Nieinwazyjny lifting

Niechirurgiczny lifting twarzy i ciała to metoda napinania skóry, która pozwala skorygować zmarszczki mimiczne, wygładzić kontur twarzy, wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zwiększyć elastyczność skóry. Zabiegi tego typu są całkowicie nieinwazyjne, co oznacza, że nie jest potrzebna operacja, igły ani nakłuwanie skóry. Nie zostają po nim blizny ani zasinienia.

Niechirurgiczne metody liftingu twarzy i ciała można wykorzystywać do ogólnej terapii skóry. Metody takie pozwalają napiąć skórę czoła, policzków i twarzy, a ponadto mogą być wykorzystywane do wygładzania zmarszczek pomiędzy piersiami i na szyi. Umożliwiają skuteczne ujędrnienie praktycznie każdej partii ciała, zredukowanie tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki.

Ryzyko towarzyszące większości metod niechirurgicznych jest bardzo niskie. Nie powodują one uszkodzenia górnych warstw skóry, powstawania blizn, przebarwień, ziarniniaków ani reakcji alergicznych.

Zaleta procedury niechirurgicznej jest również fakt, że pacjenci mogą powrócić do normalnej aktywności bez żadnych ograniczeń natychmiast po zabiegu.

Aktualizowane: 25.05.2017

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.
Treść
  • Nieinwazyjny lifting (Niechirurgiczny lifting twarzy)
  • Ultraformer

Nieinwazyjny lifting - Nowości

Zasięgnij opinii specjalisty w dziedzinie Nieinwazyjny lifting

Więcej opinii na ten temat

Eunika 26.06.2019
Warto

Lekarze z dużym doświadczeniem w medycynie estetycznej, można pójść na zabieg bez strachu i obawy, że coś pójdzie nie tak. Pracują na produktach najlepszych firm, dysponują nowoczesnymi urządzeniami.

Nieinwazyjny lifting - Cenniki

Dr Ewa Rybicka
Warszawa
Ceny od 2 500 zł
zazwyczaj do 3 800 zł
Dr Ewa Rybicka
Ceny od 750 zł
Dr Iwona Radziejewska-Choma
Bieńkowscy Clinic®
Bydgoszcz, Częstochowa
Ceny od 650 zł
zazwyczaj do 10 400 zł
Bieńkowscy Clinic®
dr Andrzej Kępa
Świdnica, Wrocław, Warszawa, Åhus, Berlin
Ceny od 450 zł
zazwyczaj do 2 000 zł
dr Andrzej Kępa
Ceny od 150 zł
Dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zdjęcia pacjentów
Zabiegi, na które wybierają się inni