Nieinwazyjny lifting

Niechirurgiczny lifting twarzy i ciała to metoda napinania skóry, która pozwala skorygować zmarszczki mimiczne, wygładzić kontur twarzy, wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zwiększyć elastyczność skóry. Zabiegi tego typu są całkowicie nieinwazyjne, co oznacza, że nie jest potrzebna operacja, igły ani nakłuwanie skóry. Nie zostają po nim blizny ani zasinienia.

Niechirurgiczne metody liftingu twarzy i ciała można wykorzystywać do ogólnej terapii skóry. Metody takie pozwalają napiąć skórę czoła, policzków i twarzy, a ponadto mogą być wykorzystywane do wygładzania zmarszczek pomiędzy piersiami i na szyi. Umożliwiają skuteczne ujędrnienie praktycznie każdej partii ciała, zredukowanie tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki.

Ryzyko towarzyszące większości metod niechirurgicznych jest bardzo niskie. Nie powodują one uszkodzenia górnych warstw skóry, powstawania blizn, przebarwień, ziarniniaków ani reakcji alergicznych.

Zaleta procedury niechirurgicznej jest również fakt, że pacjenci mogą powrócić do normalnej aktywności bez żadnych ograniczeń natychmiast po zabiegu.

Aktualizowane: 25.05.2017

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.
Treść
  • Nieinwazyjny lifting (Niechirurgiczny lifting twarzy)
  • Ultraformer

Nieinwazyjny lifting - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zdjęcia pacjentów
Zabiegi, na które wybierają się inni