dr n. med. Małgorzata Kot

(8) 100% poleca
Łódź
Gabinet online: wideokonsultacje
Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete to gabinet zajmujący się pielęgnacją oraz leczeniem skóry twarzy i ciała. Gabinet prowadzi specjalistka chirurgii plastycznej dr n. med. Małgorzata Kot, która ukończyła Wydział Lekarski łódzkiej Akademii Medycznej. W roku 1984 uzyskała specjalizację pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, a w roku 1990 specjalizację drugiego stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Chirurgią plastyczną zajmuje... (alternatywa dla liposukcji Łódź)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (liposukcja nieinwazyjna Łódź)

La Beauté Clinique

(3) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 99 zł
La Beaute Clinique to sieć klinik medycyny estetycznej znajdujących się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi. Placówki specjalizują się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz laseroterapii.Główne miejsce w ofercie sieci La Beaute Clinique zajmują małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wykwalifikowani specjaliści stosują przede wszystkim kwas hialuronowy, przeprowadzając z jego użyciem terapie redukcji zmarszczek, wolumetrię... (alternatywy liposukcji Łódź)

Dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer

(4) 100% poleca
Łódź
Cena od: 600 zł
Lek. med. Elżbieta Wiszniewska-Gauer jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych, transfuzjologiem klinicznym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających z wykorzystaniem materiału pobranego od pacjenta. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pracuje we własnym Gabinecie Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Akademia Opieki w Łodzi. Jedna z nielicznych ekspertek... (liposukcja nieinwazyjna Łódź)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jestem pacjentka Dr Kepy od kilku lat. Przyjezdzam do niego z Berlina i musze przyznac ze warto, jestem bardzo zadowolona z mojego wygladu. Ostatnim sprobowalam nowego zabiegu usuwajacego tluszcz Po jednej sesji 6 cm mniej w pasie REWELACJA. Zabieg robiony zimnym laserem nic nie boli a efekty SUPER. Szczerze polecam. B.

Nadal sie waham bo jednak zabiegi są bardzo kosztowne i nie czarujmy się - nie na każdą kieszeń. Czy któraś z was ma np. porównanie i robila sobie domowe sposoby i może z ręką na sercu powiedziec, że zabieg oplaca sie bardziej? Bo czytalam na internecie opinie sporej ilości kobiet, ktore po przejściu na dietę i body wrapping jakimiś naturalnymi kremami z ruszczykiem kolczastym i bluszczem i wynika z tego ze jak ma sie dyscypline to mozna zrobic to samo nawet o tysiac złotych taniej. Dlatego kochane, któraś z was moze mi doradzić? :(((