Bali Clinic

Bali Clinic

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Roentgena 44 lok. U1, Warszawa, Mazowieckie
Bali Clinic
Bali Clinic
(3 Opinie)·100% poleca

Informacje

Bali Clinic oferuje szeroki zakres zabiegów ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, zabiegi chirurgii plastycznej, urologii oraz medycyny estetycznej. Klinika posiada również rozbudowaną ofertę diagnostyczną. Pacjenci Bali Clinic mają zagwarantowaną profesjonalną opiekę lekarsko-pielęgniarską o najwyższym standardzie, leczenie i pobyt w komfortowych warunkach, miłej atmosferze i pełnej dyskrecji. Klinika posiada salę operacyjną wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt medyczny. Pacjenci mogą korzystać z dwu i trzyosobowych klimatyzowanych pokoi z własnym węzłem sanitarnym oraz filtrami. Do dyspozycji mają również telewizją kablową i dostęp do Internetu. Pacjentom, którzy przyjeżdżają z zagranicy, proponujemy 2-3 dniowy pobyt, podczas którego odbywa się konsultacja kwalifikująca do zabiegu, wszelkie niezbędne badania oraz sam zabieg. W ramach programu turystyki medycznej zapewniamy obsługę w jazyku angielskim.

Zespół

Bali Clinic to klinika założona przez dr Michała Barwijuka oraz dr Antoninę Lisowską. Klinika zatrudnia wielu specjalistów w swoich dziedzinach. 

Specjalizacje

Zabiegi ginekologii plastycznej są w większości przypadków wykonywane w ramach jednodniowego pobytu w klinice. Nieinwazyjne techniki, które mają na celu poprawę jakości życia seksualnego oraz codziennego funkcjonowania to zabiegi z osoczem bogatopłytkowym, laseroterapie, radiofrekwencje, karboksyterapie. To tzw. zabiegi lunchowe, 15-minutowe, ekspresowe i bezbolesne. Pacjentki po takich zabiegach od razu wracają do aktywności zawodowej.

Dzięki zastosowaniu laserów lub radiofrekwencji podczas nowoczesnych procedur chirurgicznych zostaje ograniczony poziom krwawienia okołozabiegowego, co pozwala skrócić do minimum okres rekonwalescencji. Pacjentki, które poddały się plastyce warg sromowych, pochwy czy krocza mogą jeszcze w tym samym dniu w godzinach wieczornych wyjść do domu. Podczas zabiegów modelujących sylwetkę stosujemy opatrunki najnowszej generacji, co u pacjentów ze skłonnością do bliznowacenia ran lub cukrzycą pozwala ograniczyć możliwość infekcji. Zastosowanie drenażu limfatycznego po zabiegach liposukcji czy abdominoplastyki umożliwia skrócenie czasu rekonwalescencji, zmniejszenie obrzęków i dyskomfortu oraz gwarantuje zadowalający efekt.

Lokalizacja

Bali Clinic mieści się w Warszawie

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Konsultacje w języku:

  • Deutsch
  • English
  • Polski
  • pусский язык

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (3)

5.0
3 Opinie · 100% poleca
Ginekomastia

Polecam tego chirurga - ginekomastia Warszawa

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (35)

Filmy (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (2)

Specjaliści z tej kliniki

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.