Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Zmniejszenie biustu Katowice - jedna z najlepszych decyzji

Po zabiegu Warto
dori123
Dori123
Utworzono: 2 sie 2018 · Zaktualizowano: 23 mar 2021

O lekarzu

Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Chirurgii Mazan Katowice, Śląskie
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Zmniejszenie biustu Katowice - jedna z najlepszych decyzji

Historia

Dokładnie rok temu miałam wykonany zabieg redukcji piersi w Klinice Mazan. Z efektu operacji jestem bardzo zadowolona, piersi są ładne i kształtne, pomimo, że potrzebowały czasu, żeby "dojść do siebie" po tak skomplikowanej operacji. Polecam wszystkim tą klinikę i Zespół ktory tam pracuje, a szczególnie Pana Doktora, który wykazałam się pełnym profesjonalizmem w moim niełatwym przypadku. Dr Mazan to wspaniały lekarz a przede wszystkim z dużym doświadczeniem w swoim zawodzie. Operacja to była jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej ale do każdej decyzji trzeba dojrzeć. Mogę wreszcie uprawiać sport bez problemów, biegać a o bólu kręgosłupa i innych dolegliwościach już zapomniałam

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

daria_micha_owska

· Katowice

· 23 mar 2021

Ja przeszłam taką operację 5 lat temu u dr Wilgusa w Katowicach. To była również najlepsza decyzja w życiu, żadnych powikłań, do pracy wróciłam po 2 tygodniach, nie przyjmowałam żadnych leków przeciwbólowych. Kocham moje piersi i też żałuje, że nie zrobiłam tego wcześniej, ja prawdopodobnie nie będę mogła karmić piersią (jeszcze nie rodziłam), ale uważam, że mój komfort fizyczny, a przede wszystkim psychiczny jest najważniejszy. Wrzucam efekt operacji.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.