Chirurgia Plastyczna dr Henryk Knakiewicz

Chirurgia Plastyczna dr Henryk Knakiewicz

SILVER BADGE
Ilość postów: 43   Wrocław

Chirurgia Plastyczna dr Henryk Knakiewicz

+48601 Pokaż +48601440440 zadzwoń +48601440440Kontakt z nami

  Adresy
Adres
Rydygiera 30
Wrocław
Polska

Telefon
+48 71 Pokaż +48 71 3285555, +48 71 3284444
zadzwoń +48 71 3285555, +48 71 3284444

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Chirurgia Plastyczna dr Henryk Knakiewicz? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.Doświadczenia pacjentów Chirurgia Plastyczna dr Henryk Knakiewicz

Agnieszka Cza

,
Warto   |  
Zmniejszenie piersi

W sierpniu 2016 roku mialam wykonany zabieg redukcji piersi z rozmiaru J do rozmiaru C. Efekt operacji przeszedl oczekiwania bardzo fachowa i dobra praca wykonana przez doktora Michala. Dziekuje za odmiane mojego zycia i odpowiedz na wszystkie zadawane pytania. Polecam wszystkim moim znajomym ta kli...

Więcej
Marlena W.

,
Warto, Cena ogółem: 8 000 zł   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Niecały miesiąc temu miałam robioną operację nosa w klinice Dr Henryka Knakiewicza we Wrocławiu. Zdecydowałam się skorzystać z usług tej kliniki po wnikliwym przestudiowaniu opinii w internecie;nie było łatwo się zdecydować. Nie było problemu umówić termin operacji tydzień po konsultacji. Byłam cała...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 8 000 zł   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Miałam w październiku 2015 robiony nos. ( mając 20 lat) i wiecie co? Żałuje ze nie zrobiłam tego wcześniej. Mama po moim długoletnim "jęczeniu" chyba zaakceptowała te decyzje i sama mi go poleciła, ponieważ dawno dawno temu operował jej znajomą. Pomyslałam, ze skoro ma takie doświadczenie to zaryz...

Więcej
majkaaa

,
Warto   |  
Korekcja uszu (Otoplastyka)

Szczerze polecam klinikę doktora Knakiewicza. Zostałam otoczona profesjonalną i życzliwą troska, wiedziałam, co mnie czeka, ale nie bałam się. Pan doktor mnie wspierał. Operowałam sobie uszy – jestem dwa miesiące po zabiegi. Nie ma powikłań, wszystko goi się zgodnie z oczekiwaniami.

Więcej
manami

,
Warto   |  
BOTOX®

Monika Knakiewicz! świetny specjalista doskonały kontakt z pacjentem o każdej porze, wszystkie zabiegi poprzedzone wnikliwą analizą z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, doskonała opieka i perfekcyjność wykonania zabiegu.

Więcej
elcia2404

,
Warto, Cena ogółem: 3 500 zł   |  
Korekcja uszu (Otoplastyka)

W klinice Dr Michała Knakiewicza miałam przeprowadzany zabieg korekcji ostających uszu. Przed zdecydowaniem się na ten zabieg przestudiowałam wszystkie opinie na ten temat, uczestniczyłam w różnych forach aby dowiedzieć się jak najwięcej. W rezultacie byłam przerażona, pacjęci opowiadali że samo zni...

Więcej
Kwitnaca_wisnia

,
Warto   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Bardzo profesjonalny lekarz, który doskonale rozumie potrzeby swoich pacjentek. Moją operację przeprowadził wręcz wzorcowo, a przynajmniej jej efekt jest rewelacyjny.Mam teraz przepiękne piersi Jeśli macie wątpliwośći to nie zastanawiacie się dłużej.

Więcej
MagdalenaPe

,
Warto   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Dr Knakiewicz to świetny specjalista,widać że to jest jego pasja,ma świetne podejście do pacjenta uprzejmy kulturalny wesoły . Operował mi nos mimo opini że mój nos nie będzie normalny wyszedł bardzo ładny ,miałam garbaty i długi nos ,dr. mi skrócił i wyciął garba wyszełł całkiem zgraby i prościutki...

Więcej
Zuzia_Komar

,
Warto   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

U doktora miała operowany nos, który był moim największym problemem od dzieciństwa. Podczas konsultacji dowiedziałam się jak ten zabieg będzie wyglądał i jakich efektów mogę się spodziewać. Samego zabiegu nie pamiętam w ogóle, obudziłam się dopiero kiedy musiałam przenieś na moje łóżko. Teraz, już k...

Więcej
Tablica

,
Warto   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Na operacje u doktora Knakiewicza zdecydowałam się ze względu na bardzo dużą ilość pozytywnych komentarzy na jego temat w Internecie. Na konsultacji dowiedziałam się jakich efektów mogę się spodziewać i na czym dokładnie będzie polegał. Jestem już kilka tygodni po zabiegu i efekt jest niesamowity. N...

Więcej


Wszystkie rekomendacje

ProfilMotto:

Odnajdź swoje piękno.

Profil kliniki

 

Jako NZON działamy nieprzerwanie od początku lat dziewięćdziesiątych co stawia nas na pozycji lidera na rynku. Naszym niewątpliwym atutem jest rodzinna struktura przedsiębiorstwa. Dzięki temu doskonale łączymy doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie wraz z młodzieńczą innowacyjnością oraz stałym postępem zarówno naukowym jak i technologicznym. Świadectwem tego jest bardzo liczne i wciąż poszerzające się grono zadowlonych pacjentów.
Naszych pacjentów obejmujemy opieką na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy prywatnym, w pełni wyposażonym, odpowiadającym najwyższym standardom blokiem operacyjnym dostępnym 24h na dobę. Nasz personel medyczny składający się z 4 lekarzy oraz dyplomowanych pielęgniarek zapewnia Państwu całodobową, profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną.
W naszej przychodni oferujemy Państwu całe spektrum zabiegów związanych z chirurgia plastyczną. Zajmujemy się zarówno zabiegami kosmetycznymi (np. Powiększanie piersi, face-lifting, plastyka powłok brzusznych), rekonstrukcyjnymi (np. Pourazowa rekonstrukcja nosa) a także leczniczymi (np. Onkologia skóry, przykurcz Dupuytrena, żylaki kończyn dolnych).
Wciąz poszerzamy zakres zabiegów nieinwazyjnych opartych na światowych, najnowszych technologiach (np. Radiage, JetPeel-3).
Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę prezentujemy całą gamę zabiegów kosmetologicznych (np. Botox, mesoterapia, lipoliza, wypełniacze).Lider w branży
Założyciel przychodni „Chirurgia Plastyczna Henryk Knakiewicz", Dr Henryk Knakiewicz, rozpoczął działalność w prywatnym sektorze usług medycznych w 1985r. Systematyczny rozwój firmy, inwestycje w personel i infrastrukturę oraz poszerzanie wahlarza usług doprowadziły  w 1994r. do przekształcenia się w NZOZ (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej). W tej formie od 15 lat nieprzerwanie działamy na rynku co czyni nas liderem w branży. Ogromne doświadczenie zdobyte w ciągu tak długiego okresu czasu, mnóstwo w pełni zadowolonych pacjentów oraz ciągłość prowadzenia działalności od tak wielu lat, czyni nas najlepszym przedsiębiorstwem w branży.
Wiedza i doświadczenie
Personel medyczny w naszej Przychodni tworzą członkowie najbliższej rodziny. Wiedza i doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie jest kolejnym atutem naszej firmy. Wspólnie tworzymy niezwykle zgrany zespół profesjonalistów, których misją jest jak największa satysfakcja pacjenta. Tu każdy stara się aby byli Państwo w pełni zadowoleni z efektów operacji. Naszą firmą jest nazwisko, a to daje Państwu stuprocentową gwarancję usług na najwyższym poziomie.
Zaufanie i bezpieczeństwo
Posiadamy absolutnie prywatną, w pełni wyposażoną i spełniającą najwyższe standardy salę operacyjną dostępną 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. W salach pooperacyjnych mają Państwo zapewniony całodobowy nadzór pielęgniarski. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Współpracujemy z najlepszymi anstezjologami we Wrocławiu a nasze dyplomowane pielęgniarki dołożą wszelkich starań aby Państwa pobyt u nas odbył się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Jako NZON działamy nieprzerwanie od początku lat dziewięćdziesiątych co stawia nas na pozycji lidera na rynku. Naszym niewątpliwym atutem jest rodzinna struktura przedsiębiorstwa. Dzięki temu doskonale łączymy doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie wraz z młodzieńczą innowacyjnością oraz stałym postępem zarówno naukowym jak i technologicznym. Świadectwem tego jest bardzo liczne i wciąż poszerzające się grono zadowlonych pacjentów. Naszych pacjentów obejmujemy opieką na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy prywatnym, w pełni wyposażonym, odpowiadającym najwyższym standardom blokiem operacyjnym dostępnym 24h na dobę. Nasz personel medyczny składający się z 4 lekarzy oraz dyplomowanych pielęgniarek zapewnia Państwu całodobową, profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną.
W naszej przychodni oferujemy Państwu całe spektrum zabiegów związanych z chirurgia plastyczną. Zajmujemy się zarówno zabiegami kosmetycznymi (np. Powiększanie piersi, face-lifting, plastyka powłok brzusznych), rekonstrukcyjnymi (np. Pourazowa rekonstrukcja nosa) a także leczniczymi (np. Onkologia skóry, przykurcz Dupuytrena, żylaki kończyn dolnych). Wciąz poszerzamy zakres zabiegów nieinwazyjnych opartych na światowych, najnowszych technologiach (np. Radiage, JetPeel-3). Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę prezentujemy całą gamę zabiegów kosmetologicznych (np. Botox, mesoterapia, lipoliza, wypełniacze).

Lider w branży

Założyciel przychodni „Chirurgia Plastyczna Henryk Knakiewicz", Dr Henryk Knakiewicz, rozpoczął działalność w prywatnym sektorze usług medycznych w 1985r. Systematyczny rozwój firmy, inwestycje w personel i infrastrukturę oraz poszerzanie wahlarza usług doprowadziły  w 1994r. do przekształcenia się w NZOZ (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej). W tej formie od 15 lat nieprzerwanie działamy na rynku, co czyni nas liderem w branży. Ogromne doświadczenie zdobyte w ciągu tak długiego okresu czasu, mnóstwo w pełni zadowolonych pacjentów oraz ciągłość prowadzenia działalności od tak wielu lat czyni nas najlepszym przedsiębiorstwem w branży.

Wiedza i doświadczenie

Personel medyczny w naszej Przychodni tworzą członkowie najbliższej rodziny. Wiedza i doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie jest kolejnym atutem naszej firmy. Wspólnie tworzymy niezwykle zgrany zespół profesjonalistów, których misją jest jak największa satysfakcja pacjenta. Tu każdy stara się, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z efektów operacji. Naszą firmą jest nazwisko, a to daje Państwu stuprocentową gwarancję usług na najwyższym poziomie.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Posiadamy absolutnie prywatną, w pełni wyposażoną i spełniającą najwyższe standardy salę operacyjną dostępną 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. W salach pooperacyjnych mają Państwo zapewniony całodobowy nadzór pielęgniarski. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Współpracujemy z najlepszymi anstezjologami we Wrocławiu, a nasze dyplomowane pielęgniarki dołożą wszelkich starań, aby Państwa pobyt u nas odbył się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Personel lekarski

Dr Henryk Knakiewicz

Dr Henryk Knakiewicz ukończył studia medyczne w 1978 roku we Wrocławiu.

Tytuł specjalisty w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej uzyskał w 1985 roku, pracując w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu, a nastepnie w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej we Wrocławiu, w której prowadził oddział chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.W oddziale tym przez wiele lat zajmował się diagnostyką i leczeniem nowotworów skóry i tkanki podskórnej.

Dr Knakiewicz posiada certyfikaty na stosowanie produktów światowych liderów implantów piersiowych oraz innych procedur powszechnie stosowanych w chirurgii estetycznej na całym świecie.

Od 1985r prowadzi prywatną praktykę „Prywatna Przychodnia Chirurgii Plastycznej H.Knakiewicz”.

Od 1980 roku jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

dr n. med. Monika Knakiewicz

Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończyła z wyróżnieniem w 2003 roku. Zaraz po ukończeniu studiów zatrudniona w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki, w której uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie chirurgii. Od 2005 roku asystentka na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Swoją wiedzę i praktyczne doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej, plastycznej i rekonstrukcyjnej pogłębiała w licznych ośrodkach zagranicznych (Włochy, Hiszpania, Niemcy,). W latach 2002/2003 pracowała jako stypendysta na Oddziale Chirurgii Szczękowej, Plastycznej i Rekonstrukcujnej w Niemczech. Doświadczenie i umiejętności z zakresu chirurgii plastycznej zdobywa od ponad 10 lat. Początkowo, jeszcze w trakcie trwania studiów praktykowała w tutejszej Klinice pod czujnym i doświadczonym okiem doktora Henryka Knakiewicza Od wielu lat zajmuje się w Prywatnej Przychodni H.Knakiewicz działem medycyny estetycznej.

Od wielu lat konsekwentnie inwestuje w najnowszą wiedzę i sprzęt medyczny. Kilka razy w roku uczestniczy w konferencjach, kongresach i kursach w kraju i zagranicą pogłębiając doświadczenia zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i chirurgii, co umożliwia stosowanie najnowszych, sprawdzonych i skutecznych metod leczenia na co dzień we własnej praktyce.

Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Jest autorem licznych publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach krajowych i zagranicznych.

lek. med. Michał Knakiewicz

Lekarz Michał Knakiewicz jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Doświadczenie i umiejętności z zakresu chirurgii plastycznej zdobywa od ponad 7 lat. Początkowo, jeszcze w trakcie trwania studiów praktykował w tutejszej Klinice pod czujnym i doświadczonym okiem doktora Henryka Knakiewicza.

Obecnie pracuje na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej pod kierunkiem dr hab. Piotra Wójcickiego. Dodatkową wiedzę i doświadczenie zdobywa uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej zarówno w kraju i za granicą.

Lekarz Michał Knakiewicz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

lek. med. Mateusz Knakiewicz

Lekarz Mateusz Knakiewicz jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Doświadczenie i umiejętności z zakresu chirurgii plastycznej zdobywa od wielu lat. Czynnie uczestniczy w zabiegach operacyjnych w tutejszej Klinice pod czujnym i doświadczonym okiem doktora Henryka Knakiewicza.

Dodatkową wiedzę i doświadczenie zdobywa uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej zarówno w kraju jak i za granicą.

W czerwcu 2011r. uzyskał tytuł magistra ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym im. Oskara Langego we Wrocławiu.


Nasze zdjęcia


Pokazać wszystkie zdjęcia


ZabiegiCeny w walucie
Realizowane zabiegi Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) 12 000 zł 15 000 zł
BOTOX® jedna przestrzeń lub całość 700 zł 1 000 zł
Chirurgia ręki 1 400 zł 4 000 zł
Przykurcz Dupuytrena (przykurcz rozcięgna dłonioweg) 3 500 zł 4 000 zł
Zespół cieśni kanału nadgarstka 1 400 zł 2 000 zł
Dermabrazja 500 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) 12 000 zł 15 000 zł
Ginekomastia 6 500 zł 7 500 zł
Korekcja blizn za 1 cm blizny 60 zł 150 zł
Korekcja brwi (Brow lift) 1 200 zł 3 500 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) 4 000 zł 8 000 zł
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) 3 000 zł 3 500 zł
Korekcja uszu (Otoplastyka) 3 500 zł 4 000 zł
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna butulinowa (Botox) 2 400 zł 3 000 zł
Leczenie żylaków 1 800 zł 3 000 zł
Skleroterapia żylaków 500 zł 600 zł
Lifting czoła (Forehead lift) 3 000 zł 4 000 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) za obszar 1 000 zł 3 000 zł
Liposukcja tradycyjna za obszar 1 000 zł 3 000 zł
Liposukcja tumescent za obszar 1 000 zł 3 000 zł
Liposukcja wibracyjna za obszar 1 000 zł 3 000 zł
Macrolane mały obszar 1000-3000;... 1 000 zł 20 000 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni 500 zł 1 000 zł
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) 8 000 zł 12 000 zł
Powiększenie piersi z plastyką modelującą 12 000 zł 16 000 zł
Obrzezanie 1 500 zł 2 000 zł
Odtwarzanie błony dziewiczej (Hymenoplastyka) 3 000 zł
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
Zrośnięte palce stóp 2 000 zł 4 000 zł
Peeling chemiczny 1 000 zł 6 000 zł
Plastyka ramion (Brachioplastyka) 6 000 zł 7 000 zł
Plastyka ud (Lifting ud) 8 000 zł 11 000 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) 3 500 zł 4 000 zł
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder 8 000 zł
Powiększanie penisa 3 000 zł 6 500 zł
Powiększanie penisa (zwiększanie obwodu prącia) 3 000 zł 6 500 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) 12 000 zł 15 000 zł
Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) 7 000 zł 8 000 zł
Powiększanie ust (Augmentacja) 1 000 zł 2 000 zł
Powiększanie ust kwasem hialuronowym 1 000 zł 2 000 zł
Powiększanie ust własnym tłuszczem 1 000 zł 1 200 zł
Przekłuwanie uszu 150 zł 200 zł
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe 449 zł 1 000 zł
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych wycięcie proste, za sztukę 150 zł 300 zł
Wypełnienia iniekcyjne 1 000 zł 1 800 zł
Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur 1 100 zł 2 500 zł
Lipofiling - przeszczep tłuszczu za obszar 1 000 zł 1 900 zł
Radiesse (Calcium hydroxyapatyt), wypełniacze repermanentne 1 000 zł 1 500 zł
Zmniejszenie piersi 10 000 zł 14 000 zł

Uwaga

  • Ceny są tylko orientacyjne
  • W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji popatrzcie na opis konkretnego lekarza.

Przed/po