Intima Clinic - Klinika Ginekologii Plastycznej i Estetycznej

Intima Clinic - Klinika Ginekologii Plastycznej i Estetycznej Premium

(16 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Grzegórzecka 67c/u11, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 7 godzin
Godziny pracy: Poniedziałek - piątek 8:00-21:00 sobota 8:00-13:00
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000192215
Opcje płatności w ratach
Intima Clinic - Klinika Ginekologii Plastycznej i Estetycznej Premium
(16 Opinii)·100% poleca

Informacje

Klinika Ginekologii Estetycznej Intima Clinic w Krakowie to nowoczesne centrum medyczne stworzone z myślą o kobietach, które oczekują kompleksowej opieki i wsparcia. W ofercie kliniki znajduje się szeroki zakres zabiegów z zakresu ginekologii i położnictwa, ginekologii plastycznej i estetycznej, diabetologii.

Specjalizacje

Przeszło 50 zabiegów – bogata oferta usług świadczonych przez wykwalifikowaną kadrę Intima Clinic sprawia, że każda pacjentka może liczyć na kompleksową opiekę. Specjaliści z kliniki zadbają zarówno o zdrowie ciała jak i duszy. W jednym miejscu skupiają znajdziecie specjalistów z dziedzin ginekologii, ginekologii plastycznej i estetycznej, laseroterapii i proktologii. Tutaj pacjenci mogą skorzystać z możliwości, jakie daje im chirurgia naczyniowa i plastyczna, endokrynologia oraz diabetologia.

Klinika Ginekologii Estetycznej Intima Clinic stawia na zrozumienie pacjentek oraz ich potrzeb. Dlatego wykwalifikowana kadra podchodzi do każdego przypadku ze szczególną uwagą. Troska o poczucie bezpieczeństwa przebywających tu kobiet, a także ich intymność i dyskrecję odgrywa pierwszorzędną rolę. Równie istotne pozostają szczera rozmowa, umiejętność słuchania i zdolność zrozumienia, co przekłada się na sukces końcowy leczenia.

Kadra Intima Clinic ma do dyspozycji najnowszej generacji sprzęt medyczny. W połączeniu z wiedzą specjalistów i nowoczesnymi metodami leczenia stanowi gwarancję najwyższej jakości i sukcesu leczenia. Centrum medyczne Intima Clinic to również nowoczesne i funkcjonalne wnętrza oraz sale zabiegowe zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie pacjentek. Zespół kliniki tworzą specjaliści i wykwalifikowany personel medyczny.

Zespół

Trzon kadry Intima Clinic stanowią wysoko wykwalifikowani eksperci w swoich dziedzinach, nieustannie poszerzający wiedzę poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach. To także członkowie wielu towarzystw związanych z ginekologią oraz doświadczeni specjaliści między innymi ginekologii i położnictwa, ginekologii plastycznej, chirurdzy oraz lekarze medycyny estetycznej.

Lokalizacja

Intima Clinic działa w Krakowie, w dzielnicy Grzegórzki.

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Konsultacje w języku:

 • English
 • Polski

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Godziny pracy:

 • poniedziałek - piątek 8:00-21:00 sobota 8:00-13:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 300

Główne zabiegi

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Labioplastyka

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa ok. 60-90 minut i nie wymaga hospitalizacji. W Intima Clinic stosowane są nowoczesne, małoinwazyjne metody wykonywania labioplastyki, w tym z wykorzystaniem lasera CO2 i technologii radiofrekwencji. Wybór techniki zabiegowej uzależniony jest od potrzeb oraz anatomii pacjentki.
Od: 3.500 zł do 10.000 zł

Waginoplastyka

To operacja mająca na celu przywrócenie funkcjonalności i napięcia pochwy. Podczas zabiegu specjalista wykonuje nacięcie na tylnej ścianie pochwy, a następnie usuwa nadmiar tkanek. W celu zszycia śluzówki i mięśni stosuje się szwy rozpuszczalne. Interwencja trwa ok. 60-90 minut i wykonuje się ją w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym.

Powiększenie punktu G

Zabieg O-shot polega na wstrzyknięciu podskórnie kwasu hialuronowego lub innej substancji i-PRF w okolice punktu G i łechtaczki, dzięki czemu pacjentka może odczuwać intensywniejsze doznania seksualne. Zabieg przeprowadza się w trybie ambulatoryjnym i trwa on około 30 minut. Dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego jest on całkowicie bezbolesny. Efekty utrzymują się 12 miesięcy.
Od: 800 zł do 1.600 zł

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

To małoinwazyjna metoda leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Podczas zabiegu do pochwy wprowadzane jest nowoczesne urządzenie, które naświetla struktury powięziowe. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego aparatu pacjentka niemal nie odczuwa bólu. Interwencja trwa od 20 do 40 minut i wykonywana jest w trybie jednodniowym.
Od: 1.700 zł

Hymenoplastyka

Hymenoplastyka to zabieg polegający na rekonstrukcji błony dziewiczej. Podczas interwencji chirurg naciąga i zszywa pozostałości błony. Czas trwania zabiegu to ok. 30 minut. Podczas zabiegu do zszywania wykorzystuje się nici, które następnie samoistnie się rozpuszczają, pozostawiając elastyczną błonę.
Od: 2.500 zł do 4.000 zł

Opinie (16)

5.0
16 Opinii · 100% poleca
Waginoplastyka

Leczę się tutaj od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Klinika nowoczesna, bardzo komfortowa a personel zawsze miły i pomocny. Możliwość umawiania wizyt online to duże udogodnienie, cenię sobie również punktualność przyjęcia na wizyty. Ogólni...Czytaj więcej

Labioplastyka

Do Intima Clinic chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona. Lekarze bardzo konkretni, starają się szukać najlepszych rozwiązań dla pacjenta. Ostatnio przeszłam udany zabieg obkurczania i ujędrniania pochwy. Na zabieg namówił mnie dr Tomasz Basta i nie...Czytaj więcej

Szanowna Pani,
Dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy Panią serdecznie.

Powiększenie punktu G

Gorąco zachęcam do skorzystania z usług Intima Clinic oraz zabiegu o-shot. Dzięki niemu znacząco poprawił się mój życie intymne oraz poczucie pewności siebie. Personel kliniki jest niezwykle przyjazny i troszczy się o komfort pacjenta. Cała obsługa n...Czytaj więcej

Dziękujemy za miłe słowa. Zapraszamy oraz pozdrawiamy Panią serdecznie.

Powiększenie punktu G

Bardzo polecam Intima Clinic i zabieg o-shot .Pomógł mi w poprawie życia intymnego i poczuciu pewności siebie. W samej klinice personel jest przyjazny i bardzo dba o komfort pacjenta. Wszystko na najwyższym poziomie.

Dziękuję za miłe słowa. Do zobaczenia.

Zobacz więcej opinii
Intima Clinic - Klinika Ginekologii Plastycznej i Estetycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (17)

Filmy (11)

Intima Clinic - Klinika Ginekologii Plastycznej i Estetycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (13)

Labioplastyka - ból przy współżyciu
Odpowiedź specjalisty · 4 sty 2022

Szanowna Pani, Odpowiadając na Pani pytanie - jak najbardziej taki ból jest normalny. Oczywiście tkanka rozciągnie się z biegiem czasu w trakcie współżycia. Nacięcie wykonuje się w ostateczności. W razie dalszych pytań, pozostajemy do dyspozycji. Z...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

Zabiegi poprawiające doznania seksualne

Zabiegi poprawiające doznania seksualne

Nie możesz osiągnąć orgazmu pomimo tego, że masz ochotę na seks? Nie czerpiesz przyjemności ze zbliżeń, ponieważ odczuwasz dyskomfort? Jeśli...
30 cze 2022

Miejsca pracy

Intima Clinic - Klinika Ginekologii Plastycznej i Estetycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!