Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus

(36) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 8.000 zł do 10.500 zł
Chirurg, specjalista chirurgii plastycznej Jerzy Wilgus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Do najczęściej przez niego wykonywanych operacji należą: mastopeksja (operacja podniesienia piersi), operacja powiększanie biustu, podniesienia piersi, abdominoplastyka (plastyka brzucha), a także lifting twarzy i korekcja nosa. Prowadzi nowoczesny ośrodek medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej EUROKLINIKA... (rekonstrukcja po mastektomii Katowice)

dr n. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha

Brak opinii
Chorzów
Cena od: 5.500 zł
Dr n. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej. Pacjentów zaprasza na konsultacje do Medical Clinic Podhale w Waksmund, do kliniki Lift Med w Rybniku oraz kliniki Perfect Med w Tychach. Przynależy do British Association of Plastic and Reconstructive Aesthetic Surgeons (BAPRAS, Brytyjskiego Stowarzyszenia Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej) i Nederlandse Vereniging voor Esthetische... (mastektomia Katowice)

Klinika Chirurgii Mazan

(69) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 7.000 zł do 8.000 zł
Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.  Jednym z filarów działalności Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi estetycznej chirurgii plastycznej twarzy... (operacja rekonstrukcyjna piersi Katowice)

NZOZ Euroklinika

(14) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 8.000 zł do 11.000 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (mastektomia Katowice)

dr n. med. Zbigniew Gruszka

(1) 100 % poleca
Katowice
Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (1978).Wieloletnim pracownikiem Kliniki Chirurgii Przewodu Pokarmowego w Katowicach Ligocie.Od roku 2004 ordynatorem Oddziału chirurgii Szpitala św. Józefa w Mikołowie.W roku 2011 zarejestrowałem własny NZOZ DERMEDICAL.Szczególne doświadczenie osiągnąłem w :diagnostyce i kompleksowym chirurgicznym leczeniu chorób piersijednoczasowej rekonstrukcji piersichirurgii żołądka... (rekonstrukcja po mastektomii Katowice)

dr Zbigniew Mazan

(17) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 6.500 zł
Dr Zbigniew Mazan to jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów w Polsce w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wiceprzewodniczący (i członek zarazem) Sekcji Chirurgii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Ponadto jest członkiem European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. W 2012 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za pomoc... (operacja rekonstrukcyjna piersi Katowice)

lek. med. Aleksandra Wolnicka

(1) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.500 zł do 9.000 zł
Doktor Aleksandra Wolnicka jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów konsultuje i operuje w Katowicach.Doktor Aleksandra Wolnicka wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Jej pacjenci mogą między innymi skorzystac z zabiegów takich jak powiększanie piersi implatami, redukcja piersi, modelowanie piersi, lifting twarzy, korekcja nosa, operacja brzucja, operacja opadających powiek, korekcja... (rekonstrukcja biustu Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(15) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 7.000 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (rekonstrukcja po mastektomii Katowice)

Derma VIP

(2) 100 % poleca
Katowice
Derma VIP znajduje się w Katowicach. Klinika specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie możecie również poddać się laseroterapii lub nieinwazyjnym zabiegom upiększającym wykonywanym przez profesjonalne kosmetyczki.Najważniejsze miejsce w ofercie Derma VIP zajmują nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Możecie poddać się terapiom na twarz i ciało. W pierwszym przypadku dużą popularnością... (operacja rekonstrukcyjna piersi Katowice)

dr n. med. Robert Król

Brak opinii
Katowice
Dr hab. n. med. Robert Król jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i transplantologii. Oferuje szeroki zakres konsultacji i zabiegów, między innymi z zakresu bariatrii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów w Klinice Chirurgii Mazan w Katowicach.Ekspert oferuje swoim pacjentom szereg zabiegów i operacji z zakresu bariatrii, medycyny estetycznej oraz flebologii. Wśród najważniejszych wykonywanych... (mastektomia Katowice)

Szpital św. Józefa Mikołów

Brak opinii
Mikołów
Szpital Św. Józefa to wielospecjalistyczna placówka medyczna położona w Mikołowie. Oferuje swoim pacjentom konsultacje z wieloma ekspertami, zajmującymi się między innymi ortopedią, geriatrią, czy laryngologią. Umożliwia także wykonywanie operacji chirurgicznych w zakresie chirurgii ogólnej i plastycznej.Szpital Św. Józefa umożliwia pacjentom przeprowadzenie operacji korygujących wygląd ciała. Pomiędzy nimi znalazła się plastyka powłok brzucha... (mastektomia Katowice)

dr Zbigniew Łucki

Brak opinii
Będzin
Cena od: 4.000 zł
Dr Zbigniew Łucki Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej... (mastektomia Katowice)

Specjaliści w pobliżu Katowice

Wyróżnione historie

Witam wszystkich! do Eurokliniki Dr Wilgusa trafiłam ponieważ został mi on polecony przez mojego lekarza prowadzącego, jestem osoba po podwójnej mastektomii spowodowanej ciężkim rakiem piersi - niestety rak piersi w mojej rodzinie to zaraza która doprowadziła do śmierci mojej cioci i babci, po przyjęciu chemii i długotrwałym leczeniu razem z lekarzem podjełam najbezpieczniejszą dla mnie i moich dzieci decyzje o usunięciu piersi. Doktor Wilgus podszedł do mojego przypadku bardzo osobiście i bardzo mnie wspierał - zarówno on jak i cały zespól - za co im bardzo dziękuje. Mało kto wie jak ciężką drogą jest odbudowa piersi.. Bardzo polecam tą klinike wszystkim Kobietom które przeszły przez tą paskudną chorobę i chcą wrócić do normalnego życia i znowu poczuć sie kobieco.

Mam na imie Renata, mam 46 lat i jestem po chorobie nowotworowej, ponad 2 lata temu zachorowałam na raka piersi.Jestem po lewostronnej mastektomii i chciałabym poddac sie rekonstrukcji, oraz powiekszyc druga piers, bo jest tak malutka , ze nie ma róznicy od tej amputowanej. Całe moje zycie miałam malutkie piersi to był mój dylemat zyciowy, Dlatego teraz chciałabym cos zrobic , aby poczuc sie 100% kobietą.