dr Krystyna Lubelska

dr Krystyna Lubelska

(5 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Mickiewicza 14/2, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
dr Krystyna Lubelska
dr Krystyna Lubelska
(5 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 1724 wizyty na profilu

W Skin Laser Lubelscy łączymy wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe kompetencje z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się Państwo do nas zwrócicie, dzięki doświadczeniu naszych specjalistów pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszą metodę leczenia. Możemy pochwalić się niezwykle bogatą ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Przygoda, w którą zabieramy naszych pacjentów, procentuje radością życia i większą pewnością siebie. Bo piękno zaraża dobrą energią! A my lubimy pomagać szczęściu!

Specjalizacje

W Klinice Skin Laser Lubelscy oferujemy najwyższy standard usług z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Nasza klinika została wyposażona w zaawansowane technologicznie, certyfikowane urządzenia światowej klasy. W swojej ofercie mamy szereg zabiegów na twarz, wśród których wymienić można m.in. botoks, wypełnianie zmarszczek, lifting nićmi PDO, RF Infini, Thermane, Ulthera, resurfacing laserowy, mezoterapię igłową i próżniową, osocze bogatopłytkowe, peelngi chemiczne, powiększanie ust iprzeszczep komórek macierzystych. Warto zwrócić uwagę na liczne zabiegi, które pomogą poprawić wygląd okolicy oka, takie jak niechirurgiczny lifting powiek Plexr.

Klinika oferuje także zabiegi na ciało: VaserLipo, kriolipoliza CoolTech, lipoliza iniekcyjna, usuwanie cellulitui wiele innych. Co więcej, dostępne są zabiegi, pozwalające na walkę z problemem łysienia, jak na przykład przeszczep włosówS.A.F.E.R., mezoterapia skóry głowy itp. Klinika dysponuje nowoczesnymi urządzeniami laserowymi (np. lasery frakcyjne eCO2 Lutronic i Mosaic, Laser GentleMax, IPL), dlatego w ofercie znajdziemy pełną gamę zabiegów z wykorzystaniem laserów (m.in. zamykanie naczynek, depilacja laserowa, usuwanie przebarwień, rozstępów i blizn).

Zespół

Nasza dewiza to „Piękno w zgodzie z naturą”. Zawsze staramy się zaproponować naszym pacjentom zabiegi bezpieczne i charakteryzujące się wysoką skutecznością. Stale inwestujemy w najnowsze technologie i najnowocześniejsze urządzenia. Nasi lekarze szkolą się w u czołowych specjalistów medycyny estetycznej na całym świecie. Nasze zabiegi mają na celu podkreślić i wydobywać naturalne piękno, które jest w każdym z nas.

Aby zapewnić naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu, przygotowaliśmy szereg udogodnień. Naszenowoczesne gabinety są wyposażone w certyfikowane urządzenia. Zapewniamy pacjentom dostęp do komfortowej, kameralnej poczekalni, którapozwala naszym gościom odprężyć się przed wizytą lekarską lub zabiegiem. Nasi pacjenci mają zapewnionąbezpłatną konsultację po zabiegu – każdy pacjent może bez dodatkowych opłat skonsultować ze specjalistą efekty przeprowadzonego zabiegu/leczenia. Ponadto, przygotowujemy dla naszych pacjentów sezonowe promocje i pakiety zniżek.

Dr Krystyna Lubelska to specjalista dermatolog i lekarz medycyny estetycznej z ponad 24-letnim doświadczeniem.Zdobywała doświadczenie m.in. w prestiżowych prywatnych klinikach w Nowym Jorku, Wiedniu, Heidelbergu i Paryżu.Specjalizuje się w leczeniu trudnych przypadków z zakresu medycyny estetycznej. Współpracuje z najlepszymi światowymi markami, trenerami i coachami z Francji, Ameryki, Korei, Austrii i Niemiec;regularnie rozwija swoje umiejętności z najnowocześniejszych technologii.Jest założycielkąKliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy.

Dr Jakub Sazanów-Lubelskijest absolwentemŚląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.Medycynę studiował również na renomowanym Uniwersytecie im. Georga Augusta w Getyndze (Niemcy).Już w czasie pobierania nauki brał udział w warsztatach i kursach z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Swoje zamiłowanie do piękna i estetyki pogłębiał, studiując na Akademiach i Uniwersytetach w Wiedniu, Krakowie i Katowicach otrzymując tytuł magistra sztuki.Nieustannie kształci się pod okiem najlepszych szkoleniowców z kraju i całego świata. Jestwspółwłaścicielem Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy.

Magazyn „Who is Who”, prezentujący sylwetki najbardziej znanych ludzi na świecie, nazwał dr Krystynę Lubelską pionierem w stosowaniu w Polsce laseroterapii. W magazynie doceniono pracę dr Lubelskiej w pomaganiu ludziom w podniesieniu ich samooceny poprzez poprawianie wyglądu.

Konsultacje lekarskie umawiane są telefonicznie lub mailowo. W celu ustalenia terminu wizyty prosimy o kontakt.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
  • Inne:
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (5)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Polecam zabieg depilacji w Skin Laser Lubelscy - bardzo skuteczny i szybki efekt

Doktor Lubelska ułożyła pełen plan zabiegów biorąc pod uwagę moje oczekiwania i stan skóry

Historia ukończona (Laser frakcyjny):

Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów przeprowadzonych w Klinice Skin Laser Lubelscy. Podczas konsultacji Pani Doktor zaimponowała mi ogromnym doświadczeniem z zakresu medycyny estetycznej! To pierwszy lekarz który wysłuchał moich uwag i proble...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr Krystyna Lubelska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (7)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (20)

dr Krystyna Lubelska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (125)

HIFU - choroby serca, nadciśnienie?
Odpowiedź specjalisty · 25 mar 2020

Dzień dobry, W klinice Skin Laser Lubelscy zabieg Hifu wykonuje lekarz za pomocą urządzenia Sonoqueen. Przeciwwskazania do zabiegu to: -ciąża, karmienie piersią, - rozrusznik serca, bajpasy, - nowotwory, cukrzyca, - infekcje skórne. -...

Czytaj więcej
Kwas hialuronowy przy łuszczycy
Odpowiedź specjalisty · 27 lis 2019

Dzień dobry, w pierwszej kolejności powinna Pani odbyć konsultację z lekarzem. Łuszczyca nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego ile jest ona cały czas pod kontrolą lekarską. Jednakże...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr Krystyna Lubelska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!