Dr Paweł Jaremków

Dr Paweł Jaremków Premium

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Czechowicka 11, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 3130437
Dr Paweł Jaremków Premium
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Dr Paweł Jaremków to lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej, oferujący usługi w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Zawodowo związany z Centrum Medycznym Bieniek we Wrocławiu.

W 2014 roku ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie jest w trakcie zdobywania specjalizacji z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, którą rozpoczął w prestiżowym ośrodku, jakim jest Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy-Zdroju. Ponadto doświadczenie od 4 lat zdobywa także na Oddziale Chirurgii Plastycznej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Swoją wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy w Centrum Medycznym Bieniek we Wrocławiu, a także stale poszerza swoje umiejętności poprzez systematyczny udział w konferencjach i szkoleniach.

Specjalizacje

W Centrum Medycznym Bieniek wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej zarówno twarzy, jak i ciała. Oferuje między innymi takie zabiegi jak blefaroplastyka (korekta powiek), abdominoplastyka (plastyka brzucha), powiększenie i zmniejszenie piersi, korekta ginekomastii czy liposukcja. W ramach medycyny estetycznej korzysta z nowoczesnych technologii, takich jak urządzenia laserowe, oraz certyfikowanych preparatów.

Centrum Medyczne Bieniek to nowoczesna, prywatna klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, flebologii i kosmetologii. Oferuje szeroki zakres zabiegów, które pomogą pacjentom odzyskać zdrowie, pewność siebie i dobre samopoczucie. Oferta obejmuje zarówno zabiegi jednodniowe, jak i wymagające hospitalizacji. Kadrę CM Bieniek tworzy doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek, którzy starają się zapewnić pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa i najbardziej satysfakcjonujące efekty.

Lokalizacja

Aby umówić się na konsultację ze specjalistą w Centrum Medycznym Bieniek we Wrocławiu, skorzystaj z formularza kontaktowego na naszym portalu lub zadzwoń pod podany numer telefonu.

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 06/02 Wtorek 07/02 Środa 08/02 Czwartek 09/02 Piątek 10/02

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Dr. Paweł Jaremków to wspaniały chirurg. Dzięki niemu mogę cieszyć się pięknym biustem 😊 jestem bardzo zadowolona z zabiegu powiększenia piersi. Polecam z całego serca!

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji odnośnie plastyki brzucha. Dr Paweł Jaremków to niezwykle profesjonalny i sympatyczny lekarz. Poświęcił mi dużo czasu i objaśnił na czym będzie polegała operacja a na wszystkie pytania odpowiadał bardzo jasno. P...Czytaj więcej

Historia ukończona (Plastyka brzucha):
Plastyka brzucha - konsultacja w CM Bieniek
Dr Paweł Jaremków udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Dr Paweł Jaremków udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!