Beauty Centrum Estetyki

Beauty Centrum Estetyki

Brak opinii
Dodaj opinię
Gdańska 91/93, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Beauty Centrum Estetyki
Beauty Centrum Estetyki
Brak opinii

Informacje

  • 170 wizyt na profilu

Beauty Centrum Estetyki to placówka medyczna w Łodzi, które zrzesza najlepszych specjalistów zajmujących się dermatologią, laryngologią, ginekologią oraz przeprowadzaniem zabiegów medycyny estetycznej. Oferta centrum jest skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn pragnących zadbać o swoje zdrowie i atrakcyjny wygląd. W Beauty Centrum Estetyki można poddać się licznym zabiegom pielęgnacyjnym, także tym, które spowalniają proces starzenia się skóry.

Beauty Centrum Estetyki specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także laseroterapii (w tym również w usuwaniu niechcianego owłosienia z wybranych miejsc).

Pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty dotyczącej sposobów pielęgnacji ciała. Szczególną popularnością cieszą się te, których zadaniem jest wyszczuplanie sylwetki, np. Endermologie LPG Alliance i Integral, Vanquish oraz Skaner S-22 (skuteczna redukcja cellulitu). W Beauty Centrum Estetyki do dyspozycji pacjentów są również masażyści (do wyboru masaż relaksacyjny, gorącymi kamieniami oraz na 4 ręce) oraz kosmetyczki przeprowadzające depilację (do wyboru depilowanie ciała pastą cukrową, woskiem lub depilacja laserowa).

Dużą popularnością cieszą się także zabiegi takie jak HSR Lifting (intensywne ujędrnianie twarzy), Skinovage (zapewnia skórze dużą dawkę składników odżywczych, co skutkuje jej odżywieniem), oraz Skin Renewal Treatment (odnowa skóry z zastosowaniem kwasu owocowego).

W Beauty Centrum Medyczne przyjmują również renomowani ginekolodzy, laryngolodzy i specjaliści z zakresu dermatologii. Oferta kliniki jest skierowana także do panów, których szczególnym zainteresowaniem cieszą się zabiegi takie jak peeling kawitacyjny, Pellev, czy też HydraFacial MD.

Beuty Centrum Medyczne znajduje się w Łodzi. Godziny otwarcia placówki to 9:00-20:00 od poniedziałku do piątku oraz 9:00-14:00 w soboty. Rejestracji można dokonać, kontaktując się na numer telefonu lub adres e-mail, które zostały podane na stronie internetowej centrum medycznego.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Historie (1)

Zdjęcia (20)

Beauty Centrum Estetyki udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!