Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Opinia szczęśliwej pacjentki po powiększeniu piersi implantami

Po zabiegu Warto
Angelcia1212
Utworzono: 11 wrz 2019 · Zaktualizowano: 29 wrz 2019

Jestem bardzo zadowolona z efektów dzieła Doktora, przewyzszyly moje oczekiwania. Implanty firmy motiva świetnie się spisały, wybralam kształt round 355 ml. Minęły 2 miesiące od operacji. Piersi są duże a zarazem naturalne, rewelacja! Całą hospitalizacje również oceniam na najwyższym poziomie, stała opieka zespołu szpitala i wsparcie serdecznej Pani Basi, Doktora (po powrocie do domu) wielkie podziękowania za profesjonalizm i zrozumienie. Zdecydowanie polecam nie tylko ze względu na jakość co jest raczej najważniejsze decydując się na tego typu zabiegi, ale również dlatego ze Dr Pietrasik ma wyczucie, potrafi doradzić tak aby wszystko było zachowane z dobrym smakiem ;) nie ukrywam ze w przyszłości decydując się na kolejny inny zabieg, nie zamierzam szukać innego specjalisty. 11/10 to chyba najlepsze określenie całokształtu :)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

hejbi33

·

· 29 wrz 2019

Czy od razu po operacji był tak naturalny efekt ? Wyglądają idealnie! Ja jestem niecałe dwa tygodnie i moje wyglądają jak dwie doczepione piłki, boję się, że takie już zostaną. Mam implant 325ml

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

dr. n. med. Kamil Pietrasik

3 ośrodków w Mazowieckie...

Ocena:

Opinia szczęśliwej pacjentki po powiększeniu piersi implantami

Angelcia1212
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.