Dr Paweł Jaremków

Dr Paweł Jaremków Premium

(2 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Czechowicka 11, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 17 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 3130437
Dr Paweł Jaremków Premium
(2 Opinie)·100% poleca

Informacje

Dr Paweł Jaremków to specjalista chirurgii plastycznej, oferujący usługi w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Zawodowo związany z Wrocławiem.

Dr Paweł Jaremków ukończył studia na kierunku lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej rozpoczął na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy-Zdroju, natomiast ukończył ją w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w pracy codziennej, a dodatkowo systematycznie doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Specjalizacje

W Bieniek Clinic przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym zabiegi korekcji powiek, konturowania ciała, abdominoplastyki, powiększania piersi, redukcji piersi, liposukcji i wiele innych. Jego priorytetem są bezpiezeństwo i zadowolenie pacjentów, do wszystkich podchodzi w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę możliwości, oczekiwania i potrzeby. Prywatnie drzemie w nim dusza artysty. Prywatnie fan muzeów, malowania i układania Lego.

Lokalizacja

Bieniek Clinic to nowoczesna, prywatna klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, flebologii i kosmetologii. Oferuje szeroki zakres zabiegów, które pomogą pacjentom odzyskać zdrowie, pewność siebie i dobre samopoczucie. Oferta obejmuje zarówno zabiegi jednodniowe, jak i wymagające hospitalizacji. Kadrę Bieniek Clinic tworzy doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek, którzy starają się zapewnić pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa i najbardziej satysfakcjonujące, długhotrwałe efekty.

Aby umówić się na konsultację ze specjalistą w Bieniek Clinic we Wrocławiu, skorzystaj z formularza kontaktowego na naszym portalu lub zadzwoń pod podany numer telefonu.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Opinie (2)

5.0
2 Opinie · 100% poleca
Powiększanie biustu

Dr. Paweł Jaremków to wspaniały chirurg. Dzięki niemu mogę cieszyć się pięknym biustem 😊 jestem bardzo zadowolona z zabiegu powiększenia piersi. Polecam z całego serca!

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji odnośnie plastyki brzucha. Dr Paweł Jaremków to niezwykle profesjonalny i sympatyczny lekarz. Poświęcił mi dużo czasu i objaśnił na czym będzie polegała operacja a na wszystkie pytania odpowiadał bardzo jasno. P...Czytaj więcej

Historia ukończona (Plastyka brzucha):
Plastyka brzucha - konsultacja w CM Bieniek
Dr Paweł Jaremków udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (19)

Dr Paweł Jaremków udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykuł (1)

Miejsca pracy

Dr Paweł Jaremków udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!