Beauty Centrum Estetyki

Beauty Centrum Estetyki

Brak opinii
Dodaj opinię
Gdańska 91/93, Łódź, Łódzkie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Beauty Centrum Estetyki
Beauty Centrum Estetyki
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Beauty Centrum Estetyki to placówka medyczna mieszcząca się w Łodzi, które zrzesza najlepszych specjalistów zajmujących się dermatologią, laryngologią, ginekologią oraz przeprowadzaniem zabiegów medycyny estetycznej. Oferta centrum jest skierowana zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn pragnących zadbać o swoje zdrowie i atrakcyjny wygląd. W Beauty Centrum Estetyki można poddać się licznym zabiegom pielęgnacyjnym, także tym, które spowalniają proces starzenia się skóry. 

Zespół

W Beauty Centrum Medyczne przyjmują również renomowani ginekolodzy, laryngolodzy i specjaliści z zakresu dermatologii. Oferta kliniki jest skierowana także do panów, których szczególnym zainteresowaniem cieszą się zabiegi takie jak peeling kawitacyjny, Pellev, czy też HydraFacial MD.

Specjalizacje

Beauty Centrum Estetyki specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także laseroterapii (w tym również w usuwaniu niechcianego owłosienia z wybranych miejsc).

Pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty dotyczącej sposobów pielęgnacji ciała. Szczególną popularnością cieszą się te, których zadaniem jest wyszczuplanie sylwetki, również skuteczna w redukcji cellulitu. W Beauty Centrum Estetyki do dyspozycji pacjentów są również masażyści (do wyboru masaż relaksacyjny, gorącymi kamieniami oraz na 4 ręce) oraz kosmetyczki przeprowadzające depilację (do wyboru depilowanie ciała pastą cukrową, woskiem lub depilacja laserowa).

Dużą popularnością cieszą się także zabiegi intensywne ujędrniające twarz, zabiegi zapewniające skórze dużą dawkę składników odżywczych, co skutkuje jej dogłębnym odżywieniem, oraz zabieg polegający na odnowie skóry z zastosowaniem kwasu owocowego.

Lokalizacja

Beuty Centrum Medyczne znajduje się w Łodzi. Godziny otwarcia placówki to 9:00-20:00 od poniedziałku do piątku oraz 9:00-14:00 w soboty. Rejestracji można dokonać kontaktując się na numer telefonu lub adres e-mail, które zostały podane na stronie internetowej centrum medycznego.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.