Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

13 kwi 2017

Redukcja piersi po oszczędzającej operacji raka piersi

Warto

O lekarzu

Ocena:
Redukcja piersi po oszczędzającej operacji raka piersi
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Do poradni chirurgii plastycznej trafiłam po oszczędzającej operacji raka piersi z dużym przerostem piersi, co wiązało się z obciążeniem stawów barkowych i kręgosłupa, deformacją sylwetki, trudnościami w rehabilitacji i życiu codziennym. Operacja odbyła się po długim oczekiwaniu (od skierowania do operacji minęło 14 miesięcy) ale jestem bardzo zadowolona z podjęcia tego ryzyka. Ból pooperacyjny trwał tylko do czasu usunięcia zewnętrznych szwów, a późniejszy komfort życia jest tego wart. Opieka dr Michała Charytonowicza całkowicie mnie satysfakcjonowała (poza zbyt małą ilością wizyt kontrolnych) . Życzę zdrowia i radości z podjętych wysiłków . Naprawdę warto!!!

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Miałam operacje zmniejszenia piersi

W kwietniu 2016 r. miałam operacje zmniejszenia piersi , pielęgniarki przemiłe , sympatyczne były zawsze jak potrzebowałam , co chwile się pytały jak się czuję czy dać coś przeciwbólowego - ale co do lekarza na pewno jest bardzo dobrym chirurgiem...

Czytaj więcej
Zmniejszenie bardzo dużego biustu 70M
Mam 35 lat i moim zdaniem bardzo duży biust 70 M przy wzroście 153 , rozważam zmniejszenie biustu ale nie wiem czy mnie stać bo ceny są dosyć duże a na NFZ nie wiem czy by się udało , kręgosłup mam już leczony od kilku lat .

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.