Elsaftawy, bo są fenomenalni.

Polecam zabieg podania „botoxu” w okolice kurzych łapek.

Historia ukończona (Botoks):

Wprawdzie na zabiegu byłam pol roku temu i efektów juz nie widać ale tuż po byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim lekarz jest uczciwy i cena tego zabiegu była adekwatna do rynkowej wartości preparatu azzalure. U mnie To był juz któryś z kolei zab...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Dr n. med. Ahmed Elsaftawy udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (5)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (1)

Filmy (1)

Dr n. med. Ahmed Elsaftawy udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (5)

Plastyka i liposukcja ud.
Odpowiedź specjalisty · 25 lip 2017

Witam serdecznie, Wykonujemy dużo zabiegów plastyki ud. Dobór metody cięcia zależy od stanu wyjściowego z jakim mamy do czynienia i oczekiwań pacjenta. Zapraszam na konsultację, na której chirurg będzie mógł ocenić problem i omówić z Panią...

Czytaj więcej
Dr n. med. Ahmed Elsaftawy udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!