Lekarze oferujący zabieg Powiększanie biustu w: Wrocław

Top

Ars Estetica

(347 Opinii)
· 40 Historii
Wrocław
Od 19.000zł
Odpowiada w ciągu 12h
Premium

Prof. dr hab. Piotr Wójcicki

(20 Opinii)
· 15 Historii
1 lekarz/klinika w Wrocław i 1 lekarz/klinika w Dolnośląskie
Od 12.000zł
Odpowiada w ciągu 38h
Premium

ClinicForYou

(12 Opinii)
· 5 Historii
Wrocław
Od 18.000zł
Odpowiada w ciągu 31h
WhatsApp
Premium

KCM Clinic

(7 Opinii)
1 lekarz/klinika w Wrocław i 1 lekarz/klinika w Dolnośląskie
Od 18.800zł
Odpowiada w ciągu 8h
Premium

Dr n. med. Jakub Kratochwil

(23 Opinie)
· 16 Historii
1 lekarz/klinika w Wrocław i 1 lekarz/klinika w Dolnośląskie
Od 16.000zł
Odpowiada w ciągu +72h
Premium

Klinika Diamentum

Brak opinii
· 1 Historia
Wrocław
Od 17.000zł
Odpowiada w ciągu 7h
Premium

Bieniek Clinic

(4 Opinie)
Wrocław
Od 15.000zł
Odpowiada w ciągu 12h

Krefft Clinic

(1 Opinia)
Chałupnicza 65a, Wrocław, Dolnośląskie
Odpowiada w ciągu 48h

Innovation Clinic

Brak opinii
Al. Śląska 1, Wrocław, Dolnośląskie
Odpowiada w ciągu 48h

Prestige Clinic

Brak opinii
Rajska 73 , Wrocław, Dolnośląskie
Odpowiada w ciągu +72h

Klinika Wójcicki

(4 Opinie)
Wojska Polskiego 23B, Polanica-Zdrój, Dolnośląskie
Odpowiada w ciągu 1h

Specjaliści, oferujący zabieg Medycyny estetycznej w innych miastach w pobliżu Wrocław:

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Jacy są najlepsi specjaliści od powiększania biustu we Wrocławiu? Wrocław to stolica województwa dolnośląskiego i całego Śląska. Na Estheticon znajdziesz chętnie wybieranych chirurgów, takich jak dr Mateusz Knakiewicz, dr Ireneusz Siewiera i prof. dr Piotr Wójcicki.
  • Gdzie we Wrocławiu i okolicach mogę udać się na zabieg powiększania piersi? Wrocław, jako stolica i największe miasto w województwie dolnośląskim oferuje najwięcej opcji (np. Knack Clinic, Klinika Wiatroszak - ESTmedica), chociaż cenionych specjalistów znajdziesz też na przykład w Wałbrzychu (dr Dariusz Rychlik), Legnicy (dr Leszek Leszczyński) czy Jeleniej Górze (dr Jakub Krotochwil).
    1. Gdzie mogę powiększyć piersi na Śląsku? Jeżeli jesteś ze Śląska – południowego regionu Polski znanego z górnictwa i górzystych krajobrazów – i szukasz kliniki, aby powiększyć piersi, znajdziesz wiele interesujących opcji. Najwięcej klinik chirurgii plastycznej znajduje się w dwóch największych miastach Śląska, czyli Wrocławiu i Katowicach. Jednak cenionych specjalistów można również znaleźć w Opolu, Wałbrzychu, Gliwicach, Zielonej Górze, Bytomiu i innych.
    2. Powiększanie biustu Śląsk. Jacy są najlepsi specjaliści od powiększania piersi na Śląsku? Śląsk jest położony na południowo-zachodnim krańcu Polski. Jeśli mieszkasz na Śląsku, możesz wybierać wśród wielu klinik medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Na Estheticon wysokie oceny uzyskali między innymi: dr Jerzy Wilgus, dr Bożena Jaklik, dr Henryk Mekle, dr Zbigniew Mazan, dr Bartosz Półtorak.
    3. Czy warto zdecydować się na operację powiększania piersi na Śląsku? Jeżeli jesteś ze Śląska, a w szczególności z okolic Wrocławia lub Katowic, możesz rozważyć wykonanie zabiegu w tym regionie, ponieważ ceny są nieco niższe niż na przykład w stolicy kraju, czyli w Warszawie. Ponadto na Śląsku znajdziesz wielu specjalistów oferujących ten zabieg, w tym cenionych chirurgów i kliniki – dr Marek Paul (Bytom), dr Janusz Jastrzębski (Jastrzębie-Zdrój), dr Janina Janicka-Grabowska (Katowice i Bytom), Ars Estetica (Wrocław), MekMed (Katowice i Gliwice).