Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

21 lis 2019

Mammoplastyka w Polanicy Zdroju - opinia po zabiegu

Warto

O lekarzu

Ocena:
Mammoplastyka w Polanicy Zdroju - opinia po zabiegu
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Miałam mammoplastykę. Te z was, które mają albo miały ogromny biust wiedzą z jakim to wiąże się bólem i uciążliwością. Ze względu na pozytywne opinie zgłosiłam się do dr Łątkowskiego. Pan dr wszystko mi wyjaśnił i opisał, więc wiedziałam, że wiąże się to z kilkoma dodatkowymi rzeczami, jak. np noszenie specjalnego biustonosza. Sam zabiegł przebiegł pomyślnie. Wszystko ładnie się goi, tak jak mi obiecywano. Piersi są teraz jędrne, kształtne, a plecy nie bolą. Bardzo polecam.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Zmniejszenie piersi (dr Kubasik)

Całe życie byłam skrajnie nieszczęśliwa z powodu zbyt dużych piersi...zawsze marzyłam, że kiedyś pozbędę się tego kompleksu i bólu kręgów szyjnych...doktor Kubasik dokonał cudu. Operacja nie była bolesna, efekt jest rewelacyjny...blizny są prawie...

Czytaj więcej
Redukcja piersi (dr Muraszko)

Polecam klinike z całego serca.Dr Muraszko wspaniały lekarz i człowiek,miły ciepły i profesjonalista.Panie pielegniarki są bardzo miłe i opiekuńcze,wspaniale sie zajmuja pacjentem.Naprawde warto skorzystac z oferty tej kliniki . Polecam na...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.