Powiększanie piersi (Augmentacja) Wrocław

Znajdź chirurga plastyka: powiększanie piersi w mieście Wrocław

Na Estheticon znajdziesz 18 chirurgów i 11 klinik Wrocław, które wykonują zabieg powiększania piersi. Na temat zabiegu powiększanie piersi Wrocław znajdziesz u nas 59 opinii z czego 22 opinii, w których pacjentki podają cenę powiększenia piersi Wrocław. Według nich średnia cena powiększenia piersi Wrocław wynosi 12 650 zł.

sortuj:  znaczenie  |  najlepsza opinia
Prof. dr hab. Piotr Wójcicki
Chirurgia Plastyczna – Polanica Zdrój, Wrocław
Odpowiada w : 97%, < 1 dnia
4.9
11 rekomendacji
Cena od
8 000 zł
Cena do
8 500 zł
Dr n. med. Jakub Kratochwil
Chirurgia Plastyczna – Wrocław, Jelenia Góra
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.6
10 rekomendacji
Cena od
10 500 zł
Cena do
15 000 zł
TOP 5
POLMED TRAVEL
Wrocław
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
Cena od
3 000 €
Cena do
4 000 €
Instytut Estetyczny Coramed
Wrocław
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
5.0
Cena od
13 000 zł
Cena do
16 000 zł
Klinika Wiatroszak - ESTmedica
Wrocław, Legnica
Odpowiada w : 98%, < 1 dnia
4.7
11 rekomendacji
Cena od
15 000 zł
Cena do
19 000 zł
lek. med. Wiktor Czyżak
Chirurgia Plastyczna – Wrocław
Cena od
13 000 zł
Cena do
16 500 zł
Lek.med. Ryszard Nawrocki
Chirurgia Plastyczna – Wrocław, Lublin
Odpowiada w : 94%, < 2 dni
4.4
15 rekomendacji
Cena od
10 250 zł
Cena do
12 250 zł
Dr hab. n. med. Andrzej Bieniek
Chirurgia Plastyczna – Wrocław
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.0
3 rekomendacji
Cena od
12 000 zł
Cena do
17 000 zł
Kolejne wyniki dla zabiegu Powiększanie piersi z okolicy miasta Wrocław.
lek. med. Leszek Leszczyński
Chirurgia Plastyczna –  62 km  Legnica, Lubin, Głogów
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.8
5 rekomendacji
Cena od
9 000 zł
Cena do
12 500 zł

Jak wybrać najlepszego chirurga plastycznego, który wykona powiększanie biustu Wrocław?

Powiększanie piersi jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Decyzję o powiększeniu biustu podejmij po konsultacji ze specjalistą chirurgii plastycznej. Zastanów się, czego spodziewasz się po operacji biustu i wyjaśnij to chirurgowi. Specjalista będzie mógł określić, czy twoje oczekiwania można zrealizować, a jeśli tak jaką techniką. W Polsce zabiegi powiększania piersi wykonują chirurdzy plastycy oraz chirurdzy ogólni. Warto jednak poddać się temu zabiegowi u doświadczonego specjalisty chirurgii plastycznej, listę specjalistów chirurgii plastycznej, członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej można znaleźć na stronie tej organizacji.

Doświadczony chirurg plastyczny

Operacje powiększania piersi przeprowadza się przy zastosowaniu implantów lub własnego tłuszczu. Implanty mają różne kształty (okrągłe, anatomiczne, inteligentne) i wielkość, co umożliwia kształtowanie piersi zgodnie z wolą i życzeniem pacjentki po rzeczowej konsultacji z operującym. W zależności od predyspozycji, oczekiwanego efektu końcowego zabiegu i oceny lekarza implant jest wkładany pod gruczoł mleczny lub mięsień piersiowy, co nie wyklucza ewentualnego karmienia piersią w przyszłości. Kobieta, która pragnie chirurgicznej korekcji piersi powinna pamiętać, że jest to operacja wykonywana w narkozie. Podczas wywiadu lekarskiego należy powiedzieć o wszystkich chorobach przewlekłych, na które się choruje, o przyjmowanych lekach – nawet tych dostępnych bez recepty, czy też o tym czy pali się papierosy. Przed zabiegiem lekarz powinien natomiast poinformować pacjentkę o możliwych ryzykach, o tym jakich zaleceń będzie musiała przestrzegać po zabiegu powiększenia piersi oraz zlecić komplet potrzebnych badań przedoperacyjnych.

Powiększanie biustu Wrocław

Jeśli jesteś z Wrocław najlepiej wybierz lekarza, który wykonuje powiększenie piersi w Wrocław. Przed zabiegiem musisz wybrać się na konsultację, czasem nawet kilka. Po zabiegu natomiast czekają Cię wizyty kontrolne, dobrze jest więc mieć lekarza blisko miejsca zamieszkania by w razie jakichkolwiek wątpliwości, problemów czy komplikacji po zabiegu powiększania piersi móc się z nim skonsultować.

Specjaliści w Twojej okolicy