lek. med. Grażyna Żmudzińska
lek. med. Grażyna Żmudzińska

lek. med. Grażyna Żmudzińska Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
Wojska Polskiego 19 lok. 10, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 7 godzin
lek. med. Grażyna Żmudzińska
lek. med. Grażyna Żmudzińska Premium
Brak opinii

Informacje

Lek. med. Grażyna Żmudzińska jest specjalistką medycyny estetycznej i anti-aging. W tym zakresie świadczy usługi w prowadzonym przez siebie gabinecie Aether.

Lek. med. Grażyna Żmudzińska do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, zapewniając w pełni profesjonalną opiekę na każdym etapie leczenia. Do najpopularniejszych zabiegów wykonywanych przez specjalistkę należą zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, mezoterapia, karboksyterapia oraz zabiegi laserowe. Te ostatnie wykonywane są przy użyciu precyzyjnych i skutecznych nowoczesnych laserów frakcyjnych. Dodatkowo lek. med. Grażyna Żmudzińska świadczy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa, obejmującego konsultacje dietetyczne, dermatologiczne oraz wdrażanie terapii anti-aging dostosowanych ściśle do oczekiwań i wieku pacjentów.

Lek. med. Grażyna Żmudzińska prowadzi gabinet medycyny estetycznej, medycyny przeciwstarzeniowej i dermatologii estetycznej Aether, który znajduje się w Olsztynie. W placówce można skorzystać z szerokiej gamy usług zabiegów natury estetycznej i anti-aging. Specjalistka sięga w swojej praktyce po sprawdzone i skuteczne rozwiązania, takie jak nici liftingujące, lasery frakcyjne CO2 czy peelingi fotodynamiczne. Nowością w gabinecie, zyskującą coraz większą popularność, są zabiegi koleganowej regeneracji skóry Linerase, Ultraformer – nieinwazyjny lifting skóry oraz radiofrekwencja mikroigłowa Vivace.

O kwalifikacjach i wysokim profesjonalizmie lek. med. Grażyny Żmudzińskiej świadczą liczne tytuły i certyfikaty. Specjalistka jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie, w której w 2006 roku uzyskała tytuł lekarza medycyny estetycznej. Sześć lat później w tej samej placówce sięgnęła po tytuł lekarza medycyny przeciwstarzeniowej. Ukończyła także studia podyplomowe WSZPiPZ w Warszawie na kierunku Kosmetologia w Medycynie. W 2014 roku zdała z wyróżnieniem egzamin na Międzynarodowy Certyfikat z Medycyny Przeciwstarzeniowej. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe (Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych) na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Należy do Światowego Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej (WOSAAM) oraz uczestniczy w wielu kongresach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

Telefon: +48 604 492 777

Data uzyskania uprawnień:

 • 2006

Członkostwo:

 • Inne:
 • Światowe Towarzystwo Medycyny Przeciwstarzeniowej (WOSAAM)

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • 1-5 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Gabinet

Doświadczenie:

 • >10 lat

Najbardziej innowacyjne zabiegi:

 • Linerase - kolagenowa regeneracja skóry, Ultraformer - nieinwazyjny lifting skóry, Vivace - radiofrekwencja mikroigłowa

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • Cena konsultacji jest odliczona od ceny zabiegu.

Usługi

Laserowe zamykanie naczynek

Stosujemy laser Cutera Excel V - najlepsze w swojej klasie urządzenie do zabiegów naczyniowych. Doskonale sprawdza się w przypadku leczenia: rozszerzonych naczynek, pajączków, trądziku różowatego, rumienia, zmian pigmentacyjnych, i przebarwień.
Od: 150 zł

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 15/08 Wtorek 16/08 Środa 17/08 Czwartek 18/08 Piątek 19/08

Zdjęcia (5)

lek. med. Grażyna Żmudzińska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (35)

Brak efektow lipolizy iniekcyjnej
Odpowiedź specjalisty · 23 lis 2016

Witam, Może powinien jednak Pan sprawdzić Swoją przemianę materii, gospodarkę węglowodanowo - tłuszczową itd. Jeżeli zabiegi wykonuje lekarz z pewnością zleci Panu badania, które należy wykonać. Decyzja o zabiegach należy do Pana, nie są...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
lek. med. Grażyna Żmudzińska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!