Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

16 lut 2015 · Zaktualizowano: 9 paź 2023

Krzywizna nosa

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu
80712

Witam. Nazywam się Ewelina mam 18 lat. Piszę do pana doktora ponieważ ciągle zmagam się z problemem mojego krzywego i niezgrabnego nosa. Dodam, że przechodziłam już zabieg prostowania przegród nosowych i ścięcie garba do 3/4 grubości kości 30 sierpnia 2012 roku. Jednak zabieg nie spełnił moich oczekiwań, nos pozostał krzywy, nawet powiedziałabym, że w gorszym stanie niż był, jak widać na zdjęciu jest mocno zadarty do dołu, nie podoba się to mi oraz rówieśnikom, psuje mi on profil całej twarzy. Chciałabym uzyskać odpowiedź na moje pytanie, jakie bym musiała podjąć ewentualne koszty jeśli zdecydowałabym się na zabieg oraz czy można spłacać koszt zabiegu w ratach i jak by to wyglądało. Proszę o szybką odpowiedź, bardzo mi na tym zależy.

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Nos na medal
Lekarz z powołania i bardzo staranny, mój nos po operacji wygląda lepiej niż przed wypadkiem, był źle zrośnięty. Polecam z pełnym przekonaniem!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.