Opinia szczęśliwej pacjentki po powiększeniu piersi implantami

Opinia szczęśliwej pacjentki po powiększeniu piersi implantami

Angelcia1212

Jestem bardzo zadowolona z efektów dzieła Doktora, przewyzszyly moje oczekiwania. Implanty firmy motiva świetnie się spisały, wybralam kształt round 355 ml. Minęły 2 miesiące od operacji. Piersi są duże a zarazem naturalne, rewelacja! Całą hospitalizacje również oceniam na najwyższym poziomie, stała opieka zespołu szpitala i wsparcie serdecznej Pani Basi, Doktora (po powrocie do domu) wielkie podziękowania za profesjonalizm i zrozumienie. Zdecydowanie polecam nie tylko ze względu na jakość co jest raczej najważniejsze decydując się na tego typu zabiegi, ale również dlatego ze Dr Pietrasik ma wyczucie, potrafi doradzić tak aby wszystko było zachowane z dobrym smakiem ;) nie ukrywam ze w przyszłości decydując się na kolejny inny zabieg, nie zamierzam szukać innego specjalisty. 11/10 to chyba najlepsze określenie całokształtu :)

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2
hejbi33

Czy od razu po operacji był tak naturalny efekt ? Wyglądają idealnie! Ja jestem niecałe dwa tygodnie i moje wyglądają jak dwie doczepione piłki, boję się, że takie już zostaną. Mam implant 325ml

Zobacz odpowiedź
Angelcia1212

spokojnie daj im czas na ułożenie, bez obaw! :) jestem 3 miesiące od operacji, mam 355 ml piersi cały czas się zmieniają :)

Załączam dodatkowe zdjęcia przed/po :)

Angelcia1212

Załączam dodatkowe zdjęcia przed/po :)

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat