Dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska

(23) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Łódź
Cena od: 1.000 zł
Dr Marzena Majcherczyk - Skulimowska jest specjalistą chirurgii ogólnej, w Łodzi prowadzi własny gabinet Dream-med, gdzie wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. W zakresie medycyny estetycznej wykonujemy bezoperacyjne zabiegi usuwania i wypełniania zmarszczek, przywracania objętości twarzy i korygowania zapadniętych policzków z wykorzystaniem wypełniaczy lub własnej tkanki tłuszczowej, wypełniania doliny... (plastyka blizn Łódź)

dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA

(14) 100 % poleca
Łódź
Cena od: 300 zł
Zapraszamy do rodzinnej Kliniki Medical Margaret Spa z ponad 17 letnim doświadczeniem i tradycją. Jesteśmy pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce, którym kierują: dr Maciej Brocki, który od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz plastyką powiek. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anty-Aging broniąc pracę podyplomową na temat: "Ocena i leczenie... (chirurgiczne usuwanie blizn Łódź)

dr n. med. Małgorzata Kot

(9) 89 % poleca
Łódź
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 600 zł
Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete to gabinet zajmujący się pielęgnacją oraz leczeniem skóry twarzy i ciała. Gabinet prowadzi specjalistka chirurgii plastycznej dr n. med. Małgorzata Kot, która ukończyła Wydział Lekarski łódzkiej Akademii Medycznej. W roku 1984 uzyskała specjalizację pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, a w roku 1990 specjalizację drugiego stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Chirurgią plastyczną zajmuje... (plastyka blizn Łódź)

dr Adam Srebrzyński - Silver Clinic

(1) 100 % poleca
Łódź
Cena od: 200 zł
Silver Clinic to prywatna placówka, znajdująca się w Łodzi i oferująca zabiegi z zakresu dermatologii, wenerologii, chirurgii ogólnej i plastycznej i medycyny estetycznej. Silver Clinic działa od 2007 roku. Jej założycielami są dr Adam Srebrzyński i dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska, prywatnie małżeństwo. Dr Adam Srebrzyński jest specjalista chirurgii ogólnej i lekarzem medycyny estetycznej. Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim... (chirurgiczne usuwanie blizn Łódź)

dr n. med. Anna Kasielska-Trojan

Brak opinii
Łódź
Cena od: 1.000 zł
Doktor Kasielska-Trojan specjalizuje się w zabiegach chirurgii estetycznej, spośród których wymienić można: operacje piersi, opoeracje powiek, korekcja uszu, zabiegi dermatochirurgiczne, korekcja warg sromowych, korekcja wciagnietych brodawek sutkowych i in. Doktor Anna Kasielska-Trojan ukończyła w 2009 roku Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uzyskała najwyższą średnią ocen na roku i nagrodę Prezesa Okręgowej Izby Lekarskiej w... (plastyka blizn Łódź)

Szpital Pulsmed Łódź

Brak opinii
Łódź
Szpital Pulsmed powstał w 1994 roku w Łodzi. Posiada wielospecjalistyczną przychodnię lekarską oraz kliniki udzielające pacjentom pomocy w zakresie: leczenia otyłości (bariatrii), chirurgii ogólnej, plastycznej i estetycznej oraz terapie z wykorzystaniem komórek macierzystych w schorzeniach ortopedycznych neurologicznych, okulistycznych, laryngologicznych, onkologicznych, w urologii idiabetologii. Szpital dysponuje trzema w pełni wyposażonymi... (chirurgiczne usuwanie blizn Łódź)

Klinika Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UM w Łodzi

Brak opinii
Łódź
Klinika Chirurgii Plastycznej istnieje od 1972 roku. Wchodzi w skład Katedry Chirurgii Wydziału Lekarskiego UM. Siedzibą Kliniki jest Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi, ul. Kopcińskiego 22. Klinika posiada oddział szpitalny (20 łóżek dla osób dorosłych i 9 dla dzieci), własny blok operacyjny, pracownię fotograficzną, salę dydaktyczną i poradnię. Zespół lekarski składa się z 6 pracowników naukowo-dydaktycznych i jednego... (chirurgiczne usuwanie blizn Łódź)

MEDEVAC Klinika Pawlikowski

(4) 100 % poleca
Łódź
Klinika Pawlikowski, znana jeszcze do niedawna pod nazwą MEDEVAC, znajduje się w Łodzi. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii estetycznej. To także miejsce, w którym możecie poddać się zabiegom laseroterapii. W ofercie kliniki znajdziecie szereg zabiegów, które pozwolą Wam zadbać o urodę. Dużą popularnością cieszą się małoinwazyjne terapie odmładzające, w tym wypełnianie zmarszczek botoksem... (chirurgiczne usuwanie blizn Łódź)

CDTL - Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej

(8) 100 % poleca
Łódź
Profil Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej jest pozawydziałową, jednostką Politechniki Łódzkiej. Jej celem jest  badanie oddziaływania światła laserów na organizm ludzki oraz wdrażania nowych metod leczenia z zastosowaniem technik laserowych. CDTL świadczy usługi z zakresu następujących dyscyplin medycznych: chirurgia ogólna, chirurgia plastyczna, dermatologia, ginekologia, laryngologia, onkologia, pneumonologia, urologia, rehabilitacja, stomatologia... (plastyka blizn Łódź)

Dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer

(4) 100 % poleca
Łódź
Cena od: 2.000 zł do 5.000 zł
Lek. med. Elżbieta Wiszniewska-Gauer jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych, transfuzjologiem klinicznym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających z wykorzystaniem materiału pobranego od pacjenta. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pracuje we własnym Gabinecie Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Akademia Opieki w Łodzi. Jedna z nielicznych ekspertek... (plastyka blizn Łódź)

Beauty Centrum Estetyki

Brak opinii
Łódź
Cena od: 150 zł
Beauty Centrum Estetyki to placówka medyczna w Łodzi, które zrzesza najlepszych specjalistów zajmujących się dermatologią, laryngologią, ginekologią oraz przeprowadzaniem zabiegów medycyny estetycznej. Oferta centrum jest skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn pragnących zadbać o swoje zdrowie i atrakcyjny wygląd. W Beauty Centrum Estetyki można poddać się licznym zabiegom pielęgnacyjnym, także tym, które spowalniają proces starzenia... (plastyka blizn Łódź)

Kliniki Ziemlewski

Brak opinii
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (plastyka blizn Łódź)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam Czytam tutaj różne opinie i postanowiłam podzielić się swoją, myślę że będzie ona cenna zwłaszcza dla tych osób które zastanawiają się nad wyborem odpowiedniego chirurga plastyka, otóż z całego serca mogę polecić Profesora Piotra Wójcickiego. Około 10 lat temu uległam wypadkowi samochodowemu, niestety najbardziej ucierpiała twarz, mój przypadek wymagał wieloetapowego leczenia Pan profesor bez wahania podjął się tego zadania. Zawsze miły, uśmiechnięty, życzliwy, pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Widać Jego duże zaangażowanie i zainteresowanie pacjentem. Pan Profesor jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym specjalistą ma ogromne doświadczenie, jest wrażliwy na ludzkie cierpienie. Tak jak już wcześniej wspomniałam mój przypadek wymagał wieloetapowego leczenia, znam Pana Profesora już ładnych parę lat operował mnie już kilkakrotnie zawsze sympatyczny, zaangażowany, dokładał wszelkich starań, aby poprawić mój wygląd, dokładnie tłumaczył i udzielał niezbędnych informacji dotyczących operacji. Z uwagi na umiejscowienie blizn zależało mi na wyborze odpowiedniego specjalisty, cieszę się że wybrałam Pana Profesora Wójcickiego, darzę Go ogromnym zaufaniem, wszystkim gorąco polecam. Niedawno przeszłam kolejną operację oczywiście u Pana Profesora i kolejny raz nie zawiodłam się, możliwe że czeka mnie kolejna operacja ale świadomość że jestem w tak dobrych rekach dodaje mi sil do dalszych zmagań. Dziękuje Panie Profesorze pozdrawiam i do zobaczenia, wyrazy szacunku. Ewelina

Córka została pogryziona przez psa 26.12.2017 r czyli zupełnie niedawno. Nie pojechaliśmy na zszywanie, ponieważ rana wydawała się powierzchowna. Miejsce bardzo szybko się zagoiło niestety kawałek skóry odstaje ponad blizną. Jest to niewielka zmiana jednak widać miejsce. Chirurg dziecięcy powiedział, że problemem nie jest blizna, ale skóra która się obkurczyła i tak zrosła. Nie wiem czy nie jest za wcześnie na jakiekolwiek interwencje, ale rozeznaje się w temacie, gdyż chcę, żeby moja córka nie miała z tego powodu kompleksów. Ma teraz ponad 8 lat. Lekarz powiedział, że miejsce może się trochę spłaszczyć razem z rośnięciem nosa ale nie będzie zupełnie płaskie. Nacieramy miejsce maściami contractubex i masujemy. Zdaje sobie sprawę, że ślad i tak zostanie, ale zależy mi na spłaszczeniu tego miejsca. Czekam na odpowiedź i moźliwości dalszego leczenia. 

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje