Lek. stom. Anita Małysa

Lek. stom. Anita Małysa

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Powstańców Śl. 54A, Wrocław, Dolnośląskie
Lek. stom. Anita Małysa
Lek. stom. Anita Małysa
Brak opinii

Informacje

Lek. stom. Anita Małysa to specjalista stomatolog z 25-letnim stażem oraz dyrektor centrum beauty&health WIKTORIAMED we Wrocławiu. Łączy stomatologię z medycyną estetyczną.

Lek. stom. Anita Małyska w 1994 r. ukończyła studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu, a w 1997 r. uzyskała specjalizację ze stomatologii zachowawczej. Mimo upływu lat, jej głód wiedzy i zainteresowanie stomatologią nie ustaje – wzięła już udział w prawie 200 szkoleniach we Francji, Niemczech i innych krajach Europy.

Specjalizacje

Lek. stom. Anita Małysa specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, a także posiada szeroką wiedzę z dziedzin implantologii, stomatologii estetycznej i periodontologii. Ta specjalistka zadba o Twój uśmiech: wykonuje zabiegi takie jak wybielanie, scaling, piaskowanie a także zakładanie protez i koron porcelanowych.

Jest zadeklarowaną entuzjastką medycyny holistycznej. Zależy jej na tym, aby jej pacjenci nie traktowali wizyty u stomatologa jako niemiłego przeżycia. Jej empatyczne i zindywidualizowane podejście sprawia, że pacjenci chcą do niej wracać latami. Jej celem jest sprawić, by jej pacjenci wyglądali na tryskających zdrowiem, wypoczętych i pełnych radości.

Klinika

8 lat temu rozpoczęła swoją przygodę z medycyną i stomatologią estetyczną, która trwa do dzisiaj. Pasja sprawiła, że w 2018 roku otworzyła swój gabinet o nazwie WIKTORIAMED.

Gabinet WIKTORIAMED Holistic Care od 2013 roku oferuje pacjentom z Wrocławia i okolic wyjątkowe, holistyczne podejście do dbania o zdrowie i urodę. Higiena i bezpieczeństwo pacjenta są priorytetem kadry WIKTORIAMED. Wrocławska klinika to przestrzeń, w której pacjent może nie tylko poczuć się komfortowo i liczyć na dyskrecję, ale także zaufać swojemu lekarzowi, który dzięki indywidualnemu podejściu zaproponuje najlepiej dobrany zabieg lub terapię.

Instytut WIKTORIAMED oferuje zabiegi z zakresu kosmetologii, dermatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz protetyki. W ofercie gabinetu znajdują się najpopularniejsze nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak mikrodermabrazja, peeling chemiczny czy radioterapia, a także zabiegi kosmetologiczne, jak na przykład depilacja czy manicure. 

Lokalizacja

WIKTORIAMED Holistic Care działa we Wrocławiu.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (2)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.