A-DERM-SERWIS dr Agata Kusiba-Strażyńska

A-DERM-SERWIS dr Agata Kusiba-Strażyńska

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul.Waszyngtona 42 lok. 3, Częstochowa, Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 36 godzin
A-DERM-SERWIS dr Agata Kusiba-Strażyńska
A-DERM-SERWIS dr Agata Kusiba-Strażyńska
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 1564 wizyty na profilu

Lek. med. Agata Kusiba-Strażyńska jest specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Może poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w zawodzie. Swoją klinikę A-DERM-SERWIS prowadzi nieprzerwanie od 1997 roku, najpierw jako prywatny gabinet, a od 2000 roku jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, współpracujący z NFZ. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz jednym z założycieli Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Założycielka kliniki A-DERM-SERWIS, lek. med. Agata Kusiba-Strażyńska specjalizuje się w leczeniu trądziku oraz w metodach przeciwdziałania procesom starzenia się skóry. Jest także ekspertem w dziedzinie nowoczesnych technik wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

Zespół A-DERM-SERWIS oferuje kompleksowe usługi związane z dermatologią i kosmetologią. Wśród nich znajdują się przede wszystkim zabiegi odmładzające, takie jak lifting, zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy oraz fotoodmładzanie. W ofercie znajdują się także zabiegi na całe ciało oraz włosy. Nie zabrakło tu również oferty dla osób borykających się z pe zmianami skórnymi i bliznami, które są leczone i usuwane w skuteczny sposób.

Klinika zajmuje się również leczeniem otyłości i związanych z nią chorób, prowadząc kompleksowe działania oparte o stosowanie diety i preparatów farmakologicznych. Tak samo dużą wagę przykłada do innych problemów zdrowotnych, takich jak nadpotliwość czy migreny. Ta kompleksowa oferta wszystkim pacjentom pozwoli cieszyć się urodą i zdrowiem.

Kierując się zasadą, że najlepszym lekiem jest sam lekarz, lek. med. Agata Kusiba-Strażyńska nieustannie dąży do poszerzania wiedzy swojej i swoich współpracowników. Dzięki holistycznemu podejściu do problemów i współpracy z różnorodnymi specjalistami, dba nie tylko o wygląd, ale również szeroko pojęte zdrowie pacjentów. Osoby, korzystające z usług gabinetu A-DERM-SERWIS chwalą sobie także empatię i wysoką kulturę osobistą personelu.

Gabinet A-DERM-SERWIS dba o zdrowie i wygląd pacjentów z Częstochowy nieprzerwanie od 1997 roku. Jest to miejsce, w którym najnowszy sprzęt, wiedza i doświadczenie personelu łączą się, w celu zapewnienia kompleksowej opieki zdrowotnej. W gabinecie wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości produkty renomowanych firm, które gwarantują poprawę wyglądu i podniesienie jakości życia pacjentów.

Gabinet A-DERM-SERWIS skupia w swoich szeregach specjalistów z różnych dziedzin medycyny i kosmetologii, dzięki czemu może zaoferować szeroki zakres usług. Wśród nich znalazł się dr Cezary Strózik, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, zajmujący się także badaniami USG oraz medycyną estetyczną. Członkiem zespołu jest także dietetyk Anna Zielińska, która swoją wiedzą wspomaga leczenie otyłości. Zabiegi kosmetologiczne wykonują Agnieszka Kocowicz, Kamila Gołębiewska i Anna Dzięcioł.

Dyrektor kliniki A-DERM-SERWIS, lek. med. Agata Kusiba-Strażyńska jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Jest specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Właścicielka kliniki jest także dyplomowanym kosmetologiem i absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia.

Ta wybitna specjalistka bezustannie podnosi swoją wiedzę, uczestnicząc w polskich oraz międzynarodowych konferencjach i szkoleniach.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 80

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca
A-DERM-SERWIS dr Agata Kusiba-Strażyńska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (2)

trądzik (dr Kusiba-Strażyńska)

Od wielu lat borykam się z ciężkim trądzikiem. Niestety żaden ze specjalistów (a było ich kilku) nie pomógł mi skutecznie. Przez 3 lata dostawałam coraz to nowe antybiotyki - zero poprawy. Sytuacja uległa zmianie wraz z podjęciem kuracji u pani...

Czytaj więcej

Zdjęcia (17)

A-DERM-SERWIS dr Agata Kusiba-Strażyńska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (9)

Mikrodermabrazja na wągry?
Odpowiedź specjalisty · 22 lis 2011

Proponuje manualne oczyszczanie,profesjonalne w gabinecie i rownoczesne podjecie leczenia dermatologicznego.Po usunieciu zaskornikow(wagrow) zostaja nadal rozszerzone pory.Czesto i systematycznie wykonywana mikrodermabraja w polaczeniu z peelingiem...

Czytaj więcej
Kwas hialuronowy a cofnięta broda
Odpowiedź specjalisty · 11 lis 2011

Zapraszamy na konsultacje podczas ktorej ustalimy jaka ilosc kwasu hialuronowego bedzie potrzebna do zabiegu.Niestety trzeba liczyc sie z tym,ze efekt nie bedzie trwaly i za kilka miesiecy bedzie wymagal powtorzenia. Istnieje rowniez mozliwosc...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
A-DERM-SERWIS dr Agata Kusiba-Strażyńska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!