Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus
Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus Premium

(35 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Stolarska 17, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: Rejestracja pacjentów odbywa się w siedzibie NZOZ EUROKLINIKA: – od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 – w czwartki od 8.00 do 20.00.
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 7628836
Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus
Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus Premium
(35 Opinii)·100% poleca

Informacje

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus to specjalista chirurgii plastycznej. Prowadzi nowoczesny ośrodek medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej EUROKLINIKA w Katowicach, gdzie przyjmuje pacjentów.

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus w październiku 1984 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, a w listopadzie 1992 roku – z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać w jednym z największych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce, w Polanicy-Zdroju. Piastował stanowisko ordynatora na oddziale chirurgii plastycznej w wojewódzkim szpitalu w Sosnowcu. Może się pochwalić 30-letnim doświadczeniem; podczas tego okresu wykonał ponad 27 000 operacji.

Brał udział w popularnym programie telewizji POLSAT pod nazwą „Chcę być piękna”, gdzie był jednym z głównych chirurgów plastyków w zespole lekarzy przeprowadzających operacje poprawiające urodę pacjentek. Chirurg regularnie uczestniczy w licznych konferencjach naukowych i kursach w Polsce i na świecie, gdzie doskonali swoje umiejętności, poznaje innowacyjne techniki i poszerza swoją specjalistyczną wiedzę, które wprowadza później do EUROKLINIKI.

Specjalizacje

Chirurg, specjalista chirurgii plastycznej Jerzy Wilgus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Do najczęściej przez niego wykonywanych operacji należą: mastopeksja (operacja podniesienia piersi), operacja powiększanie biustu, podniesienia piersi, abdominoplastyka (plastyka brzucha), a także lifting twarzy i korekcja nosa.

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus w wolnych chwilach jeździ na nartach, jako sternik jachtowy żegluje po morzach oraz zajmuje się rzeźbiarstwem. Jego rzeźby są oryginalne, a często nawet kontrowersyjne. Doktor rzeźbi w drewnie, kamieniu, plastiku i metalu.

Lokalizacja

Pacjenci zainteresowani konsultacją mogą umówić się poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Konsultacje i operacje odbywają się w katowickim ośrodku EUROKLINIKA. Pacjenci umówieni na zabieg powinni potwierdzić termin zabiegu tydzień przed. Płatności za zabiegi przyjmowane są w gotówce lub przelewem bankowym.

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Data uzyskania uprawnień:

 • 1992

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Godziny pracy:

 • Rejestracja pacjentów odbywa się w siedzibie NZOZ EUROKLINIKA: – od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 – w czwartki od 8.00 do 20.00.

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 250zł chirurg plastyk, 150zł ortopeda, 150zł chirurg ogólny

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

 • HIFU
  Od 2.100 zł do 9.000 zł

Opinie (35)

4.9
35 Opinii · 100% poleca
Korekcja uszu

Witam, miałam zabieg korekcji odstających uszu 22.12.20. Jestem zadowolona z efektu, choć uszy są jeszcze spuchnięte i obolałe. Sam zabieg był bezbolesny, bo w znieczuleniu miejscowym, ból się dopiero pojawił po ustąpieniu znieczulenia. Dziękuję Pan...Czytaj więcej

Polecam, Pan doktor to wysokiej klasy specjalista. Miałam powiększanie piersi, efekt zachwycający, pobyt w klinice oraz opieka po operacji na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej opinii
Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (21)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (28)

Filmy (6)

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (19)

Ból odbytu po labioplastyce
Odpowiedź specjalisty · 15 lut 2022
Dzień dobry. Wszelkie wątpliwości co do rezultatów po operacji w pierwszej kolejności należy wyjaśniać u lekarza przeprowadzającego zabieg.
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (3)

Więcej artykułów

Specjaliści z tej kliniki

Euroklinika

Euroklinika

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!