Thermolifting Thermage

Autor:

Zabieg Thermage jako pierwszy w historii medycyny i dermatologii estetycznej nazwany został liftingiem bez skalpela. Wprowadzony do Polski w 2006 roku, kilkakrotnie ulepszany, wciąż cieszy się dużą popularnością. Jest to zabieg przeprowadzany z użyciem fal radiowych – radiofrekwencji o najwyższej mocy, dlatego wystarcza tylko jeden zabieg, aby osiągnąć pożądany rezultat: naciągnięcie skóry, jej zagęszczenie, spłycenie zmarszczek.

Wskazania:

  • opadające powieki
  • opadający owal twarzy
  • bruzdy, zmarszczki grawitacyjne
  • wiotkość brzucha po ciąży i odchudzaniu
  • wiotkość skóry innych okolic ciała

Zabieg przeznaczony jest dla osób powyżej 35 roku życia, które zauważą zmniejszenie napięcia skóry, jej opadanie, pojawienie się oznak starzenia skóry.

thermage1

Sam zabieg nie wymaga przygotowania. Procedura polega na objętościowym podgrzewaniu skóry jednorazową końcówką zabiegową, bez naruszenia ciągłości skóry. Zabieg trwa około 2 godzin, wiąże się z lekkim dyskomfortem, ale nie pozostawia żadnych śladów. Efekt widoczny jest od razu, jednak będzie narastał stopniowo w okresie 6 miesięcy.

Niewątpliwe zalety Thermage to bardzo naturalny wygląd po zabiegu, brak efektów ubocznych, jednorazowość procedury. Zabieg sprawdza się szczególnie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na rekonwalescencję, nie chcą, aby ktoś zauważył, że poddali się zabiegom, ale zależy im na pięknym, naturalnym odmłodzeniu skóry.

thermage2

Publikowane: 17.08.2015

Autor

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej z 15-letnim stażem. Od 10-ciu lat prowadzi własną klinikę Beauty Derm na warszawskim Mokotowie. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego, botuliny, laserach medycznych. Bezpieczństwo i satysfakcja pacjentów to jej priorytet.

Thermolifting Thermage - Nowości

Zaffiro w walce z wiotkością skóry

Bieńkowscy Clinic®

Zmarszczki i inne niedoskonałości skóry tracącej z wiekiem sprężystość są częstym problemem większości z nas. Dzięki terapii...

Thermolifting Thermage - Cenniki

dr Krystyna Lubelska
Katowice, Bielsko-Biała
Ceny od 3 000 zł
zazwyczaj do 8 000 zł
dr Krystyna Lubelska
lek. med. Renata Budzicz
Kraków, Chrzanów
Ceny od 4 000 zł
lek. med. Renata Budzicz
Klinika La Perla
Warszawa, Zakopane, Kraków, Józefów, Bolesławiec, Rzeszów
Ceny od 3 900 zł
zazwyczaj do 9 500 zł
Klinika La Perla
Ceny od 4 000 zł
zazwyczaj do 8 000 zł
Dr Marcin Ambroziak
Ceny od 3 000 zł
zazwyczaj do 6 000 zł
Beauty Derm - dr Beata Kociemba
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni