Dokładnie rok temu miałam wykonany zabieg redukcji piersi w Klinice Mazan. Z efektu operacji jestem bardzo zadowolona, piersi są ładne i kształtne, pomimo, że potrzebowały czasu, żeby "dojść do siebie" po tak skomplikowanej operacji. Polecam wszystkim tą klinikę i Zespół ktory tam pracuje, a szczególnie Pana Doktora, który wykazałam się pełnym profesjonalizmem w moim niełatwym przypadku. Dr Mazan to wspaniały lekarz a przede wszystkim z dużym doświadczeniem w swoim zawodzie. Operacja to była jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej ale do każdej decyzji trzeba dojrzeć. Mogę wreszcie uprawiać sport bez problemów, biegać a o bólu kręgosłupa i innych dolegliwościach już zapomniałam

Jestem rozczarowana "profesjonalizmem"  dr G. Okres rekonwalescencji przeszłam bez komplikacji, jednakże efekt pozostawia wiele do życzenia. Pomijając fakt,że blizny jakby wykonane przy sekcji zwłok, do tego brodawki, są nienaturalnie wysoko przyszyte,że nawet bardzo zabudowany biustonosz nie jest w stanie zakryć (12 cm od wału podpiersiowego przy rozmiarze D)Pani G. próbowała mi wmawiać,że wszystko jest zgodnie ze sztuką lekarską itd, natomiast Dr Kozub, u którego byłam na konsultacji po przykrym doświadczeniu w Bytomiu, uznał, że piersi należy poprawić. Każdy powinien sam decydować.Ja szczerze odradzam!

Moje piersi sa za duze i nieladne . Sa ciezkie i niemoge znalesc dobrego biustonosza 90 G. Mam bole ramion i plecow. Koszmar. Zabieg 5-6 listopada?

Mam olbrzymie piersi,rozmiar 90/K,nie mam już siły nosić takiego ciężaru i coraz trudniej jest kupić ubrania.Od dawna boli mnie kręgosłup i drętwieją ręce,bo ramiączka stanika wpijają się w bark. chcę je zmniejszyć  do max 90 D.

Witam jestem 38-letnia kobietą z biustem rozmiar 90F ...od kilku lat rozważam decyzję o jego zmniejszeniu.. Biust jest dla mnie problemem w każdej dziedzinie mojego życia zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym (każdy wypowiada się na jego temat najkrócej mówiąc ) Poza tym od dłuższego czasu odczuwam bóle głowy i kręgosłupa w odcinku szyjnym co utrudnia mi np. funkcjonowanie w pracy. Morał: marzy mi się biust w rozmiarze C..Ale są obawy i strach . ???

Zmniejszenie piersi z FF do C
katarzyna_kubi734618

Jestem zdecydowana na zabieg chciałabym zmniejszyć piersi z rozm. 80FF na 80C czy taki zabieg byłby możliwy?

Jestem bardzo zadowolona z efektow operacji. Bardzo dobry chirurg, profesjonalny, sprawny. Polecam.

Bardzo długo zastanawiałam się nad operacją pomniejszenia biustu, który stanowił mój kompleks od kiedy pamiętam. Z dr Boligłową udało się zrealizować marzenie, efekt wygląda tak jak o tym marzyłam, z dumą prezentuję swoją wysportowaną sylwetkę, o którą po udanej operacji z wielką chęcią dbam. Dziękuję za pomoc!

Od okresu dorastania bardzo kłopotliwe były dla mnie moje nazbyt duże piersi. Dr Pabiańczyk wykonał niesamowitą pracę, obecnie mogę cieszyć się komfortem i nareszcie czuję się ze sobą dobrze. Dziękuję

Jestem niesamowicie zadowolona z efektu przeprowadzonej operacji, opieki w klinice i po wyjściu i z podejścia Pana Doktora i personelu do mojej osoby. Pan Doktor to lekarz z ogromnym taktem, wiedzą i fachowością. To, co uzgodniliśmy w trakcie wizyty, zostało spełnione. W czasie pobytu w Klinice czułam się bardzo zaopiekowana przez wszystkich. Każda wątpliwość była wyjaśniona. Opieka pooperacyjna rewelacja. Pan Doktor był stale dostępny czy to telefonicznie czy osobiście. Jeśli będę robiła kiedyś jakąkolwiek operacje plastyczną to tylko u dr Charytonowicza.

Kiedy podjęłam decyzje o operacji plastycznej, jeździłam na konsultacje po całej Polsce do wielu chirurgów, ale od każdego usłyszałam słowo nie. Zupełnym przypadkiem trafiłam do Centrum Medycznego Bieńkowski w Bydgoszczy, do Pana Doktora Michała Chalcarza. Jako jedyny podjął się trudnej operacji zmniejszenia piersi. Operacja się udała i całkowicie mnie odmieniła. A każda kontrola u Doktora była przyjemnością :) zawsze z poczuciem humoru i w świetnej atmosferze. Zero stresu ? dobrze jest móc iść do lekarza na totalnym luzie i wiedzieć, że można pożartować ? W planach mam kolejny zabieg i zrobię go tylko u Pana Michała! Z całego serca polecam. A Panu Doktorowi bardzo dziękuje za uwolnienie mnie od ciężaru i, dosłownie, zmianę mojego życia na lepsze ☺️

Warto, super samopoczucie po zabiegu. Efekt powalający. Nowe inne lepsze zycie. Profesor Szychta talent talentów. A jaki miły i sympatyczny czlowiek. Uzdrowil nie tylko moje ciało ale i głowę.