Dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska
Dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska

Dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska Premium

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Felsztyńskiego 2, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 9001788
Dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska
Dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska Premium
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska to specjalista dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Od kilkunastu lat prowadzi prywatną klinikę Ray.Med w Łodzi, której oferta obejmuje usługi w zakresie dermatologii, medycyny estetycznej, małej chirurgii skóry i kosmetologii.

Dr. n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska ma wieloletnie doświadczenie: prawo do wykonywania zawodu uzyskała w 1989, a w 1993 roku ukończyła pierwszą specjalizację – z chorób wewnętrznych. W 1997 roku ukończyła specjalizację I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii, a w 2001 roku uzyskała II stopień specjalizacji w tej samej dziedzinie. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobywała na licznych kursach i szkoleniach. Od wielu lat zdobywa doświadczenie jako lekarz dermatologii i medycyny estetycznej, pracuje także jako wykładowca – przez wiele była nauczycielem akademickim, a obecnie prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Kosmetyki w Łodzi. Należy do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.W Ray.Med zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry oraz wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i dermatochirurgii.

Oferta Ray.Med obejmuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, ukierunkowane głównie na metody regeneracyjne i zapobieganie objawom starzenia się skóry, a także poprawę jakości i wyglądu skóry w przebiegu chorób dermatologicznych. Szeroka oferta dotyczy peelingów, mezoterapii (mikroigłowej i igłowej), zabiegów z użyciem radiofrekwencji, lasera frakcyjnego, HIFU, a także innowacyjnych metod autologicznych i nowoczesnych stymulatorów tkankowych. Odlat stosowane zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i wypełniaczy uzupełniają możliwości poprawy wyglądu skóry w procesie starzenia.W ramach usług z zakresu dermatologii oferowane są konsultacje i leczenie chorób skóry- trądziku, blizn potrądzikowych,łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, bielactwa, chorób włosów oraz badania diagnostyczne- dermatoskopia (ocena znamion) i trichoskopia.(np. fototerapia, leczenie blizn potrądzikowych).

W Ray.Med dostępne są zabiegi fototerapii, a takżechirurgiczne i laserowe usuwanie zmian skórnych, elektrokoagulacja i plastyka powiek. Zespół kliniki, oprócz założycielki, tworzą dr Barbara Górska-Glück (specjalista chorób oczu), Dr Piotr Sęk (specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej) oraz mgr Natalia Chudzik (kosmetolog).

Prowadzony przez dr. n. med. Małgorzatę Berner-Rutkowską gabinet Ray.Med znajduje się w Łodzi, w centrum miasta, blisko Dworca Centralnego i Politechniki Łódzkiej w Łodzi.

NIP:

 • 7292655785

Ukończone specjalizacje:

 • Choroby wewnętrzne
 • Dermatologia i Wenerologia

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Członkostwo:

 • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • 1-5 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Gabinet

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 12/12 Wtorek 13/12 Środa 14/12 Czwartek 15/12 Piątek 16/12

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Zabieg wykonany profesjonalnie, Pani doktor bardzo delikatna, szczegółowo omówiła ze mną jego przebieg, jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Gorąco polecam ❣️

Dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (14)

Dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (15)

Jak zmniejszyć asymetrię żwaczy?
Odpowiedź specjalisty · 29 maj 2022

Mięsień żwacz jest całkiem silnym mięśniem i można się do niego odnieść podobnie jak do innych mięśni ciała. Jeśli intensywnie ćwiczymy mięsień- on się rozbudowuje, jeśli przestajemy go "używać" , stopniowo zmniejsza swoją masę. Efektem zabiegu...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!