Nieinwazyjny lifting

Niechirurgiczny lifting twarzy i ciała to metoda napinania skóry, która pozwala skorygować zmarszczki mimiczne, wygładzić kontur twarzy, wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zwiększyć elastyczność skóry. Zabiegi tego typu są całkowicie nieinwazyjne, co oznacza, że nie jest potrzebna operacja, igły ani nakłuwanie skóry. Nie zostają po nim blizny ani zasinienia.

Niechirurgiczne metody liftingu twarzy i ciała można wykorzystywać do ogólnej terapii skóry. Metody takie pozwalają napiąć skórę czoła, policzków i twarzy, a ponadto mogą być wykorzystywane do wygładzania zmarszczek pomiędzy piersiami i na szyi. Umożliwiają skuteczne ujędrnienie praktycznie każdej partii ciała, zredukowanie tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki.

Ryzyko towarzyszące większości metod niechirurgicznych jest bardzo niskie. Nie powodują one uszkodzenia górnych warstw skóry, powstawania blizn, przebarwień, ziarniniaków ani reakcji alergicznych.

Zaleta procedury niechirurgicznej jest również fakt, że pacjenci mogą powrócić do normalnej aktywności bez żadnych ograniczeń natychmiast po zabiegu.

Aktualizowane: 25.05.2017

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.
Treść
  • Nieinwazyjny lifting (Niechirurgiczny lifting twarzy)
  • Ultraformer

Nieinwazyjny lifting - Nowości

Zasięgnij opinii specjalisty w dziedzinie Nieinwazyjny lifting

Więcej opinii na ten temat

AgaW 26.03.2018
Warto

Nieinwazyjny lifting preparatem Cristalis, z którego korzystam już od lat jest świetnym zabiegiem na poprawę owalu twarzy. Efekt widoczny jest od razu, a z biegiem czasu wygląd skóry jeszcze się poprawia. (Utrzymuje się ... Więcej 

2 Lubię to   2 Komentarzy  

Nieinwazyjny lifting - Cenniki

Klinika La Perla
Warszawa, Zakopane, Kraków, Józefów, Bolesławiec, Rzeszów
Ceny od 1 200 zł
zazwyczaj do 15 000 zł
Klinika La Perla
Dr Ewa Rybicka
Warszawa
Ceny od 2 500 zł
zazwyczaj do 3 800 zł
Dr Ewa Rybicka
Ceny od 750 zł
Dr Iwona Radziejewska-Choma
Bieńkowscy Clinic®
Bydgoszcz, Częstochowa
Ceny od 650 zł
zazwyczaj do 10 400 zł
Bieńkowscy Clinic®
Ceny od 2 000 zł
dr n.med. Daria Charytonowicz
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zdjęcia pacjentów
Zabiegi, na które wybierają się inni