Bali Clinic
Bali Clinic

Bali Clinic Premium

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Roentgena 44 lok. U1, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Bali Clinic
Bali Clinic Premium
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Bali Clinic to klinika założona przez dr Michała Barwijuka oraz dr Antoninę Lisowską. Oferuje szeroki zakres zabiegów ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, zabiegi chirurgii plastycznej, urologii oraz medycyny estetycznej. Klinika posiada również rozbudowaną ofertę diagnostyczną.

Pacjenci Bali Clinic mają zagwarantowaną profesjonalną opiekę lekarsko-pielęgniarską o najwyższym standardzie, leczenie i pobyt w komfortowych warunkach, miłej atmosferze i pełnej dyskrecji. Klinika posiada salę operacyjną wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt medyczny. Pacjenci mogą korzystać z dwu i trzy-osobowych klimatyzowanych pokoi z własnym węzłem sanitarnym oraz filtrami Hepa. Do dyspozycji mają również telewizją kablową i dostęp do Internetu.

Zabiegi ginekologii plastycznej są w większości przypadków wykonywane w ramach jednodniowego pobytu w klinice. Nieinwazyjne techniki, które mają na celu poprawę jakości życia seksualnego oraz codziennego funkcjonowania, wśród których są zabiegi z osoczem bogatopłytkowym laseroterapie, radiofrekwencje, karboksyterapie, to tzw. zabiegi lunchowe, 15 minutowe, ekspresowe i bezbolesne. Pacjentki po takich zabiegach od razu wracają do aktywności zawodowej.

Dzięki zastosowaniu laserów lub radiofrekwencji podczas nowoczesnych procedur chirurgicznych zostaje ograniczony poziom krwawienia okołozabiegowego, co pozwala skrócić do minimum okres rekonwalescencj. Pacjentki, które poddały się plastyce warg sromowych, pochwy czy krocza, mogą jeszcze w tym samym dniu, w godzinach wieczornych, wyjść do domu.

Podczas zabiegów modelujących sylwetkę stosujemy opatrunki najnowszej generacji, np. system próżniowy PICO, co u pacjentów ze skłonnością do bliznowacenia ran lub z cukrzycą pozwala ograniczyć możliwość infekcji. Zastosowanie drenażu limfatycznego po zabiegach liposukcji czy abdominoplastyki umożliwia skrócenie czasu rekonwalescencji, zmniejszenia obrzęków i dyskomfortu oraz gwarantuje zadowalający efekt.

Pacjentom, którzy przyjeżdżają z zagranicy, proponujemy 2-3 dniowy pobyt, podczas którego odbywa się konsultacja kwalifikująca do zabiegu, wszelkie niezbędne badania oraz sam zabieg. W ramach programu turystyki medycznej zapewniamy obsługę w jazyku angielskim.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Polecam tego chirurga - ginekomastia Warszawa

Bali Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 30/05 Wtorek 31/05 Środa 01/06 Czwartek 02/06 Piątek 03/06

Zdjęcia (13)

Bali Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykuł (1)

Intymnie o pięknie

Intymnie o pięknie

Zmiany hormonalne, częste występowanie infekcji, uczucie dyskomfortu, sucha i pozbawiona elastyczności skóra okolic intymnych to powody, dla...
11 lis 2020

Specjaliści z tej kliniki

Dr Michał Barwijuk

Dr Michał Barwijuk

Bali Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!