KNACK CLINIC - Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz

KNACK CLINIC - Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz Premium

(41 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Sienkiewicza 33A, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 17 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2297363
KNACK CLINIC - Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz Premium
(41 Opinii)·100% poleca

Informacje

Knack Clinic to wrocławska klinika chirurgii plastycznej oferująca szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Jest tworzona przez bardzo zgrany zespół specjalistów i profesjonalnego personelu medycznego. Satysfakcja pacjentów jest ich misją, dlatego gwarantują usługi na najwyższym poziomie i dokładają wszelkich starań, aby efekty operacji były jak najbardziej zadowalające.

Zespół 

Prekursorem Knack Clinic jest lek. med. Michał Knakiewicz, chirurg plastyk. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Polanicy Zdroju na oddziale chirurgii plastycznej w oraz w prywatnej klinice dr Henryka Knakiewicza. Aby mógł dalej rozwijać swoje umiejętności, zyskiwać nowe doświadczenie oraz pomagać pacjentom wymagającym operacji rekonstrukcyjnych, po uzyskaniu specjalizacji z zakresu chirurgii plastycznej rozpoczął pracę w oddziale chirurgii plastycznej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu, gdzie współtworzy ambitny zespół chirurgów. W tym okresie przejął również większość obowiązków operatora w Klinice „Chirurgia Plastyczna Knakiewicz”.

Idąc z duchem postępu stworzył własną klinikę Knack Clinic, która posiada nowoczesny blok operacyjny i najwyższej jakości sprzęt. To tu przeprowadza operacje z zakresu niemal całej chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Specjalizacje

W Knack Clinic wykonywane są zarówno zabiegi chirurgii kosmetycznej, na przykład powiększanie piersi, zmniejszanie i modelowanie piersi, lifting twarzy, plastyka brzucha, liposukcja, liposukcja infradźwiękowa, korekcja powiek, zabiegi rekonstrukcyjne, np. rekonstrukcyjne nosa po urazach, jak również zabiegi lecznicze z zakresu onkologii skóry. Klinika wciąż poszerza ofertę zabiegów bezinwazyjnych, które są oparte na najnowszych, światowych technologiach. Aby obsługa była w pełni kompleksowa, pacjenci mogą również poddać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, wypełniaczy, toksyny botulinowej, zabiegom lipolizy.

Dzięki ciężkiej pracy naszego zespołu możemy zagwarantować bezpieczeństwo i wysoką jakość operacji. Ich zaangażowanie sprawia, że pacjenci z poczuciem bezpieczeństwa i w komfortowych warunkach mogą przejść przez cały proces leczenia.

Lokalizacja

Knack Clinik znajduje się we Wrocławiu. Dzięki dogodnemu położeniu między Placem Grunwaldzkim, Parkiem Tołpy a Ogrodem Botanicznym pacjenci mogą  w łatwy sposób do nas dotrzeć z jakiejkolwiek części miasta. Klinika dysponuje całkowicie prywatną salą operacyjną, która spełnia najwyższe standardy i jest dostępna codziennie przez 24 godziny na dobę. Pacjenci po zabiegach mają zagwarantowaną całodobową opiekę pielęgniarską w salach pooperacyjnych, a personel naszej kliniki jest dostępny w dzień i w nocy. Knack Clinic współpracuje z najlepszymi specjalistami anestezjologii we Wrocławiu, a dzięki staraniom naszych dyplomowanych pielęgniarek pobyt w klinice odbywa się w przyjaznej atmosferze.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Opinie (41)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Jestem tydzień po korekcji nosa. Z czystym sumieniem polecam doktora Michała Knakiewicza! Na dzień dzisiejszy efekt przerósł moje oczekiwania. Nos jest dopasowany do mojej twarzy. Doktor wszystko tłumaczy i poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent....Czytaj więcej

Miałam robioną u dr Michała Knakiewicza korektę nosa (usunięcie garba i poprawa czubka nosa). Jestem już pół roku po operacji, efekt przerósł moje oczekiwania! Nos jest przepiękny, zgrabny, naturalny i nie jest zadarty. Polecam doktora z całego serca...Czytaj więcej

Jestem po konsultacji w sprawie korekty nosa, rozmowa konkretna, lekarz wzbudza duże zaufanie. Pani na recepcji przesympatyczna i pomocna.

Polecam Pana dr Michała Knakiewicza, miałam wykonywany przez niego zabieg powiększania piersi, w pażdzierniku 2019. Odpowiednio dobrany implant, blizny bardzo ładne, opieka profesjonalna. 100 % Zadowolenia z mojej strony.

Zobacz więcej opinii
KNACK CLINIC - Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (31)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (96)

KNACK CLINIC - Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (16)

Wybór implantów
Odpowiedź specjalisty · 22 lis 2011

Witam serdecznie! Bez badania Pani nie jestem w stanie określić jakie implanty będą najlepsze w celu uzyskania optymalnego efektu. Jeśli w przeszłości piersi nie były większe (karmienie, otyłość, terapia hormonalna) to prawdopodobnie najkorzystniejsze...

Czytaj więcej
cena powiekszenia biustu
Odpowiedź specjalisty · 22 lis 2011
Witam serdecznie! Koszt powiększania biustu implantami to cena w zależności od metody i rodzaju implantu od 12000-15000. Jeśli pospieszy się Pani z konsultacją w naszej klinice być może zdąży Pani skorzystać z promocji (rabat nawet do 20%)
Cena operacji od czego zalezy ?
Odpowiedź specjalisty · 19 lip 2011

Witam serdecznie! Koszt zabiegu zależy w pierwszej kolejności od rodzaju implantu. Implanty okrągłe są znacznie tańsze od implantów anatomicznych. Wielkość implantu ma znaczenie tylko w przypadku bardzo skrajnych rozmiarów. Cenę także dyktują...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
KNACK CLINIC - Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!