dr Krystyna Lubelska

dr Krystyna Lubelska

(5 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Mickiewicza 14/2, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
dr Krystyna Lubelska
dr Krystyna Lubelska
(5 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 1518 wizyt na profilu

W Skin Laser Lubelscy łączymy wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe kompetencje z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się Państwo do nas zwrócicie, dzięki doświadczeniu naszych specjalistów pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszą metodę leczenia. Możemy pochwalić się niezwykle bogatą ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Przygoda, w którą zabieramy naszych pacjentów, procentuje radością życia i większą pewnością siebie. Bo piękno zaraża dobrą energią! A my lubimy pomagać szczęściu!

Specjalizacje

W Klinice Skin Laser Lubelscy oferujemy najwyższy standard usług z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Nasza klinika została wyposażona w zaawansowane technologicznie, certyfikowane urządzenia światowej klasy. W swojej ofercie mamy szereg zabiegów na twarz, wśród których wymienić można m.in. botoks, wypełnianie zmarszczek, lifting nićmi PDO, RF Infini, Thermane, Ulthera, resurfacing laserowy, mezoterapię igłową i próżniową, osocze bogatopłytkowe, peelngi chemiczne, powiększanie ust i przeszczep komórek macierzystych. Warto zwrócić uwagę na liczne zabiegi, które pomogą poprawić wygląd okolicy oka, takie jak niechirurgiczny lifting powiek Plexr. 

Klinika oferuje także zabiegi na ciało: VaserLipo, kriolipoliza CoolTech, lipoliza iniekcyjna, usuwanie cellulitu i wiele innych. Co więcej, dostępne są zabiegi, pozwalające na walkę z problemem łysienia, jak na przykład przeszczep włosów S.A.F.E.R., mezoterapia skóry głowy itp. Klinika dysponuje nowoczesnymi urządzeniami laserowymi (np. lasery frakcyjne eCO2 Lutronic i Mosaic, Laser GentleMax, IPL), dlatego w ofercie znajdziemy pełną gamę zabiegów z wykorzystaniem laserów (m.in. zamykanie naczynek, depilacja laserowa, usuwanie przebarwień, rozstępów i blizn). 

Zespół

Nasza dewiza to „Piękno w zgodzie z naturą”. Zawsze staramy się zaproponować naszym pacjentom zabiegi bezpieczne i charakteryzujące się wysoką skutecznością. Stale inwestujemy w najnowsze technologie i najnowocześniejsze urządzenia. Nasi lekarze szkolą się w u czołowych specjalistów medycyny estetycznej na całym świecie. Nasze zabiegi mają na celu podkreślić i wydobywać naturalne piękno, które jest w każdym z nas.

Aby zapewnić naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu, przygotowaliśmy szereg udogodnień. Nasze nowoczesne gabinety są wyposażone w certyfikowane urządzenia. Zapewniamy pacjentom dostęp do komfortowej, kameralnej poczekalni, która pozwala naszym gościom odprężyć się przed wizytą lekarską lub zabiegiem. Nasi pacjenci mają zapewnioną bezpłatną konsultację po zabiegu – każdy pacjent może bez dodatkowych opłat skonsultować ze specjalistą efekty przeprowadzonego zabiegu/leczenia. Ponadto, przygotowujemy dla naszych pacjentów sezonowe promocje i pakiety zniżek.

Dr Krystyna Lubelska to specjalista dermatolog i lekarz medycyny estetycznej z ponad 24-letnim doświadczeniem. Zdobywała doświadczenie m.in. w prestiżowych prywatnych klinikach w Nowym Jorku, Wiedniu, Heidelbergu i Paryżu. Specjalizuje się w leczeniu trudnych przypadków z zakresu medycyny estetycznej. Współpracuje z najlepszymi światowymi markami, trenerami i coachami z Francji, Ameryki, Korei, Austrii i Niemiec; regularnie rozwija swoje umiejętności z najnowocześniejszych technologii. Jest założycielką Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy

Dr Jakub Sazanów-Lubelski jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Medycynę studiował również na renomowanym Uniwersytecie im. Georga Augusta w Getyndze (Niemcy). Już w czasie pobierania nauki brał udział w warsztatach i kursach z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Swoje zamiłowanie do piękna i estetyki pogłębiał, studiując na Akademiach i Uniwersytetach w Wiedniu, Krakowie i Katowicach otrzymując tytuł magistra sztuki. Nieustannie kształci się pod okiem najlepszych szkoleniowców z kraju i całego świata. Jest współwłaścicielem Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy.

Magazyn „Who is Who”, prezentujący sylwetki najbardziej znanych ludzi na świecie, nazwał dr Krystynę Lubelską pionierem w stosowaniu w Polsce laseroterapii. W magazynie doceniono pracę dr Lubelskiej w pomaganiu ludziom w podniesieniu ich samooceny poprzez poprawianie wyglądu.

Konsultacje lekarskie umawiane są telefonicznie lub mailowo. W celu ustalenia terminu wizyty prosimy o kontakt.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
  • Inne:
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (5)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Polecam zabieg depilacji w Skin Laser Lubelscy - bardzo skuteczny i szybki efekt

Doktor Lubelska ułożyła pełen plan zabiegów biorąc pod uwagę moje oczekiwania i stan skóry

Historia ukończona (Laser frakcyjny):

Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów przeprowadzonych w Klinice Skin Laser Lubelscy. Podczas konsultacji Pani Doktor zaimponowała mi ogromnym doświadczeniem z zakresu medycyny estetycznej! To pierwszy lekarz który wysłuchał moich uwag i proble...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr Krystyna Lubelska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (3)

Zdjęcia (20)

dr Krystyna Lubelska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (134)

HIFU - choroby serca, nadciśnienie?
Odpowiedź specjalisty · 25 mar 2020

Dzień dobry, W klinice Skin Laser Lubelscy zabieg Hifu wykonuje lekarz za pomocą urządzenia Sonoqueen. Przeciwwskazania do zabiegu to: -ciąża, karmienie piersią, - rozrusznik serca, bajpasy, - nowotwory, cukrzyca, - infekcje skórne. -...

Czytaj więcej
Kwas hialuronowy przy łuszczycy
Odpowiedź specjalisty · 27 lis 2019

Dzień dobry, w pierwszej kolejności powinna Pani odbyć konsultację z lekarzem. Łuszczyca nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego ile jest ona cały czas pod kontrolą lekarską. Jednakże...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr Krystyna Lubelska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!