dr n. med. Daniel Maliszewski

(1) 100 % poleca
Znaleźliśmy 3 ośrodki w rejonie Pomorskie
Dr n. med. Daniel Maliszewski jest chirurgiem ogólnym specjalizującym się w operacjach plastycznych oraz rekonstrukcyjnych piersi. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz American Society of Breast Surgeons (pol. Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Piersi). Pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku, na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Szpitala... (powiększenie piersi Gdańsk)

dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(12) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem estetycznej chirurgii plastycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający... (augmentacja biustu Gdańsk)

dr n. med. Karolina Kondej

(1) 100 % poleca
Gdańsk
Doktor Karolina Kondej jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) Wydziału Lekarskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Naczelnej... (operacja plastyczna piersi Gdańsk)

PERFECT MEDICA

(6) 100 % poleca
Gdańsk
Cena od 10.000 zł do 12.000 zł
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA, jest istniejącą od 1998 roku lat kliniką zdrowia, położoną w Starej Oliwie - jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej oraz okulistycznej. Swoje usługi wykonujemy nie tylko komercyjnie, ale również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego... (augmentacja biustu Gdańsk)

Dr hab. n. med. Jerzy Jankau

(3) 100 % poleca
Gdańsk
Cena od 12.000 zł do 16.000 zł
Dr hab.n.med. Jerzy Jankau jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem. Doktor Jerzy jankau wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W tym operacje w zakresie piersi (powiększanie, redukcja, modelowanie), operacje w zakresie twarzy i głowy (korekcja odstających uszu, plastyka powiek, plastyka nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu z podbródka), operacje... (augmentacja piersi Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

P. Irena Grobelny to wspaniały chirurg artysta. Konkretna i bardzo miła. Już po pierwszej konsultacji miałam termin, nie chciałam nikogo innego. Polecona przez wielu mich znajomych. Cena nie mała, ale przy takich rzeczach nie warto oszczędzać. Piersi wyszły takie jakie sobie wymarzyłam. Po asymetrii ani śladu. Z rozmiaru piersi jednej B drugiej C otrzymałam piękne DD. Opieka bardzo dobra, Panie bardzo miłe. Ból do zniesienia :)

magdalen674381

Jestem 2 miesiące po operacji przez cudownych lekarzy dr. Irena Grobelny i dr. Jacek Grudziński. Piersi cudowne. Opieka i konsultacje po operacji przeszły moje oczekiwania. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Serdecznie dziękuję dr. Irenie i dr. Jackowi.Sa mistrzami! Jak powiększyć biust to tylko przez Nich!!!

Często zadawane pytania (FAQ)

 • Powiększanie biustu Gdańsk. U kogo powiększyć biustu w Trójmieście? Tworzące Trójmiasto Gdańsk, Gdynia i Sopot są ze sobą doskonale skomunikowane. Na powiększanie biustu w tych okolicach możesz udać się do Gdyni (dr Daria Dobaczewska, Centrum Bieńkowski czy Gdańska (dr Piotr Szychta). W turystycznym Sopocie możesz wykonać ten zabieg na przykład w Orchid.
 • Kto wykonuje powiększanie piersi tłuszczem w Trójmieście? Trójmiasto to ważny ośrodek gospodarczy, turystyczny i kulturalny w Polsce. Pacjentki z Trójmiasta, które zastanawiają się nad zabiegiem powiększania biustu tłuszczem, mogą udać się na przykład do dra Jerzego Jankau (Gdańsk) czy dra Wiesława Bieńkowskiego (Gdynia).
  1. Jakich chirurgów plastycznych w Trójmieście polecacie? Wśród chirurgów w Trójmieście użytkownicy Estheticon wyróżnili: dra Wiesława Bieńkowskiego, dra Jacka Tobołę i dr dr Darię Dobaczewską.
   Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje
   Doctors
   Filtry
   Z ofertą (0)
   Z opiniami (6)