Zmniejszenie piersi Wrocław

Specjaliści, którzy wykonują zabieg zmniejszenia piersi Wrocław

Twoim problemem są zbyt duże piersi? Zmniejszenie biustu (mammoplastyka) może być rozwiązaniem. Zmniejszenie piersi polega na podniesieniu i poprawie kształtu dużego i obwisłego biustu z jednoczesnym zmniejszeniem jego wielkości oraz zmianą położenia i wielkości otoczek. Celem zabiegu zmniejszenia biustu jest uzyskanie mniejszych i bardziej kształtnych piersi, proporcjonalnych do figury. Operacja ta przywraca piersiom jędrność i ładny zarys. Redukcja piersi jest wykonywana nie tylko z przyczyn estetycznych, lecz także ze wskazań medycznych, w celu zmniejszenia lub wyeliminowania dolegliwości związanych z przerostem piersi. Takich jak: bóle kręgosłupa, bóle pleców, podrażnienie skóry pod ramiączkami biustonosza i ograniczenie aktywności fizycznej. Na Estheticon znajdziesz 17 lekarzy oraz 11 klinik, gdzie możesz poddać się zabiegowi zmniejszenia biustuWrocław. Na temat zabiegu zmniejszenie biustu Wrocław znajdziesz na Estheticon 13 opinii, w tym 5 opinii, w których pacjentki podają cenę zmniejszenia piersi Wrocław.
Według nich średnia cena operacji zmniejszenia biustu Wrocław wynosi 11 757 zł.

sortuj:  znaczenie  |  najlepsza opinia
Dr n. med. Jakub Kratochwil
Chirurgia Plastyczna – Wrocław, Jelenia Góra
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.6
10 rekomendacji
Cena od
8 000 zł
Cena do
10 000 zł
Dr hab. n. med. Andrzej Bieniek
Chirurgia Plastyczna – Wrocław
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.0
3 rekomendacji
Cena od
9 000 zł
Cena do
12 000 zł
Instytut Estetyczny Coramed
Wrocław
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
5.0
Cena od
12 000 zł
Cena do
14 000 zł
Klinika Wiatroszak - ESTmedica
Wrocław, Legnica
Odpowiada w : 95%, < 1 dnia
4.7
11 rekomendacji
Cena od
7 000 zł
Cena do
12 000 zł
POLMED TRAVEL
Wrocław
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
Cena od
2 500 €
Cena do
2 500 €
lek. med. Wiktor Czyżak
Chirurgia Plastyczna – Wrocław
Cena od
12 000 zł
Cena do
16 000 zł
Lek.med. Ryszard Nawrocki
Chirurgia Plastyczna – Wrocław, Lublin
Odpowiada w : 91%, < 2 dni
4.4
15 rekomendacji
Cena od
8 000 zł
Cena do
10 000 zł
Kolejne wyniki dla zabiegu z okolicy miasta Wrocław.
lek. med. Leszek Leszczyński
Chirurgia Plastyczna –  62 km  Legnica, Lubin, Głogów
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.8
5 rekomendacji
Cena od
10 000 zł
Cena do
16 000 zł

Którego specjalistę wybrać na zabieg redukcji piersi Wrocław?

Operacji redukcji biustu poddają się kobiety, których problemem są nienaturalnie duże piersi, zabieg powinien być przeprowadzony przez specjalistę chirurgii plastycznej. Zmniejszenie biustu polega na podniesieniu i poprawie kształtu dużych, obwisłych piersi z jednoczesnym zmniejszeniem ich wielkości. Celem zabiegu jest uzyskanie mniejszych, bardziej kształtnych piersi, proporcjonalnych do sylwetki. Operacja redukcji biustu przywraca piersiom jędrność i ładny zarys, nie pozwala jednak na usunięcie wszystkich rozstępów na piersiach, zwłaszcza tych z boku i powyżej otoczki. Zabieg trwa około 3 godzin i przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym. Po operacji należy nosić biustonosz modelujący przez okres około 3 miesięcy. Zabieg zmniejszania piersi w określonych przypadkach może być refundowany przez NFZ, skierowanie na zabieg może być wystawione przez ortopedę, neurologa, dermatologa oraz psychiatrę, jednakże jedynie 15 placówek w Polsce przeprowadza ten zabieg w ramach świadczeń refundowanych przez NFZ, a okres oczekiwania na zabieg jest stosunkowo długi. Zabiegowi redukcji biustu można poddać się również w jednej z prywatnych klinik.

Konsultacja przed zmniejszeniem piersi u specjalisty chirurgii plastycznej Wrocław

Zabieg redukcji biustu powinien być poprzedzony konsultacją ze specjalistą chirurgii plastycznej. Lekarz podczas konsultacji powinien poinformować pacjentkę o przebiegu zabiegu, możliwych komplikacjach oraz o tym jak ma wyglądać okres rekonwalescencji. Sam zabieg poprzedza również szereg badań (badania laboratoryjne, USG piersi lub mammografia). Podczas konsultacji poproś lekarza o zdjęcia przed i po zabiegu prezentujące efekty przeprowadzonych operacji. Warto również zapoznać się z opiniami innych pacjentek, które poddały się zabiegowi pomniejszenia piersi Wrocław, na Estheticon znajdziesz je tutaj. Cena nie powinna być głównym kryterium przy wyborze chirurga plastycznego, u którego poddasz się redukcji piersi. Jeśli nie masz potrzebnej kwoty na zabieg możesz zdecydować się na finansowanie zabiegu zmniejszenia piersi na raty.

Specjaliści w Twojej okolicy