Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
  • 11 odpowiedzi
  • 1 Lubię to

Intima Clinic - Klinika Ginekologii Estetycznej

Klinika Ginekologii Estetycznej

Intima Clinic - Klinika Ginekologii Estetycznej
SILVER BADGE

Kontakt z nami

Rekomendacje (74)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Intima Clinic - Klinika Ginekologii Estetycznej? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Intima Clinic - Klinika Ginekologii Estetycznej

Profil - Intima Clinic - Klinika Ginekologii Estetycznej

Motto:

Intima Clinic jest miejscem, w którym intymność Kobiety jest przedmiotem naszej najwyższej uwagi. Intymność postrzegamy jako prawo do komfortu, dyskrecji, seksualności i dumy z własnego ciała.

O nas

Intima Clinic to nowoczesne centrum medyczne powstałe z myślą o Kobietach pragnących w sposób kompleksowy zająć się swoimi problemami zdrowotnymi i intymnymi w przyjaznym otoczeniu zapewniającym dyskrecję. Jesteśmy przekonani, że szczera rozmowa, umiejętność słuchania i zdolność zrozumienia są najwyższym celem stanowiącym o sukcesie terapii .

Stawiamy na intymność i profesjonalizm. Postępujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi i standardami medycznymi . Proponujemy konsultacje specjalistów oddanych Pacjentowi, dla których wsparciem jest nowoczesne wyposażenie i bogata oferta badań.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Nasi lekarze:

Basta Tomasz

dr Tomasz Basta - specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej

W 2004 roku ukończył Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum na Wydziale Lekarskim. W 2012 uzyskał tytuł specjalisty z ginekologii i położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – ginekologii plastycznej, którą rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranicą,  jak również publikacje naukowe, których jest autorem lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta specjalizuje się w ginekologii plastycznej i estetycznej .  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR) i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej ( PTGP), w którym piastuje stanowisko prezesa Sądu Lekarskiego.

Intima Clinic Krzysztof Aksedowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski - chirurg, chirurg naczyniowy, lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Od 2005 roku pracuje jako młodszy asystent w szpitalu SP ZOZ Proszowice na oddziale chirurgii. Po ukończonej specjalizacji z dziedziny chirurgii ogólnej został starszym asystentem w tym samym szpitalu. Ponadto doświadczenie zawodowe zdobywa w przychodni Maxmed w Kazimierzy Wielkiej, Mednova w Krakowie, gdzie wykonuje badania diagnostyczne z obszaru chirurgii oraz zabiegi skleroterapii. Pracuje również w przychodni Zdrowie w Proszowicach, gdzie zajmuje się schorzeniami brzucha. Zakres wykonywanych usług medycznych obejmuje: chirurgię ogólną, chirurgię naczyniowę, skleroterapię, usg żył, chirurgiczne oraz laserowe usuwanie znamion, leczenie schorzeń brzusznych, usg jamy brzusznej, usg tarczycy.

Intima Clinic Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka - specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej

W  2010 roku ukończyła Poznan University of Medical Sciences. Od 2012 roku Rezydent / Młodszy Asystent Lekarz Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Krakowie Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie Członek “International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology”
Doświadczenie zawodowe zdobywa jako Lekarz w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu, NZOZ Ginekologii i Położnictwa Gemelli w Krakowie, NZOZ ”MEDEA” w Michałowicach oraz w NZOZ ”ARKA” w Krakowie. Od 2015 roku prowadzi również zajęcia dydaktyczne (seminaria oraz ćwiczenia) dla studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców WL Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum / Szkoła Medyczna dla Obcokrajowców.

Intima Clinic Andrzej Kalamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki - specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach potwierdzonych certyfikatami.

Anna Kij

lek. med. Anna (Kij) Nieć - ginekologia oraz ginekologia plastyczna i estetyczna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Dodatkowo współpracuje z Centrum Medycznym "UJASTEK" w Krakowie. W trakcie codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim badaniami oraz profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych oraz opieką nad kobietą ciężarną.

Paweł Orłowski

lek. med. Paweł Orłowski - specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Na co dzień pracuje w Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży Szpitala Szpitala Ginekologiczno - Położniczego "Ujastek" w Krakowie. Jest tam starszym asystentem, kierownikiem Izby Przyjęć oraz dyrektorem ds. medycznych. Swoje pacjentki przyjmuje w placówkach: Intima Clinic/Wiślane Tarasy, Skopia/J.Conrada oraz Klinika Krakowska/Zachodnia

Intima Clinic Krzysztof Serafin

dr Krzysztof Serafin - specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii ( PTMRiE ). Asystent Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED.

Filozofia zawodowa

Nasi lekarze rozumieją, co to znaczy żyć z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, gdy zwykłe zajęcia fitness i skoki z dziećmi na trampolinie przyprawiają o szybsze bicie serca. Wiedzą też, czym dla Kobiety jest rozluźnienie okolic intymnych po kolejnym naturalnym porodzie. I jak to jest, gdy w wyniku biologicznych zmian, życie seksualne przestało być tak satysfakcjonujące jak kiedyś. 

W Intima Clinic przywracamy naszym Pacjentkom poczucie wolności i komfort życia. Zabieg trwający czasem kilkanaście minut, wykonany przy użyciu najnowocześniejszej aparatury i przez najlepszych specjalistów, rozwiąże problem, który przypomina o sobie w codziennym życiu. Pragniemy, aby Kobiety – bez względu na wiek – lubiły swoje ciało i cieszyły się własną seksualnością.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Augmentacja (powiększenie) punktu G kwas hialuronowy lub... Z 800 zł Do 1 600 zł Tak
Clitoroplastyka plastyka łechtaczki Z 2 000 zł Do 3 000 zł Tak
Hymenotomia chirurgiczne usunięcie... Z 1 000 zł Do 1 500 zł Tak
Korekcja blizn Laser. Cena za 1 zabieg (... Z 400 zł Do 600 zł Tak
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej
   Laserowe usuwanie blizn Laser. Cena za 1 zabieg (... Z 400 zł Do 600 zł Tak
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek w zależności od wielkości Tak
   Laserowe usuwanie zmian skórnych Laser Z 600 zł Tak
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej Laser Z 1 700 zł Do 3 000 zł Tak
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu Laserem typu MonaLisa Touch... Z 1 700 zł Do 2 800 zł Tak
   Laserowe odmładzanie pochwy Laser lub HIFU.... Z 1 700 zł Do 2 800 zł Tak
Leczenie żylaków Laser Z 600 zł
   Skleroterapia żylaków ostrzykiwanie lub lasera nd... Z 600 zł Tak
Liposukcja wzgórka łonowego (wzgórka Wenery) Z 2 000 zł Do 2 500 zł Tak
Nieinwazyjny lifting
   HIFU - nieinwazyjny lifting Hifu 1700 zł, Hifu hironic ... Z 1 700 zł Do 2 803 zł
Obkurczanie i rewitalizacja pochwy Laser lub HiFu (w... Z 1 700 zł Do 2 800 zł
Odtwarzanie błony dziewiczej (Hymenoplastyka) Z 2 000 zł Do 3 000 zł Tak
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka) cena zależna od metody... Z 3 000 zł Do 3 000 zł Tak
   Odmładzanie i lifting krocza za pomocą nici możliwość zapisu na darmowe... Z 2 000 zł Do 3 000 zł Tak
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
   Wrastający paznokieć zabieg chirurgiczny Z 500 zł
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) cena zależna od metody... Z 3 500 zł Do 4 000 zł Tak
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) cena zależna od metody... Z 3 500 zł Do 5 000 zł Tak
Pomniejszanie średnicy wejścia do pochwy z korektą krocza Z 3 000 zł
Usuwanie rozstępów Laser. Cena za 1 zabieg (... Z 400 zł Do 600 zł Tak
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Plastyka miejscowa –... Z 600 zł Tak
   Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych w zależności od wielkości Z 400 zł Do 1 000 zł Tak
Wybielanie okolic intymnych Z 500 zł
Wypełnianie warg sromowych W zależności od ilości (1 ... Z 800 zł Tak
Wypełnianie zmarszczek wypełnienie warg sromowych... Z 800 zł Do 1 600 zł Tak
Zabieg z użyciem fibryny i osocza (G-shot, O-shot) Z 1 200 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Artykuły

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Grzegórzecka 67c/u11
31-559 Kraków
Polska