dr Bożena Jaklik

(26) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.000 zł
Doktor Bożena Jaklik jest specjalistką chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów przyjmuje w prywatnej klinice w Katowicach. Operacje przeprowadzane są w prywatnej klinice, w której zadbano o najwyższy standard wyposażenia sali operacyjnej  oraz komfortowe warunki dla pacjentów. Personel medyczny kliniki jest dobrany bardzo starannie. Pacjentów, którzy są zakwalifikowani do operacji operuje osobiście zawsze doktor Jaklik, a w rozległych... (operacja wciągniętych brodawke Katowice)

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus

(36) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.000 zł do 5.000 zł
Chirurg, specjalista chirurgii plastycznej Jerzy Wilgus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Do najczęściej przez niego wykonywanych operacji należą: mastopeksja (operacja podniesienia piersi), operacja powiększanie biustu, podniesienia piersi, abdominoplastyka (plastyka brzucha), a także lifting twarzy i korekcja nosa. Prowadzi nowoczesny ośrodek medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej EUROKLINIKA... (korekcja wciągniętych brodawek Katowice)

NZOZ Euroklinika

(14) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 2.000 zł do 5.000 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (operacja wciągniętych brodawke Katowice)

lek. med. Danuta Pawlik-Knapik

(1) 100 % poleca
Gliwice
Cena od: 2.000 zł
Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik jest specjalistką chirurgii plastycznej i jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce ekspertów w dziedzinie klinicznej chirurgii plastycznej. Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik, poza piastowaniem obowiązków ordynatora oddziału chirurgii plastycznej w Śląskim Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, prowadzi Śląskie Centrum Chirurgii Plastycznej. Wykonuje w nim szereg zabiegów i operacji natury estetycznej... (plastyka brodawek Katowice)

dr Zbigniew Mazan

(17) 100 % poleca
Katowice
Dr Zbigniew Mazan to jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów w Polsce w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wiceprzewodniczący (i członek zarazem) Sekcji Chirurgii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Ponadto jest członkiem European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. W 2012 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za pomoc... (plastyka brodawek Katowice)

lek. med. Aleksandra Wolnicka

(1) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.000 zł
Doktor Aleksandra Wolnicka jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów konsultuje i operuje w Katowicach.Doktor Aleksandra Wolnicka wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Jej pacjenci mogą między innymi skorzystac z zabiegów takich jak powiększanie piersi implatami, redukcja piersi, modelowanie piersi, lifting twarzy, korekcja nosa, operacja brzucja, operacja opadających powiek, korekcja... (plastyka brodawek Katowice)

dr Zbigniew Łucki

Brak opinii
Będzin
Cena od: 2.500 zł
Dr Zbigniew Łucki Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej... (korekta wciągniętych brodawek Katowice)

dr n. med. Robert Król

Brak opinii
Katowice
Dr hab. n. med. Robert Król jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i transplantologii. Oferuje szeroki zakres konsultacji i zabiegów, między innymi z zakresu bariatrii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów w Klinice Chirurgii Mazan w Katowicach.Ekspert oferuje swoim pacjentom szereg zabiegów i operacji z zakresu bariatrii, medycyny estetycznej oraz flebologii. Wśród najważniejszych wykonywanych... (korekcja wciągniętych brodawek Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(15) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 2.500 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (korekcja wciągniętych brodawek Katowice)

dr Arkadiusz Kuna

(9) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.000 zł do 5.000 zł
Dr Arkadiusz Kuna jest znanym i cenionym chirurgiem z bogatym doświadczeniem zawodowym. Od kilkunastu lat specjalizuje się w chirurgii plastycznej. Jest także konsultantem w Transform Medical Group w Wielkiej Brytanii. To prestiżowy ośrodek świadczący usługi w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Pacjentów przyjmuje również w założonej przez siebie klinice Marten’s Clinic w Katowicach.Specjalista w zakresie zabiegów medycyny... (operacja wciągniętych brodawke Katowice)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

joannaw657835

Witam, Chcialabym poddac sie korekcji wciagnietych brodawek sutkowych. Przeczytalam o tej mozliwosci niespelna kilka dni temu. Czy jest tu ktos kto jest po zabiegu i moglby mi przyblizyc caly proces? Jaka jest calkowita cena tego zabiegu? Czy rezultat jest trwaly? Bede wdzieczna za jakakolwiek odpowiedz. Wkoncu jest szansa dla mnie by uporac sie z tym wstydliwym problemem :( pozdrawiam

joannaw657835

Witam, Chcialabym poddac sie korekcji wciagnietych brodawek sutkowych. Przeczytalam o tej mozliwosci niespelna kilka dni temu. Czy jest tu ktos kto jest po zabiegu i moglby mi przyblizyc caly proces? Jaka jest calkowita cena tego zabiegu? Czy rezultat jest trwaly? Bede wdzieczna za jakakolwiek odpowiedz. Wkoncu jest szansa dla mnie by uporac sie z tym wstydliwym problemem :( pozdrawiam