Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

trądzik (dr Kusiba-Strażyńska)

Po zabiegu Warto
Malgo
Utworzono: 6 mar 2014 · Zaktualizowano: 8 maj 2014
Historia

Od wielu lat borykam się z ciężkim trądzikiem. Niestety żaden ze specjalistów (a było ich kilku) nie pomógł mi skutecznie. Przez 3 lata dostawałam coraz to nowe antybiotyki - zero poprawy. Sytuacja uległa zmianie wraz z podjęciem kuracji u pani dr Kusiby-Strażyńskiej, do której trafiłam stosunkowo niedawno i muszę przyznać, że na efekty nie musiałam czekać długo. Moja twarz wygląda o niebo lepiej, a pani dr przywróciła mi nie tylko pewność siebie, ale i mocno nadwyrężoną wiarę w służbę zdrowia.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

mamuska219926

· Warszawa

· 8 maj 2014

napisz ,jak bylas leczona przez Pania doktor,ja mam niestety podobne problemy z tradzikiem,zjadlam juz tony tetracykliny,i niewiele pomoglo,dostaje okres i twarz znowu w duzych twardych czerwonych krostach.

mamuska

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.