dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(12) 100 % poleca
Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem estetycznej chirurgii plastycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający... (operacja plastyczna piersi Gdańsk)

dr n. med. Daniel Maliszewski

(1) 100 % poleca
Znaleźliśmy 3 specjalistów w rejonie Pomorskie
Dr n. med. Daniel Maliszewski jest chirurgiem ogólnym specjalizującym się w operacjach plastycznych oraz rekonstrukcyjnych piersi. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz American Society of Breast Surgeons (pol. Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Piersi). Pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku, na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Szpitala... (operacja plastyczna biustu Gdańsk)

Dr hab. n. med. Jerzy Jankau

(4) 100 % poleca
Gdańsk
Cena od: 12.000 zł do 16.000 zł
Dr hab.n.med. Jerzy Jankau jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem.Doktor Jerzy jankau wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W tym operacje w zakresie piersi (powiększanie, redukcja, modelowanie), operacje w zakresie twarzy i głowy (korekcja odstających uszu, plastyka powiek, plastyka nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu z podbródka), operacje w... (augmentacja piersi Gdańsk)

PERFECT MEDICA

(10) 100 % poleca
Gdańsk
Cena od: 10.000 zł do 12.000 zł
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA, jest istniejącą od 1998 roku lat kliniką zdrowia, położoną w Starej Oliwie - jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej oraz okulistycznej. Swoje usługi wykonujemy nie tylko komercyjnie, ale również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego... (augmentacja piersi Gdańsk)

dr n. med. Karolina Kondej

(2) 100 % poleca
Gdańsk
Doktor Karolina Kondej jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) Wydziału Lekarskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Naczelnej Izby Lekarskiej... (powiększenie piersi Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Zabieg powiększenia piersi przeszłam pod koniec stycznia. Wizyta przed zabiegiem bez zastrzeżeń. Pan doktor bardzo miły , konkretny, wszystko wytłumaczył. W dniu zabiegu z uśmiechem przywitano mnie. Panie pielęgniarki przemiłe . Po zabiegu gdy spojrzałam w lustro nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam . Z zaniku gruczołu piersiowego po dwóch ciążach ( czyli rozm 0 ) Pan doktor "ulepił mi" przepiękne piersi. Nie potrafię opisać zadowolenia i tego jak zmieniło się moje życie . Jestem szczupłą osobą (pod biustem 65) i teraz mam miseczkę D! Idąc do Pana Doktora wiedziałam ze oddaje się w dobre ręce ponieważ efekty jego pracy widziałam wcześniej u koleżanki . Polecam z całego serca !!! Podejście Pana Doktora jak i personelu oceniam na 6 + Zaufajcie doświadczeniu a nie temu co wypisują hejterzy.

Często zadawane pytania (FAQ)

 • Powiększanie biustu Gdańsk. U kogo powiększyć biustu w Trójmieście? Tworzące Trójmiasto Gdańsk, Gdynia i Sopot są ze sobą doskonale skomunikowane. Na powiększanie biustu w tych okolicach możesz udać się do Gdyni (dr Daria Dobaczewska, Centrum Bieńkowski czy Gdańska (dr Piotr Szychta). W turystycznym Sopocie możesz wykonać ten zabieg na przykład w Orchid.
 • Kto wykonuje powiększanie piersi tłuszczem w Trójmieście? Trójmiasto to ważny ośrodek gospodarczy, turystyczny i kulturalny w Polsce. Pacjentki z Trójmiasta, które zastanawiają się nad zabiegiem powiększania biustu tłuszczem, mogą udać się na przykład do dra Jerzego Jankau (Gdańsk) czy dra Wiesława Bieńkowskiego (Gdynia).
  1. Jakich chirurgów plastycznych w Trójmieście polecacie? Wśród chirurgów w Trójmieście użytkownicy Estheticon wyróżnili: dra Wiesława Bieńkowskiego, dra Jacka Tobołę i dr dr Darię Dobaczewską.
   Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje

   Ostatnie zapytania

   Dzień dobry, chcialabhm się umówić na konsultację w gabienecie,ale wiem, że brak już terminów na ten rok. Czy mogę prosić o kontakt, gdyby zwolnił się termin? · 26 paź 2020

   CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC WIECEJ O ZABEGU POWIEKSZANIA PIERSI ANATOMICZNYCHJAKA JEST CENA ZABIEGU,BYLAM U PANA W SOPCIE NA WIZYCIE,ALE JAKOS SIE BALAM I ZREZYGNOWALAM ALE TERAZ JESTEM zdecydowana · 21 lis 2020

   Podniesienia piersi oraz wstawieniu implantów · 1 gru 2020

   Witam. Chciałabym się dowiedzieć o zabiegu powiększania piersi własną tkanką tłuszczowej. Jaki jest koszt? Czas oczekiwania? Jakie są przeciwskazania? Czy można wykonać zabieg mając łuszczycę ( małe, prawie niezauważalne... · 28 paź 2020