Dr n. med. Ewa Kaniowska

Dr n. med. Ewa Kaniowska

Brak opinii
Dodaj opinię
Barycka 1/3, Wrocław, Dolnośląskie
Dr n. med. Ewa Kaniowska
Dr n. med. Ewa Kaniowska
Brak opinii

Informacje

Doktor Ewa Kaniowska jest specjalistką dermatologii i wenerologii, a od ponad trzydziestu pięciu lat pracuje jako lekarz. Jest założycielką Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Derma Puls (obecnie Kaniowscy Clinic). Jest współzałożycielką i wiceprezeską Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz jedną z fundatorek fundacji Medycyny Estetycznej Anti-Aging i członkinią rady tejże fundacji. Prowadzi wykłady oraz zajęcia praktyczne dla lekarzy pogłębiających swoją wiedzę w dziedzinie medycyny estetycznej m.in. w Międzynarodowym Centrum Medycyny Estetycznej. Jest autorką licznych opracowań naukowych, na swoim koncie ma wiele publikacji w czasopismach branżowych (Dermatologia Estetyczna, Derma News, Ekspert i in.).

Specjalizacje

Doktor Ewa Kaniowska specjalizuje się w nowatorskich technikach leczenia niedoskonałości twarzy, niechirurgicznej korekcie nosa, a także w holistycznych terapiach leczniczych. Pomaga pacjentom, którzy zgłaszają się do niej z chorobami skóry, a także z problemami estetycznymi, czy pierwszymi oznakami starzenia. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, preparatów kwasu hialuronowego, ale także nowoczesnych technologii laserowych.

Doktor Kaniowska wiele uwagi poświęca także kwestiom bezpieczeństwa zabiegów medycyny estetycznej. W swojej praktyce pomaga również pacjentom z powikłaniami po nieudanych zabiegach medycyny estetycznej przeprowadzanych u osób do tego nieuprawnionych. Do zainteresowań doktor Ewy Kaniowskiej, oprócz medycyny, należy również tematyka zdrowego odżywiania.

Lokalizacja

Doktor Ewa Kaniowska swoich pacjentów przyjmuje w Kaniowscy Clinic w dwóch gabinetach we Wrocławiu. Na konsultację do pani doktor można zapisać się drogą elektroniczną - mailowo lub poprzez formularz kontaktowy, a także telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy gabinetów. Jeden z gabinetów jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20, natomiast drugi w wybrane dni od godziny 12:00 oraz w wybrane soboty od 9:00 do 14:00.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200

Zdjęcia (6)

Miejsca pracy

Kaniowscy Clinic

Kaniowscy Clinic

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.