Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej

Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Premium

(1 Opinia)·100% poleca
Dodaj opinię
Ul.Graniczna 4b, Rzeszów, Podkarpackie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 16 godzin
Godziny pracy: Pon-pt od 10:00 do 19:00
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000010575
Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Premium
(1 Opinia)·100% poleca

Informacje

Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Slow Age to renomowane miejsce znajdujące się w Rzeszowie. Głównym celem naszej placówki jest świadczenie wysokiej jakości usług. Nasz wykwalifikowany personel składający się z doświadczonych lekarzy i kosmetologów systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i technikami w dziedzinie medycyny estetycznej, laseroterapii oraz kosmetologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody leczenia oraz poprawy wyglądu.

Specjalizacje

Specjalizujemy się w bezpiecznym i skutecznym usuwaniu niechcianego owłosienia, przebarwień, brodawek, włókniaków i zmian naczyniowych. Nasza oferta obejmuje lasery redukujące rozstępy, blizny (w tym blizny potrądzikowe), usuwanie tatuażu, resurfacing skóry oraz peeling laserowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów wykonujemy zabiegi przywracające skórze młodzieńczy wygląd. Jesteśmy w stanie przywrócić jędrność skóry, wygładzić zmarszczki za pomocą kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, biostymulatorów, nici liftingujących, osocza bogatopłytkowego z fibryną, egzosomów oraz zaawansowanych urządzeń Hi-tech opartych na technologii HIFU i termoliftingu. 

W naszej ofercie znajdują się również zabiegi mezoterapii, mikrodermabrazji, infuzji tlenowej, dermapen oraz różnorodne peelingi chemiczne. Specjalizujemy się także w leczeniu migreny, bruksizmu oraz nadpotliwości toksyną botulinową. Nasza placówka oferuje szeroką gamę usług z zakresu modelowania sylwetki oraz poprawy napięcia skóry. Wśród zabiegów modelujących sylwetkę wyróżniamy urządzenia wspomagające redukcje tkanki tłuszczowej i uporczywy cellulit, elektrostymulację mięśni, poprawiające jędrność skóry. Pacjenci mogą również skorzystać z kompleksowych konsultacji dermatologicznych oraz najnowocześniejszej komputerowej diagnostyki znamion barwnikowych skóry za pomocą wideodermatoskopu. Kolejną z proponowanych przez nas usług są zabiegi ginekologii estetycznej, których celem jest wyeliminowanie problemów natury intymnej oraz poprawa wyglądu i funkcjonowania narządów płciowych. Regularnie ulepszamy i rozszerzamy naszą ofertę, aby zapewnić naszym pacjentom różnorodne profesjonalne zabiegi medyczne i kosmetologiczne.

Zespół

Nasz zespół składa się obecnie z wybitnych specjalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii: lek. med. Agnieszka Koczynasz, lek.med. Izabela Młynarczyk, lek. med. Anna Bogaczyk, lek. med Robert Schwarz, dr n.med. Magdalena Żychowska, Ewelina Harłacz, Magdalena Uszaruk.

Klinika

Slow Age działa na rzeszowskim rynku od 2001 roku, rozpoczynając swoją działalność w skromnym lokalu przy ulicy Bernardyńskiej. Nasze pierwsze pomieszczenia były kilkakrotnie mniejsze niż obecne, składające się z dwóch gabinetów lekarskich i recepcji. Wówczas nasze królestwo było jeszcze skromne. Właścicielka, doktor Agnieszka Koczynasz, oraz kosmetolog zajmowali się głównie depilacją laserową. Byliśmy również pionierami województwa podkarpackiego, posiadając pierwszy laser w tym obszarze.

Początki były trudne, ponieważ urządzenie laserowe było kosztowne, a medycyna estetyczna nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem. Niemniej jednak, otwarcie naszego salonu okazało się trafnym posunięciem. Innowacyjny wówczas zabieg depilacji laserowej zyskał duże zainteresowanie zarówno wśród mieszkańców Rzeszowa, jak i jego okolic.

W miarę rosnących oczekiwań klientów kontynuowaliśmy rozwój naszej placówki. Zainwestowaliśmy w kolejne lasery medyczne, a do naszego zespołu dołączyli wybitni specjaliści. Dr Izabela Młynarczyk, dermatolog, oraz dr Robert Schwarz, specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i naczyniowej, wzbogacili naszą ofertę o zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i drobnej chirurgii.

Po ukończeniu studiów na kierunku kosmetologia dla lekarzy w Krakowie dr Koczynasz specjalizowała się w zabiegach anti-aging, wykorzystując toksynę botulinową i kwas hialuronowy. Dzięki temu poszerzyliśmy naszą ofertę o zaawansowane procedury, które przyczyniają się do odmłodzenia i poprawy wyglądu skóry.

Lokalizacja

W 2009 roku nastąpił kolejny przełomowy moment dla naszego salonu. Przenieśliśmy się do większej przestrzeni, co umożliwiło nam rozwinięcie naszej działalności. Dzięki wsparciu unijnemu mogliśmy zakupić innowacyjne urządzenia medyczne, które stały się integralną częścią naszego salonu. Obecnie nasz salon medycyny estetycznej mieści się w centralnej lokalizacji w Rzeszowie.

Nowy lokal składa się z 7 profesjonalnie wyposażonych gabinetów lekarskich, zapewniających naszym pacjentom komfort podczas wykonywanych zabiegów. Nasz zespół tworzy pięciu doświadczonych lekarzy oraz dwóch wykwalifikowanych kosmetologów. Jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy pionierami w stosowaniu najnowocześniejszych technologii w naszym regionie, a podczas wykonywania zabiegów korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych urządzeń, które zapewniają doskonałe rezultaty.

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Doświadczenie:

 • 23 lat

Konsultacje w języku:

 • English

Możliwość płatności w ratach:

 • Nie

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Doświadczenie:

 • >10 lat

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Nie

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Godziny pracy:

 • pon-pt od 10:00 do 19:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 150-200

Główne zabiegi

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (1)

5.0
1 Opinia · 100% poleca

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu u dr Agnieszki Koczynasz, moja twarz wygląda wyraźnie młodziej. Polecam!

Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Hemorojdy

dzien dobry pisze do panstwa bo mam dosc wstydliwy i niekonfortowy problem a mianowici hemorojdy i chcialbym sie ich pozbyc nie ukrywam ze zalezy mi na czasie dlatego myslalem o metodzie laserowej i tu mam drugie pytanie czy ta metoda jest rowniez...

Czytaj więcej

Zdjęcia (26)

Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykuł (1)

Specjaliści z tej kliniki

lek. med. Agnieszka Koczynasz

Lek. Med. Agnieszka Koczynasz

Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!