dr n. med. Ewa Kaniowska

dr n. med. Ewa Kaniowska

Brak opinii
Dodaj opinię
Barycka 1/3, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr n. med. Ewa Kaniowska
dr n. med. Ewa Kaniowska
Brak opinii

Informacje

  • 649 wizyt na profilu

Doktor Ewa Kaniowska jest specjalistką dermatologii i wenerologii, od ponad trzydziestu pięciu lat pracuje jako lekarz. Jest założycielką Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Derma Puls (obecnie Kaniowscy Clinic). Jest współzałożycielką i wiceprezeską Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz jedną z fundatorek fundacji Medycyny Estetycznej Anti-Aging i członkinią rady tejże fundacji. Prowadzi wykłady oraz zajęcia praktyczne dla lekarzy pogłębiających swoją wiedzę w dziedzinie medycyny estetycznej m.in. w Międzynarodowym Centrum Medycyny Estetycznej. Jest autorką licznych opracowań naukowych, na swoim koncie ma wiele publikacji w czasopismach branżowych (Dermatologia Estetyczna, Derma News, Ekspert i in.).

Doktor Ewa Kaniowska specjalizuje się w nowatorskich technikach leczenia niedoskonałości twarzy, niechirurgicznej korekcie nosa, a także w holistycznych terapiach leczniczych. Pomaga pacjentom, którzy zgłaszają się do niej z chorobami skóry, a także z problemami estetycznymi, czy pierwszymi oznakami starzenia. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, preparatów kwasu hialuronowego, ale także nowoczesnych technologii laserowych, HIFU czy lamp LED.

Doktor Kaniowska wiele uwagi poświęca także kwestiom bezpieczeństwa zabiegów medycyny estetycznej, w swojej praktyce pomaga również pacjentom z powikłaniami po nieudanych zabiegach medycyny estetycznej przeprowadzanych u osób do tego nieuprawnionych.

Do zainteresowań doktor Ewy Kaniowskiej oprócz medycyny należy również tematyka zdrowego odżywiania.

Doktor Ewa Kaniowska swoich pacjentów przyjmuje w dwóch gabinetach we Wrocławiu - na ulicy Baryckiej oraz przy Placu Teatralnym. Na konsultację do Pani Doktor można zapisać się drogą elektroniczną - mailowo lub poprzez formularz kontaktowy, a także telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy gabientów. Gabinet przy ul. Baryckiej jest czynny od ponieziałku do poątku w godzinach 10-20, natomiast przy Placu Teatralnym w wybrane dni od godziny 12 oraz w wybrane soboty od 9 do 14.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200

Zdjęcia (15)

Filmy (3)

Miejsca pracy

Kaniowscy Clinic

Kaniowscy Clinic

dr n. med. Ewa Kaniowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!