Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

11 wrz 2019 · Zaktualizowano: 9 sie 2022

Opinia szczęśliwej pacjentki po powiększeniu piersi implantami

Warto
81634
81633

O lekarzu

3 ośrodki w Mazowieckie
Ocena:
Opinia szczęśliwej pacjentki po powiększeniu piersi implantami
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Jestem bardzo zadowolona z efektów dzieła Doktora, przewyzszyly moje oczekiwania. Implanty firmy motiva świetnie się spisały, wybralam kształt round 355 ml. Minęły 2 miesiące od operacji. Piersi są duże a zarazem naturalne, rewelacja! Całą hospitalizacje również oceniam na najwyższym poziomie, stała opieka zespołu szpitala i wsparcie serdecznej Pani Basi, Doktora (po powrocie do domu) wielkie podziękowania za profesjonalizm i zrozumienie. Zdecydowanie polecam nie tylko ze względu na jakość co jest raczej najważniejsze decydując się na tego typu zabiegi, ale również dlatego ze Dr Pietrasik ma wyczucie, potrafi doradzić tak aby wszystko było zachowane z dobrym smakiem ;) nie ukrywam ze w przyszłości decydując się na kolejny inny zabieg, nie zamierzam szukać innego specjalisty. 11/10 to chyba najlepsze określenie całokształtu :)

4

Komentarze (4)

Czy od razu po operacji był tak naturalny efekt ? Wyglądają idealnie! Ja jestem niecałe dwa tygodnie i moje wyglądają jak dwie doczepione piłki, boję się, że takie już zostaną. Mam implant 325ml
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Powiększanie piersi - polecam

Trafiłam na konsultację do dr Lembasa po operacji piersi wykonanej przez innego lekarza plastyka. Okazało, że nie wszystko się goi tak, jak trzeba. Doktor Lembas od razu podjął działania, zaopiekował się mną kompleksowo, dołożył wszelkich starań,...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.