Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Leczenie warto
Zgłoszone przez justlucky. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Opinia użytkownika justlucky na temat dr Tomasz Kasprzyk
Wiem ze wybralam najlepszego Doktora
Wiem ze wybralam najlepszego Doktora, mialam zabieg w 2008 roku,zadnych kompkikacji ,bez stresu,doskonala opieka calego personelu Polecam Polecam Polecam Polecam!!!! Pani pielegniarka przez cala noc co godzine przychodzila zapytac jak sie czuje;)))) Zona Doktora jest super tez ;)
Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Bardzo długo zastanawiałam się nad operacją, było to zawsze moim marzeniem, aczkolwiek strach przed bólem zwyciężał. Dopiero Pan Doktor Biegański wydał mi się osobą, której zdecydowałam się zaufać. Od operacji minął dopiero tydzień, także jeszcze...
Czytaj więcejJestem bardzo zadowolona z powiększenia piersi u Pana Doktora. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania: piersi są większe, ale wyglądają naturalnie. Implanty zostały idealnie dopasowane do mojej figury dzięki czemu nie wyglądam groteskowo...
Czytaj więcej
Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy