Instytut Estetyczny Coramed

Brak opinii
Wrocław
Cena od 12 000 zł
Centrum Medyczne Coramed jest prywatną placówką medyczną we Wrocławiu. Zatrudnia wysokiej klasy specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, ginekologii ogólnej, onkologicznej i estetycznej, a także chirurgii naczyniowej. Dba jednocześnie o dobre samopoczucie i wsparcie psychologiczne pacjentów.  Centrum Medyczne Coramed specjalizuje się w zakresie chirurgii plastycznej, oferując swoim pacjentom operacje modelujące całe... (operacja zmiany płci Wrocław)

Klinika Wiatroszak - ESTmedica

(5.0) 100% poleca
Krzyżowice
Wrocławska Klinika Wiatroszak – Estmedica we Wrocławiu od początku działalności stawia na nowoczesne, w pełni profesjonalne i uczciwe podejście do pacjenta i jego problemów. Świadczy usługi w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej i stomatologii. Wśród oferowanych przez klinikę Estmedica operacji plastycznych znajdują się zabiegi w obrębie twarzy, takie jak korekcja nosa i uszu, plastyka powiek oraz ogólny lifting... (operacja zmiany płci Wrocław)

Wyróżnione historie

martyna71

W kwietniu 2017 roku przeszłam u dr. Jaworowskiego operację zmiany płci (m/k). Z efektów jestem bardzo zadowolona Wytworzona pochwa jest w pełni funkcjonalna, a krocze wygląda bardzo dobrze i naturalnie. Pan doktor jest przemiłym człowiekiem i świetnym fachowcem, podobnie jak cały personel kliniki, gdzie miałam zapewnioną bardzo dobrą, profesjonalną opiekę, zarówno tuż po operacji jak i podczas późniejszych wizyt kontrolnych. Polecam pana doktora jak i klinikę.

Witam, mam taki problem, nie potrafię żyć jako kobieta. Chcę zostać chłopakiem, mam nadzieję, że mi pomożecie w tym. Nie potrafię już patrzeć na swoje ciało, wręcz brzydzę się go. Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.