Ruczaj Clinic

Ruczaj Clinic

(5 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Bułgarska 15/U2, Kraków, Małopolskie
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000200322
Ruczaj Clinic
Ruczaj Clinic
(5 Opinii)·100% poleca

Informacje

Ruczaj Clinic to nowoczesny gabinet, oferujący zabiegi w zakresie dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii twarzy i kosmetologii. Klinika znajduje się w krakowskiej dzielnicy Ruczaj.

Zespół

Kadrę Ruczaj Clinic tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy stale poszerzają swoją wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach. Założycielem i dyrektorem medycznym Ruczaj Clinic jest dr n. med. Dominik Ludew, wszechstronny specjalista dermatologii i medycyny estetycznej, laureat wielu nagród, który stale inspiruje swój zespół do rozwoju. Specjaliści Ruczaj Clinic na bieżąco śledzą trendy w medycynie estetycznej, dermatologii, kosmetologii i chirurgii twarzowej. Podczas konsultacji i leczenia kadra stawia pacjenta i jego potrzeby oraz bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Specjalizacje

Oferta Ruczaj Clinic jest szeroka i obejmuje zarówno zabiegi na twarz, jak i na ciało, które skierowane są nie tylko do kobiet, ale także do mężczyzn. Ośrodek specjalizuje się głównie w wykonywaniu małoinwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesne urządzenia, które pozwalają na wykonywanie zabiegów anti-aging i pielęgnacyjnych innowacyjnymi technikami. Zespół korzysta jedynie z certyfikowanych produktów przebadanych marek, a oprócz wykorzystywanych w tym sektorze od lat substancji pacjenci mogą wybrać zabiegi z zastosowaniem nowoczesnych preparatów, jak na przykład nowoczesne preparaty kwasu hialuronowego, stymulatory tkankowe czy też preparaty do mezoterapii. Dostępnych jest również wiele innych zabiegów, które dobierane są do potrzeb pacjenta.

Co więcej, pacjenci mogą skorzystać z konsultacji dermatologicznych i zabiegów usuwania przebarwień i zmian skórnych. W ofercie znajdują się też zabiegi najnowszej na rynku bezbolesnej depilacji laserowej, która działa na każdy rodzaj włosa.

Lokalizacja

Ruczaj Clinic, jak sugeruje nazwa, znajduje się w dzielnicy Ruczaj, w Krakowie. Pacjenci mogą umawiać się na wizytę telefonicznie lub mailowo.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Konsultacje w języku:

  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (5)

5.0
5 Opinii · 100% poleca

Usta, broda, żuchwa, botoks. Pan Doktor jest fantastycznym specjalistą, ale też ma świetne wyczucie piekna. Polecam najbardziej!

Ruczaj Clinic to zespół składający się ze świetnych specjalistów, bardzo miła atmosfera i profesjonalizm. Wszystko na najwyższym poziomie. Nigdy się nie zawiodłem korzystając z ich usług. Miejsce godne polecenia!

Rewelacja! Kompleksowe podejście do problemów pacjenta. Najpierw skorzystałam z powiększania ust, modelowania nosa i rzuchwy u Pana Doktora. Następnie umówiłam się do Pań kosmetolog na zabiegi antycellulitowe z którym walczyłam bezskutecznie od dłużs...Czytaj więcej

Lepszego efektu nie mogłam się spodziewać!

Historia ukończona (Kwas hialuronowy):

Pan Doktor wykazuje pełen profesjonalizm zarówno w kontakcie z pacjentem jak i w wykonywaniu zabiegu. Modelowanie twarzy wykonał u mnie idealnie, lepszego efektu nie mogłam się spodziewać. Polecam wszystkim!

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (22)

Filmy (7)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (8)

Siniak po niciach pdo
Odpowiedź specjalisty · 30 sie 2021

Dzień dobry, po tego typu zabiegach siniaki to dość częsty objaw, który może utrzymywać się do 2 tygodni od zabiegu. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości zalecamy wizytę kontrolną u lekarza wykonującego zabieg, bez oglądnięcia pacjenta ciężko...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (3)

Więcej artykułów

Specjaliści z tej kliniki

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.