Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

1 komentarz

Naturalny efekt, nowa fryzura i zadowolenie

Pacjent: Anonymous50395

Leczenie warto

Zgłoszone przez Anonymous50395. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

12 wrz 2012 · Zaktualizowano: 9 paź 2023

Polecam!Pełen profesjonalizm i naturalny efekt. Dzięki nowej fryzurze czuję się i wyglądam jakby ubyło mi z 10 lat. Jestem zadowolony z opieki pielęgniarskiej. Chirurg, który mnie operował zna się na rzeczy. Niczego nie ukrywał. Zabieg miałem w Lublinie rok temu. Ps. Pozdrawiam miłe Panie z sekretariatu.

1

Komentarz (1)

Może Pan załączyć jakieś zdjęcia przed i po operacji ?
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Body jet

Zabieg dość kosztowny, ale dla efektu - warto ponieść ten wydatek. Pani Doktor wspiera na każdym etapie: zarówno w trakcie zabiegu, jak i potem, podczas rekonwalescencji. Obsługa uprzejma, wysoki standard. Dziękuję pani Doktor i POLECAM Jej...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej