Zmniejszenie piersi Kraków

Specjaliści, którzy wykonują zabieg zmniejszenia piersi Kraków

Twoim problemem są zbyt duże piersi? Zmniejszenie biustu (mammoplastyka) może być rozwiązaniem. Zmniejszenie piersi polega na podniesieniu i poprawie kształtu dużego i obwisłego biustu z jednoczesnym zmniejszeniem jego wielkości oraz zmianą położenia i wielkości otoczek. Celem zabiegu zmniejszenia biustu jest uzyskanie mniejszych i bardziej kształtnych piersi, proporcjonalnych do figury. Operacja ta przywraca piersiom jędrność i ładny zarys. Redukcja piersi jest wykonywana nie tylko z przyczyn estetycznych, lecz także ze wskazań medycznych, w celu zmniejszenia lub wyeliminowania dolegliwości związanych z przerostem piersi. Takich jak: bóle kręgosłupa, bóle pleców, podrażnienie skóry pod ramiączkami biustonosza i ograniczenie aktywności fizycznej. Na Estheticon znajdziesz 14 lekarzy oraz 11 klinik, gdzie możesz poddać się zabiegowi zmniejszenia biustuKraków. Na temat zabiegu zmniejszenie biustu Kraków znajdziesz na Estheticon 16 opinii, w tym 3 opinii, w których pacjentki podają cenę zmniejszenia piersi Kraków.
Według nich średnia cena operacji zmniejszenia biustu Kraków wynosi 14 450 zł.

sortuj:  znaczenie  |  najlepsza opinia
Klinika La Perla
Warszawa, Zakopane, Kraków, Józefów, Bolesławiec, Rzeszów
Odpowiada w : 98%, < 1 dnia
4.8
39 rekomendacji
Cena od
12 000 zł
Cena do
16 000 zł
Klinika SCM Clinic
Kraków
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.9
18 rekomendacji
Cena od
14 000 zł
Cena do
18 000 zł
dr n. med. Aldona Stachura
Chirurgia Plastyczna – Warszawa, Zakopane, Kraków
6 lat praktyki
Odpowiada w : 92%, < 1 dnia
4.6
17 rekomendacji
Cena od
12 000 zł
Cena do
16 000 zł
dr n. med. Joanna Jędrys
Chirurgia Plastyczna – Kraków
9 lat praktyki
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.9
18 rekomendacji
Cena od
12 000 zł
Cena do
19 000 zł
Dr n. med. Kazimierz Cieślik
Chirurgia Plastyczna – Kraków
Odpowiada w : 96%, < 1 dnia
5.0
3 rekomendacji
Cena od
9 000 zł
Cena do
12 000 zł
dr Tomasz Kasprzyk - Art & Med
Chirurgia Plastyczna – Kraków
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
5.0
9 rekomendacji
Cena od
10 000 zł
Cena do
12 000 zł
dr Marek Ciesiński
Chirurgia Plastyczna – Kraków, Zabierzów
Odpowiada w : 88%, < 1 dnia
4.7
31 rekomendacji
Cena od
7 000 zł
Cena do
11 000 zł
lekarz Agnieszka Budzyńska
Chirurgia Plastyczna – Kraków
2 lat praktyki
Cena od
12 000 zł
Cena do
19 000 zł
Kolejne wyniki dla zabiegu z okolicy miasta Kraków.
dr Anna Olender
Chirurgia Plastyczna –  69 km  Katowice, Żarki Letnisko
15 lat praktyki
4.8
44 rekomendacji
Cena od
16 000 zł
Cena do
18 000 zł
Klinika Chirurgii Mazan
 69 km  Katowice
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.8
56 rekomendacji
Cena od
16 000 zł
Cena do
20 000 zł
Dr n.med. Janina Janicka-Grabowska
Chirurgia Plastyczna –  85 km  Bytom, Katowice
Odpowiada w : 99%, < 1 dnia
4.7
27 rekomendacji
Cena od
7 800 zł

Którego specjalistę wybrać na zabieg redukcji piersi Kraków?

Operacji redukcji biustu poddają się kobiety, których problemem są nienaturalnie duże piersi, zabieg powinien być przeprowadzony przez specjalistę chirurgii plastycznej. Zmniejszenie biustu polega na podniesieniu i poprawie kształtu dużych, obwisłych piersi z jednoczesnym zmniejszeniem ich wielkości. Celem zabiegu jest uzyskanie mniejszych, bardziej kształtnych piersi, proporcjonalnych do sylwetki. Operacja redukcji biustu przywraca piersiom jędrność i ładny zarys, nie pozwala jednak na usunięcie wszystkich rozstępów na piersiach, zwłaszcza tych z boku i powyżej otoczki. Zabieg trwa około 3 godzin i przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym. Po operacji należy nosić biustonosz modelujący przez okres około 3 miesięcy. Zabieg zmniejszania piersi w określonych przypadkach może być refundowany przez NFZ, skierowanie na zabieg może być wystawione przez ortopedę, neurologa, dermatologa oraz psychiatrę, jednakże jedynie 15 placówek w Polsce przeprowadza ten zabieg w ramach świadczeń refundowanych przez NFZ, a okres oczekiwania na zabieg jest stosunkowo długi. Zabiegowi redukcji biustu można poddać się również w jednej z prywatnych klinik.

Konsultacja przed zmniejszeniem piersi u specjalisty chirurgii plastycznej Kraków

Zabieg redukcji biustu powinien być poprzedzony konsultacją ze specjalistą chirurgii plastycznej. Lekarz podczas konsultacji powinien poinformować pacjentkę o przebiegu zabiegu, możliwych komplikacjach oraz o tym jak ma wyglądać okres rekonwalescencji. Sam zabieg poprzedza również szereg badań (badania laboratoryjne, USG piersi lub mammografia). Podczas konsultacji poproś lekarza o zdjęcia przed i po zabiegu prezentujące efekty przeprowadzonych operacji. Warto również zapoznać się z opiniami innych pacjentek, które poddały się zabiegowi pomniejszenia piersi Kraków, na Estheticon znajdziesz je tutaj. Cena nie powinna być głównym kryterium przy wyborze chirurga plastycznego, u którego poddasz się redukcji piersi. Jeśli nie masz potrzebnej kwoty na zabieg możesz zdecydować się na finansowanie zabiegu zmniejszenia piersi na raty.

Specjaliści w Twojej okolicy