Powiększanie piersi (Augmentacja) Gdańsk

Znajdź chirurga plastyka: powiększanie piersi w mieście Gdańsk

Na Estheticon znajdziesz 5 chirurgów i 1 klinik Gdańsk, które wykonują zabieg powiększania piersi. Na temat zabiegu powiększanie piersi Gdańsk znajdziesz u nas 8 opinii z czego 5 opinii, w których pacjentki podają cenę powiększenia piersi Gdańsk. Według nich średnia cena powiększenia piersi Gdańsk wynosi 15 114 zł.

sortuj:  znaczenie  |  najlepsza opinia
dr Wiesław Bieńkowski
Chirurgia Plastyczna – Bydgoszcz, Gdańsk
28 lat praktyki
Odpowiada w : 45%, Lekarz zazwyczaj nie odpowiada do 7 dni*
5.0
14 rekomendacji
Cena od
9 000 zł
Cena do
16 000 zł
Dr hab. n. med. Jerzy Jankau
Chirurgia Plastyczna – Gdańsk
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
5.0
4 rekomendacji
Cena od
12 000 zł
Cena do
16 000 zł
Kolejne wyniki dla zabiegu Powiększanie piersi z okolicy miasta Gdańsk.
dr Daria Dobaczewska
Chirurgia Plastyczna –  19 km  Gdynia
Odpowiada w : 98%, < 1 dnia
4.9
11 rekomendacji
Cena od
8 900 zł
dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina
Chirurgia Plastyczna –  20 km  Gdynia
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
Cena od
12 000 zł

Jak wybrać najlepszego chirurga plastycznego, który wykona powiększanie biustu Gdańsk?

Powiększanie piersi jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Decyzję o powiększeniu biustu podejmij po konsultacji ze specjalistą chirurgii plastycznej. Zastanów się, czego spodziewasz się po operacji biustu i wyjaśnij to chirurgowi. Specjalista będzie mógł określić, czy twoje oczekiwania można zrealizować, a jeśli tak jaką techniką. W Polsce zabiegi powiększania piersi wykonują chirurdzy plastycy oraz chirurdzy ogólni. Warto jednak poddać się temu zabiegowi u doświadczonego specjalisty chirurgii plastycznej, listę specjalistów chirurgii plastycznej, członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej można znaleźć na stronie tej organizacji.

Doświadczony chirurg plastyczny

Operacje powiększania piersi przeprowadza się przy zastosowaniu implantów lub własnego tłuszczu. Implanty mają różne kształty (okrągłe, anatomiczne, inteligentne) i wielkość, co umożliwia kształtowanie piersi zgodnie z wolą i życzeniem pacjentki po rzeczowej konsultacji z operującym. W zależności od predyspozycji, oczekiwanego efektu końcowego zabiegu i oceny lekarza implant jest wkładany pod gruczoł mleczny lub mięsień piersiowy, co nie wyklucza ewentualnego karmienia piersią w przyszłości. Kobieta, która pragnie chirurgicznej korekcji piersi powinna pamiętać, że jest to operacja wykonywana w narkozie. Podczas wywiadu lekarskiego należy powiedzieć o wszystkich chorobach przewlekłych, na które się choruje, o przyjmowanych lekach – nawet tych dostępnych bez recepty, czy też o tym czy pali się papierosy. Przed zabiegiem lekarz powinien natomiast poinformować pacjentkę o możliwych ryzykach, o tym jakich zaleceń będzie musiała przestrzegać po zabiegu powiększenia piersi oraz zlecić komplet potrzebnych badań przedoperacyjnych.

Powiększanie biustu Gdańsk

Jeśli jesteś z Gdańsk najlepiej wybierz lekarza, który wykonuje powiększenie piersi w Gdańsk. Przed zabiegiem musisz wybrać się na konsultację, czasem nawet kilka. Po zabiegu natomiast czekają Cię wizyty kontrolne, dobrze jest więc mieć lekarza blisko miejsca zamieszkania by w razie jakichkolwiek wątpliwości, problemów czy komplikacji po zabiegu powiększania piersi móc się z nim skonsultować.

Specjaliści w Twojej okolicy